Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość karina26

Brak równouprawnienia

Polecane posty

Gość gość
A czemu my nie możemy nosić butów na obcasie? Kobiety, żeby być wyższe mają taką możliwość a my nie dlaczego? Czy facet jak jest trochę niższy to nie może się "podwyższyć? To jest dyskryminacja a nie. To faceci są pokrzywdzeni, a nie popieprzone feministki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że możesz nosić nikt ci nie zabroni, ale społeczeństwo może się od ciebie odsunąć jak od trędowatego, więc licz się z tym w dzisiejszych czasach w Polsce, a po drugie to możesz mieć problem ze znalezieniem odpowiedniego rozmiaru buta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina26 najgorsze jest to, że społeczeństwem w sprawach ubierania mężczyzn kierują seksuolodzy i ich głos ( rozpoznanie choroby) jest decydujący :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież tą formułkę o braku tożsamości płciowej transwestytów nie wymyśliło społeczeństwo tylko właśnie seksuolodzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież tą formułkę o braku *identyfikacji tożsamości płciowej transwestytów nie wymyśliło społeczeństwo tylko właśnie seksuolodzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież tą formułkę o braku *identyfikacji tożsamości płciowej transwestytów nie wymyśliło społeczeństwo tylko właśnie seksuolodzy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklaa..20
"Biust" moi drodzy maja wszyscy, jedni maly, inni duzy. W wiekszosci przypadkow kobiety maja wypukly, a faceci plaski. Chociaz zdarza sie odwrotnie ;). Sutki maja za to wszyscy i tu zdarza sie smieszna sytuacja. Mezczyzni moga je pokazywac, im moga sterczec. Nam kobietom nie. Hipokryzja na calego :). Ja bardzo czesto (szczegolnie latem) nie nosze stanika, mam dosc male piersi i moge sobie na to pozwolic - tak wygodniej. Na szczescie coraz czesciej zauwazam dziewczyny, ktore nie boja sie zdjac czasem stanika dla wygody/ochlody. A jesli czasami beda przeswitywac sutki albo sterczec spod koszulki/bluzki? Tez mi afera :D To normalna ludzka rzecz. Wiecej luzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się zwyklaa..20 :-) ja na przytład używam body czy sukienki, a te ubrania mają przecie stanik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz dalej Grzesław się posuwasz ,a kiedyś zaprzeczałeś że nosisz to i owo.Już body ze stanikem przywdziewasz-no ładnie:D Czekamy na koniec twojego zakłamania i czas na przyznanie się . Przyznanie że jesteś szpetną babą ,która pragnie tylko faceta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22.06.13 [zgłoś do usunięcia] gość jakbyś był kobietą to byś wiedział, że sukienki można, a body napewno nosi się bez stanika :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwyklaa..20 jakby facet założył stanik to znaczy, że szuka innego faceta, takie są głębokie myśli tu piszących :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nosiłem stanik i nie pragnę faceta. Kocham moją kobietę i ona to akceptuje tylko nie mam pokazywać innym lub by się domyślili, że to noszę. Teraz nie noszę bo jest lato i pod koszulką widać, a w domu to jedynie na noc ubieram taki co w środku ma zakryte, a na zewnątrz koronka. Ogólnie to cenię sobie koronkowe ubrania i dziwi mnie czemu nie możemy nosić a raczej bardziej poprawnym by było czemu dla nas nie szyją z takich materiałów ubrań, tylko musimy mieć zabudowane wszystko? Możemy nago chodzić (prawie), ale ubrań prześwitujących nie możemy. Toż to patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czas zebrać się w jakąś grupę tych facetów, co lubią w damskich ciuchach chodzić, a nie mają mózgów wypranych przez seksuologów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokrzywdzone kobiety? Chyba faceci, że na plażach kobiety się zakrywają. Cycki jak cycki już nie przesadzajmy. Macie wyprane mózgi i tyle. To tylko cycki ja jebie. Jest równouprawnienie chcecie sie opalać beż stanika czy też chodzić po mieście to kto Wam broni? Jeny macie problem... Moim zdaniem opalanie w staniku jest chore czy my faceci opalamy się w podkoszulku. Przypominam do czego najpierw zostały stworzone biustonosze jak sama potoczna nazwa wskazuje do noszenia biustu aby kobietą było lżej i wygodniej. A nie do zakrywania. Piersi to nie jest intymna część. Skoro u facetów nie jest a jest równouprawnienie no to chyba wszystko jasne. Facet nie jest głupi i nie będzie się opalać w podkoszulki a kobiety są .... i się opalają w staniku żeby przypadkiem ktoś nie zobaczył bo ojojojoj i co będzie będę musiała się zabić. Szczerze nie rozumiem Was (kobiet). Albo się przeceniacie jakby każda miała z***bisty ładny jędrny biust jakby na prawde było na czym oko zawiesić. Ale chyba się jednak przeceniacie bo większośc z Was ma mały i c*****y, nieproporcjonalny, zwisły, duży i jak worki lub balony z wodą ale będziecie się jeszcze kłócić... Facet chce zobaczyć piersi bo Wy je zakrywacie i my jesteśmy ciekawi jak zobaczymy to już nie musimy na niego patrzeć bo wiemy jak wygląda no chyba, że jest tak ładny, że jest na czym oko zawiesić i popodziwiać. Zrozumcie te proste zasady. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Pokrzywdzone kobiety? Chyba faceci przyznam rację, bo kobiety same chcą zakrywać biust, bo pozornie traktują to za intymną cześć ciała, a unieść biust mogą półbiustonoszem, gorzej mają (przynajmniej niektórzy), bo nie mogą chodzić w tym co zechcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzej mają (przynajmniej niektórzy) *faceci, bo nie mogą chodzić w tym co zechcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam twoja eugenia gruba fleja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym ubrał, ale się boję, że ktoś zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MManiek
Popieprzone to jest, facet powinien nosić co chcę, a nie. Nawet staniki i koronkowe ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MManiek Popieprzone to jest, facet powinien nosić co chcę, a nie. Nawet staniki i koronkowe ubrania. Właśnie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość ja bym ubrał, ale się boję, że ktoś zobaczy ja to się boję o własne bezpieczeństwo, że się znajdą obrońcy kalesonów i będą siłą nie je narzucać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Grzeslaw - jesteś starszy więc o tobie powiedzą dziwak co najwyżej, a ja jestem młody i wiem jak wobec młodszych się zachowują dresy. Dzięki bardzo, ale nie chcę na ojomie wylądować bo kilku frajerom z łysymi baniami to nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu dresy na to nie patrzą, mogą pobić każdego młodego i starego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że mogą, ale kto prędzej nawinie się im pod rękę? Młodszy bo poczuwają się za bogów. Dla mnie dresiarstwo (nie ubiór a zachowanie) powinno być leczone przez społeczeństwo a nie to, że lubię ubrać wygodną bieliznę i niech nie wypowiadają się ci co nie nosili, że są niewygodne bo skąd mają wiedzieć skoro nie nosili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym to masz rację, że najlepiej wiedzą, że niewygodna damska bielizna, co nigdy jej nie ubrali, a najgłośniej krzyczą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bym sobie ubrał damskie ubrania i bym zrzucił te grube męskie kocopodobne ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość bym sobie ubrał damskie ubrania i bym zrzucił te grube męskie kocopodobne ubrania nie tylko ty, bo ja też :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu nie chcą zrobić męskich gaci na wzór damskich? wybór przecież zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×