Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fdeee

3-latka toczy wojnę przy ubieraniu i czasaniu-pomóżcie mi.

Polecane posty

jak to kiedyś było ,ze nie było takich " zaczarowanych czasów " ani buntów i syndromów ?:) Ano dlatego ,ze rodzice nie bali się być rodzicami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było buntów? herezje allium - były, są i będą, sama pamiętam swoje i bicie na nie nie pomagało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam pewna ze to jest wymy
faktycznie myslalam ze Toksyczna jak zwykle robi afere z niczego ale czytajac wpis z linku z godz 22:46 to jednak mam mieszane uczucia co do przytakniecia tej metodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bunt był nazywany po imieniu jako nieposłuszeństwo i nikt nie tłumaczył tego zachowania jako normalne bo to jest bunt dwulatka , bunt trzylatka a w konsekwencji bunt osiemnastolatka :). A nieposłuszeństwo było karane szybko i na miejscu a nie hołubione i prowadzane do psychologa w wieku 3 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadbar
Ty Kobita to masz chyba obsesję na puncie tego Alium :D Masz zachomikowane linki z jego wypowiedziami ?:D to chore :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadbar
Alium to babka , sory , nie odczytałem :) ale obsesję masz i to sporą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadbar
Przecież sama piszesz, że ona jest z tego dumna to czemu miałaby zaprzeczać ? Już któryś raz widzę, że wyraźnie szukasz jej towarzystwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz mnie tłumaczyć ani bronić kardbar :) a toksyczna .....:) no cóż czuje isę zagrożona w swojej pozycji Czołowej Matki;) kafe - stąd jej złość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz mnie tłumaczyć ani bronić kardbar :) a toksyczna .....:) no cóż czuje isę zagrożona w swojej pozycji Czołowej Matki;) kafe - stąd jej złość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalezc wypowiedzi kogos na konkretny temat zajmuje 2 sek (a nawet i nie) Wystarczy wpisac nik i czasownik adekwatny do tematu .Bedziesz miec dziecko informatyke w szkole to moze nauczysz sie korzystac z wyszukiwarek Lepiej poprzedz swoje zdanie konkretnym linkiem do tematu ,niz wyczytywac ,że sie zmysla Co mam pisac na porańczke? w jakim celu utajniac swoje poglądy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że ten opór córki uda się pokonać po dobroci, sposobem. klaps w wyjątkowych sytuacjach(jeden z umiarkowaną siłą) bicie pasem odpada. Nie chcę tłumić osobowości mojego dziecka ani fundować jej takich wspomnień z dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twój wybór autorko -twoje dizeci . ciekawe czy tak samo będziesz myśleć jak ze starszej siostry zacznie brać przykład brat i nie mówię tu o ściąganiu ubrań . Ale skoro nie chcesz tłumić osobowości .....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt ,osobiscie mnie zawsze ciezko bylo dorównac poglądom ortodyksyjnym Chrzescijanom,i nie wsposob wzbic sie na ten sam poziom ideologiczny.Ave

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
n a dobranoc napiszę ic tylko autorko - nie wszystko co pochodiz od naszych dziadków czy rodziców jest złe i nie wszystko co współczesne j est dobre . Nie warto w imię tzw nowoczesności poświęcać dobro naszych dzieci a taki dobrem jest z p pewnością dorastanie w domu gdzie rodzice potrafią zapanować nad sobą i nad dziećmi . dobranoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie bili i wyrósł ze mnie porządy człowiek. Są inne kary, dla starszego dziecka zrozumiałe, dla malucha nie koniecznie, więc przyjdzie na nie czas. Jakoś metodyczne lanie trzylatki napawa mnie przerażeniem. Stanowczość i konsekwencja nie sa mi obce, w końcu nauczyłam ją bezpiecznie się poruszać po ulicy, zatrzymywać natychmast na żądanie i wspólnego robienia zakupów. Z tym też radę, a pytam bom ciekawa Waszych doświadczeń i pomysłów. I tak jak powiedziałaś każdy zna swoje dziecko... i w moim i w wielu innych bicie wzbudziłoby agresję, a nie chcę żeby córka biła brata, gdy ten zrobi coś nie po jej myśli. Stanowczość i konsekwencja tak, a pas ma trzymać portki żeby nie spadały z doopy. To oczywiście moje skromne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to mam problem
allium to suka, która szkaluje ludzi chorych na raka. nie nie oceniać, czy jej bite dzieci cierpią więcej niż kobieta chora na raka, która się tu kiedyś wpisała i została przez to ścierwo wyśmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota nie dorotka
Allium oszalałaś chyba, biłaś swoje dzieci jużwtedy dgy były takie małe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhk
teraz za to widać jak wszyscy wychowują dzieciaki a raczej mówią ,zę wychowują bo to co isę dzieje na ulicach w szkołach to włosy dęba stają . Ale oczywiście wszyscy wszystko dzieciom tłumaczą tyle tylko ,ze dzieci te tłumaczenia po prostu maja gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7eeftdfgd
no jasne dalej swoje debilne wywpdu wpisujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyt. Alium "Natomiast nie rozumiesz , że mozan wychowywać dzieci w atmosferze spokoju i jasno określonych zasad ? jasno określonych granic i kar za ich przekraczanie ?" Atmosfera spokoju i bicie dzieci :O Jedyną metodą wychowawczą u Ciebie jest wzbudzanie strachu i uczenie dziecka,że silniejszy może bić słabszego za złe zachowanie :O Owszem dzieci się słuchają i są grzeczne,ale jakim kosztem.To nawet psy nie tresuje się poprzez bicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję osobom, które radziły mi spokój i zero pośpiechu. Pomogło. Od 10dni jest spokój. Trochę humorem, troche małą nagrodą, ale przede wszystkim spokojem, cierpliwościa i stanowczością udało się przetrwać czas wojny :-) mam spowrotem moja grzeczną dziewczynkę. Ubrana i uczesaną w fantazyjne warkoczyki. Jeszcze raz dziekuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×