Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miś Wojtek

Czy kobieta zaakceptowałaby alkoholika, ale takiego spokojnego?

Polecane posty

Taki, który lubi wypić, ale jest bardzo spokojny i miły dla świata po kilku głębszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjik
nigdy w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna kobieta o zdrowych zmysłach nie zwiąże się z takim dnem jak alkoholik.Przykre to,może Cię uraziłam ale prawdziwe.Kto normalny wepchnąłby się w spiralę kłamstw,ciągłego pijaństwa,patologii?Spokojny czy nie.Alkoholik to alkoholik.Moje zdanie jest takie ponieważ znałam jednego i wiem do jakiego stanu taki "człowiek" potrafi się doprowadzić,jak upodlić,upokorzyć zniżyć...Biegał za mną po mieście pijany prosząc o 10 złotych bo rzekomo trafił mu się interes życia i musi to 10 zł zainwestować.Żenada......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
A nie moze ten alkoholik przestac pic. Beda zwiazku z kims takim nie mozna na taka osobe liczyc w razie wypadku choroby Pan sie zwyczjnie napije i w niczym nie pomoze. TAka osoba jest bezuzyczteczna.Alkoholik to PATOLOGIA to sie leczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie i jeszcze raz nie :o idź poszukać pracy błaźnie bo ze studiami to ty za wiele nie masz wspólnego. Po co ty tu siedzisz idioto i piszesz te tematy bez sensu? Jaki no life :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się może wydać kontrowersyjne - ja nie mam nic przeciwko alkoholikom - sama lubię sobie wypić. Jeśli mimo swojego problemu miałby dla mnie czas, a po % zachowywałby się nieagresywnie, nie widzę problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moj facet jest alkoholikiem
Moj facet jest alkoholikiem, jest wlasnie na 8 tygodniowej terapii , co prawda dla mnie on przesadza , z tym byciem alkoholikiem, bo wypie dwa razy do roku po 2-3 dni , ale szef go wyslał na leczenie bo pracuje na publicznym stołku. Dla mnie to trochę smieszne bo ja na studiach sama wiecej bym wypila. No ale ponoć jest. I ja wierze ze bedzie dobrze jak wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam takiego w domu
i przepraszam............wysiadam , mogę zaakceptować wszystko, ale nie alkoholizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdykamente!
to zalezy co masz na mysli. jezeli po prostu pijesz sobie w domu alkohol bo lubisz i nie robisz nic zlego nikomu, nie obrazasz, nie robisz z siebie idioty, jestes mily, nie pijesz w nieodpowiednich momentach, to co to moze komus przeszkadzac. samo picie alkoholu nie czyni z czlowieka dna, tylko zachowanie takie, jakie prezentuja alkoholicy. takze nie wiem co masz na mysli, ze lubisz sobie wypic. tak wypic 2-3 piwa lub drinki dla wesolosci, do dobrego zarelka czy upijac sie jak cham i idiota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdykamente!
albo pic alkohol kiedy sie nie powinno - w pracy, przed jazda samochodem, w okolicznosciach publicznych, gdy bycie napitym jest niewskazane? w polsce, poniewaz panuje takie straszne pijactwo, ludzie bywaja na punkcie alkoholu po prostu przewrazliwieni. podczas, gdy w krajach zachodnich, czy srodziemnomorskich, codzienne picie np. wina jest czyms zupelnie normalnym i nikt nie robi takich szopek jak prymitywni wodkopijcy w polsce czy innych krajach eurpy wschodniej :o typu zalane geby od rana i zachowanie prymitywnego idioty, nie mowiac o wstydzie przynoszonym rodzinie, piciu w pracy, piciu przy jezdzie samochodem. trzeba potrafic rozgraniczyc - czy pijesz bo lubisz, czy pijesz bo musisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup kudzu root i wsypuj mu
potajemnie do obiadu po miesiacu przestanie pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wolno mówić, że alkoholik jest dnem. Jest człowiekiem, który jest chory i który potrzebuje pomocy, np. od kochającej partnerki, która go zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie! I w*********j smierdzacy alkoholiku 🖐️ Fuj, az mnie na wymioty zbiera :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaTAMsobieJaa
Jeśli nie robi tego codziennie,potrafi zadbać o rodzine, spełnia się jaką mąż i kochanek, nie jest osobą konfliktową itp to nie widze problemu żeby sobie raz na jakiś czas wypił czy tam te 3 dni pod rząd. Gorzej jak mu przestanie stawać to wtedy szukam kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety wiążą się z takimi facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie mi pistolet to
powystrzelam ich alkoholik to dno bez honoru,wstydu i ambicji taki zniszczy rodzinę,kłamie,okrada z uczuc i pieniędzy k***i się ,często taki prowadzi podwójne zycie, w domu smród,żona i dzieci wstydzi się kogos takiego nie dotrzymuje słowa,manipuluje ludżmi, chleje i plotkuje na własną rodzinę gdyby miał odrobinę rozumu to leczyłby sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli pije
bo lubi a poza tym jest w porzadku to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jesli
go kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jesli
go kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samosia_Zosia Jedynym lekiem dla faceta-alkoholika jest kochająca i rozumiejąca go kobieta * ale p********z,ty na pewno jestes interesowną dupodajką ,czuje się takie na odległość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do samosi
kochająca i rozumiejąca go kobieta a nie żona? czyzbyś była dupodajką alkoholika? takie się czuje na odległość alkoholik niszczy rodzinę,okrada z uczuć i forsy,dupczy na boku,wraca i bije,szarpie żonę ,dzieci itp itd i w takiej sytuacji jego kobieta ma być kochająca i rozumiejąca samosiu,ty pewnie tez lubisz pić,bo tak rozgrzeszasz alkoholika gowno wiesz a takim zapijaczonym,agresywnym śmieciu dzieci ,żona uciekają z domu bo oprawca wrócił i lata z siekierą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle zrozumialas
temat gosc pisze o kobiecie a nie zonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wllasnie
on sie pyta czy kobieta by go zaakceptowala i nie kazdy jest agresywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byyym
zaakceptawala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×