Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kiedy powinnam zacząć kompleto

ile kupić? rodzę w październiku

Polecane posty

Gość kiedy powinnam zacząć kompleto

i tak się zastanawiam ile czego kupić i w jakim rozmiarze. A może wstrzymać się jeszcze? Kiedy powinnam zacząć kompletować wyprawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyprawkę jesteś w stanie kupić jednego dnia. Co Ty chcesz pół roku na przód ubranie dziecku kupować? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupuj kiedy chcesz
Nie przesadzaj z ilością zawsze można coś dokupić. Na 62 kilka par bodów, pajacyków śpiochów. Najlepiej żeby body i pajacyki były rozpinane na całej długości. Na 56 to też kilka sztuk- dziecko szybko wyrośnie a nie wiadomo jakie duże się urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy powinnam zacząć kompleto
Rozumiem, że Ty czekałaś na miesiąc przed porodem i uwinęłaś się w 24h ze wszystkim? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we wrześniu kup
fghfghdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciągu ostatniego m-ca kupowałam. Jednego dnia kupiłam łóżeczko, wanienkę, kilkanaście ubrań, kosmetyki, później ubrania jeszcze okupiłam i trochę dostałam. Oczywiście możesz już, tylko po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy powinnam zacząć kompleto
A skąd mam mieć pewność, że całą ciążę przejdę książkowo? Jesteś pewna, że we wrześniu będę się czuła na tyle rewelacyjnie, że będę mogła się zająć kompletowaniem wyprawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siweza mama
ja kupowałam wszytsko na 62. później się okazało ze synek mniejszy i mąż dokupywał jak byłam w szpitalu kilka sztuk 56. synek szybko wyróśł z nich więc nie ma co szaleć po 4 szt body z dły rekawem i pajace wystarczą na poczatek po 5 sz 62: body z dł rekawe, pajac, spiochy+ kaftanik ze 2 szt welurowych albo polarkowych na 62 kombinezon na 62 bo to juz chłodniej będzie najlepiej wszytko rozpinane po całej długosci skarpetki 3 pary takie mniejsze rekawiczki nie drapki tez ze 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siweza mama
a oprócz tego: KOSMETYKI DLA DZIECKA płatki kosmetyczne patyczki do uszu duże wanienka+ stojak ( jak komu wygodnie) mydło w kostce / płynie (bambino, ewent emulsja oilatum) szczotka do włosów waciki nasaczone spirytusem do pępka / oscanisept krem do buzi np. bambino/oilatum ręcznik z kapturkiem 2 szt ( najlepiej 100x100) woda morska + katarek herbatka z koprem nożyczki chusteczki mokre pieluchy tetrowe/flanelowe 5-10 szt pieluchy jednorazowe ( nie za duzo bo mogą uczulać) oliwka, albo coś innego do smarowania może być bepanten, sudocrem itd. ŁÓŻECZKO materac prześcieradło min 2 szt pościel ( wystarczy kołderka) poszewki min 2 szt lampka nocna/karuzelka przewijak rożek usztywniany 1 szt rożek miekki 1szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj przymierzyłam w ten
ADSAD, tłuku, nie przyszło ci do głowy, że istnieje pojęcie rozkładania wydatków w czasie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
ja rowniez rodze w pazdzierniku ,a le kupowac zaczynam juz powoli bo jedna na kilka dni wydac takie kwoty to byloby jednak neizly zaszczyk i ubycie gotowki . zacznam od kilku sztuk ubranek , pewniejakies kosmetyi , waniena , wozek mam zamiar kupic w lipcu a lozeczko w sierpnia albo moze nawet razem z woziem . Wyprawka to nei jest jedna oszt 100 zl wiec rozsadniej rozlozyc to sobie w czasie i powolutku wszytsko nabywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja rodzę za 2 miesiące a wypra
wkę mam już od miesiąca gotową i bardzo dobrze zrobiłam kupując wszystko wcześniej bo teraz okazało się, że muszę leżeć do konca ciąży i nic bym już sama nie wybrała (zakupy przez internet owszem można ale takie rzeczy typu wózek czy ubranka wolałam na żywo obejrzeć). Poza tym teraz przynajmniej nie mam takich wydatków bo wszystko rozłożyłam w czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez na październik
Ja tez rodzę w październiku ale drugie dziecko Ja w pierwszej ciąży zaczelam kompletować wyprawke od II trymestru rozkladajac sobie koszty i aż tak nie odczulismy w budżecie wydatków jakbyśmy naraz wszystko kupili. Mialam czas kupić czesc rzeczy w promocjach. Także polecam ten sposób osobiście. Oczywiscie nie pierz tego jeszcze i nie prasuj bo to akurat za wczesnie. Mozliwe ze nie znasz jeszcze plci wiec zacznij kupowac neutralne kolory. Ile czego to ciezko mo powiedziec bi ja czesc ubranek dostalam z rodziny czesc potem w prezencie Polecam body rozpinane na calej dlugosci zwlaszcza przy pierwszym dziecku kiedy brak doswiadczenia w przewijaniu. Mnie nie pasowaly kaftaniki i spiochy, uzywalam body i pajacow. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym jeśli piszesz o kobiecie to nie 'debil' a 'debilka' mądralo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MASZ RACJĘ zrób sobie zakupy wcześniej , bo teraz łatwiej jest Ci chodzić po sklepach itp . Ja większość odłożyłam na potem i myślałam , że padnę pomiędzy ubrankami , a kocykami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankopolaa
Oj nie polecam okładać na koniec, ale jeszcze na hura też wszystkiego nie kupuj ;). Na razie się rozglądaj, wyszukaj w necie, w stacjonarnych, porównaj ceny, czekaj na wyprzedaże w lipcu ;). Ja rodziłam też w październiku większość kupiła lipiec, sierpień, jeszcze pełna sił miałam, spokojnie sobie wybierałam głównie w necie, co mi się podoba, skupić się mogłam, bo ostatni miesiąc to już nie miała sił nad tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyczukuj nba razie
Ja też rodziłam w paźdz. polecam juz teraz się rozglądać w necie, w stacjonarnych sklepach, porównaj ceny, poczekaj ja wyprzedaży ubranek w lipcu ;) ja ogrom rzeczy kupiłam w lipcu, sierpniu, spokojnie, miałam czas, kupowałam tylko to co chciałam, anie to co jest, jak to w ostatniej chwila bywa. zresztą ja we wrześniu juz ani fizycznie ani mentalnie nie funkcjonowałam ;), nawet w necie nie chciało mi grzebać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla tekiego dziecka
Ja też mam termin na 1 października. Mam już wózek 3w1 , ciuszki i 5 paczek pampersów premium care z promocji z carefoura w rozmiarach 1 i 2(ktoś napisał wczoraj i kupiłam sobie:P) ciesze się ze po wózek wybrałam się wcześniej bo brzuch mi się stawia i musze dużo lezec i odpoczywać-nie wiadomo co tam będzie do końca. Reszte rzeczy kupie na allegro jakos lipiec/sierpien. Mam upatrzonego sprzedającego rodzyneczki -ma po niskich cenach multum rzeczy(np. sudokrem, butelki, jakies szczoteczki podgrzewacze nawilżane chusteczki itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla tekiego dziecka
aaa jak ktoś chce to opakowanie 1 i 2 duże pampers premium care jest w Carrefourach po 36,99 (u mnie zwykle po 56,79)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam
Ja polecam rodzyneczki przy 2 ciazach sie u nich zaopatrywalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalie

Mi dużo pomogły filmy na youtube związane z wyprawkami dla maluchów sprawdzcie sobie ten https://www.youtube.com/watch?v=XGRStPskXGU 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

przy dziecku to potem nie wiadomo w co ręce włożyć, więc myślę,  na pewno nosidełko będzie spoko wyborem 🙂 Ułatwi funkcjonowanie, a dziecko będziemy miały zawsze przy sobie.Takie nosidełko świetnie  będzie spełniało swoją funkcje, na przykład na spacerze, na zakupach, czy na wyjazd w góry albo  w ciepłe kraje. My mamy takie nosidełko od kinder hop model multi soft, regulowany na troczki, nie na rzepy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od połowy ciąży zaczynałam kompletować wyprawkę. Jeśli chodzi o wózek, to polecam Riko Basic Sport. Mam ten wózek już od roku i jest super. Nadaje się na każdy teren, jest zwrotny, bezpieczny i lekki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Mam termin na przełomie października/listopada. Zaczęłam już powoli kupować rzeczy w czerwcu, bo jednak wyprawka to nie mały koszt, więc lepiej rozłożyć. Ciuszki ogólnie to grosze, jak znajdzie się coś na promocji, to kupuję. 😄 ale dochodzi wózek- jeszcze się zastanawiamy jaki, fotelik maxi cosi, łóżeczko- ikea, aspirator, chcemy elektryczny to też koszt z 80 zł, bo bierzemy haxe, jakieś pieluszki tetrowe, materac do łóżeczka, karuzela, kosmetyki i tak się zbiera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj wyprawka i cała reszta to kopalnia rzeczy dosłownie, aj mam wrażenie, ze to się nie kończy hah 🙂 ostatnio w  supelkowelove trafiłam na cudowne i bardzo funkcjonalne warkocze do łóżeczka, to forma niższego ochraniacza, który jets lepszym rozwiązaniem, wiele osób to powietsza, bo daje lepszą cyrkulację powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×