Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moj ty boze...

Facet zrobil sobie tunele...

Polecane posty

Gość słabe prowo.....
2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygodne toto i nie ukradną
możesz zaparkować go pod sklepem z ciuchami i przypiąć kłódką do stojaka na rowery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ty boze...
No tak, ciało jest moje, ale jak się jest w związku to się chyba rozmawia o jego modyfikacjach, tak? O swoim zdrowiu? Poza tym co innego włosy ściąć, a co innego dredy sobie robić. Sorry, przez 3 lata wiedział co myślę o takim wyglądzie i co zrobił? Tak bardzo musiał je mieć, tak mu wiele dały, że musiał sprawić, że czuję obrzydzenie na jego widok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ty boze...
No jak to świadczy o tym związku? Że kurczę, jednej rzeczy mu zabroniłam, głupich tuneli, to je zrobił. Mało jest rzeczy, które można ze sobą zrobić, to wybrał oszpecenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest prowo ponieważ - na początek tunele są maleńkie, wyglądają jak zwykły kolczyk i po wyjęciu wracają do normalnych rozmiarów. Po drugie - dziurki rozciąga się samemu, w domu, kolega jest ci do tego niepotrzebny. Tak więc prowo napisała to wyjątkowo głupia osoba która nawet nie wpadła na to, żeby sprawdzić jak się takie ozdoby robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsssssssssss
ma cię dosyć i zrobił to, żeby się ciebie pozbyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ty boze...
KOLEGA WŁOŻYŁ MU TE TUNELE. Podobno. Na razie są małe, jak kolczyki, ale na tym się nie skończy. Dlatego kazałam mu zdjąć, bo sorry, może jestem ograniczona, ale dla mnie to pedalsko wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laska, nie wybronisz tej prowokacji. Tobie koleżanka zakłada kolczyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malabora
Jestem tarocistą i magiem. Mogę przygotować każde zaklęcie. Jeśli chcesz mogę dowiedzieć się dlaczego twój partner postępuje w taki sposób. mój mail: Malabora@tormail.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za różnica z tunelami czy bez? Widać jaki masz do niego stosunek. Chcesz pacynkę do pokazywania i chwalenia się, a On chce mieć własną indywidualność. Chyba macie konflikt interesów. Przy czym, nie obrażając Ciebie, na Jego miejscu też bym strzelił sobie tunele, przynajmniej po to, żeby mnie nie wystawiali na pokaz wszystkim dookoła jak na wystawie pupili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×