Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alexiaaa

Prezent dla pływaka

Polecane posty

Gość alexiaaa

Mój facet ma za tydzień urodziny i chciałabym jemu kupić coś praktycznego. Ostatnio narzekał, że ma podrażnienia po tym jak goli ciało zwykłymi maszynkami, a nie ma wyjścia jak pływa. Może coś w tym kierunku? Tylko kompletnie nie jestem w temacie, a depilator też nie jest wyjściem dla faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrzynska
sama mam problem z podraznieniami po maszynkach, bo mam grube, jakby meskie wloski :/ wiec sama z checia bym sie dowiedziala, jak tego uniknac...ale to dobry pomysl, taki prezent rozwiazuje wiele problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bannannowysong
Przynajmniej będzie miał jakiś pożytek jak mu kupisz jakaś maszynkę do ciała, a nie jakieś bzdety, które wrzuci do kąta ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariab
A może mp3 do pływania? Nie będzie się nudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam często pływam i podraznienia też były moja zmorą:-( na szczęście moja dziewczyna wpadła na pomysł i kupiła mi golarke elektryczną Brauna Cruzer body. znakomita! można golić się pod prysznicem, jest bardzo delikatna i podrażnień nie mam, ma też kształt który pozwala bez problemu golić trudno dostępne miejsca, np. ramiona. Twój facet na pewno będzie zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ten model Brauna do ciała i mam do golenia zarostu i głowy. Sa znakomite te golarki, cena przystepna i na moje oko służyc będą bez problemu bardzo długo. No i oczywiście dla nich plus bo mozna ich używać pod prysznicem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta opcja uzywania pod prysznicem to duuuzy plus dla golarki. Poza tym naprawdę bez problemu trzyma po naladowaniu. Zastanawiam się tylko dlaczego człowiek tak długo zwlekał i katował się jednorazówkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyda mu się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez trenuje i nie wyobrazam sobie zarośnietej klaty. Najlepiej wtedy widać wszystkie wyrzeźbione partie ciala. A ponieważ cruzera można stosować pod prysznicem to szybko się golę nawet przed treningiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wogole nie wyobrażam sobie zarośniętej klaty, chociaż nie jestem sportowcem. Kolezanki moje lubią gładkich mężczyzn i dlatego wszyscy moi znajomi sie golą. Maja rozne pomysly, jedni golą jednorazówkami, inni nawet maszynkami do wlosów. Ja dostałem w spadku od brata Brauna do calego ciała i nie męczę się już z goleniem. Oddał mi na moje szczęście bo mu dziewczyna kupiła drugą taką samą bo nie wiedziala że już ma. Hi, hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusiek
To ci sie chlopie udalo wyrwać za friko porządny sprzęt. też bym tak chciał, a tak to muszę sam sobie uzbierac, ale wiem że warto bo kolega ma Brauna już trochę czasu i jest baaardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarekk
Bo to jest bardzo dobry sprzęt. wart swojej ceny. Łatwy w obsludze i zawsze jestem zadowolony z efektów golenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastek
Fajne jest to golenie na mokro. Rano sobie wskakuję pod prysznic i wychodzę pięknie ogolony. Zawsze chciałem mieć taką golarkę elektryczną a Braun cruzer sprawuje sie rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepiej jeżeli będzie to prezent związany z tym co lubi, z jego hobby czyli pływaniem. Może okulary sportowe? Na stronie SuperOkulary.pl mają teraz fajne promocje, warto zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×