Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

japierdziu

pomocy! koczek PĄCZEK/DONUT

Polecane posty

Mam pytanie do kobietek, czy uważacie, że można zrobić koczka "pączka" z włosów sięgających ramion/pod obojczyk, ale baaardzo grubych? Próbowałam zrobić go sobie z wyciętej skarpetki jak w tutorialach na YT, ale mam chyba za cienkie skarpetki, bo ile sobie takiej okrągłej gumki nie robiłam to nie potrafiłam wszystkich swoich włosów dobrze w nią obłożyć :/ są bardzo grube i zamierzam kupić to http://www.hm.com/pl/product/01922?article=01922-D#article=01922-E tylko myślę czy winą nie jest też długość włosów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgd
nie wiem czy to wina dł i grubych włosów czy nieumiejętności ale też takie mam i to coś z linka też i tez mi nie wychodzi bo właśnie nie da sie obłożyć tego ładnie tyloma włosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuonia
Witaj, nie kupuj nie warto :) zrób kucyka zwiń, owiń wokół kucyka i podepnij wsuwkami a skarpetki schowaj :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziękuje za odpowiedzi,niestety wydaje mi sie ze mam za krótkie włosy na jakiekolwiek podobne fryzury :( teraz sie faktyczne zastanawiam czy kupować tego donuta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulatula22
ja koczka robie sobie w ten sposob ze zwiazuje wlosy w kucyk potem rozczesuje tego kucyka tak aby sie rozproszyly do okola glowy potem znow zwiazuje gumka to 1 gumke a wlosy obkrecam do okola koczka aby gumke zaslonic i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi pomogło
Ja kupiłam i ładnie mi się kok upina. Mam włosy do ramion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ja kupiłam tego pączuszka w h&mie, do tego gumki i spinki i fryzura wychodzi super bez męczenia się, chociaż jeszcze trochę niedokładnie ale cały dzień w pracy w niej byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×