Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szlag mnie niedlugo trafi

mowia serca nie sluga....

Polecane posty

Gość szlag mnie niedlugo trafi

.... a jednak niektorzy potrafia w sobie uczucie stlumic i szybko sie go pozbyc. ja nie potrafie, kocham pewnego mezczyzne juz od dluzszego czasu. nigdy nie bylismy para, jedynie przyjaciolmi. bardzo dobrze go poznalam, niezle ziolko z niego, zakochany w sobie, rozwie3dziony, w przeszlosci powazne problemy z alkoholem i narkotykami, obecnie bardzo ciezki w obyciu czlowiek, ktory zachowuje sie jakby sam nie wiedzial czego chce, ma swoj swiat, swoja pasje poza ktora nie ma czasu na nic innego. same wady w gruncie rzeczy a mimo to bardzo mnie zaintrygowal swoje osoba a pozniej sie zakochalam. wiem, ze on ma mnie gdzies, z reszta jak innych ludzi, ktorzy go otaczaja. jak sam mawia, ludzie odchodza i przychodza nie ma co sie przywiazywac. miesiac temu urwal nam sie kontakt, a ja za nim niemiloseirnie tesknie, nie potrafie przestac myslec. rozum mowi, ze jestem du3rna, serce co innego. dlaczego mimo tylu wad, ktore u innych by calkowicie zdyskwalifikowaly jak partnerow akurat u niego mi nie przeszkadzaja? wiele razy sie przekonalam jaki chamski, opryskliwy potrafi byc. jaki jest dwulicowy, jednego dnia do rany przyloz, drugiego idz w cholere kobieto. dlaczego zalezy mi na czlowieku, ktory ma mnie mam wrazenie za nic? co zrobic zeby zapomniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×