Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marysia12121

Mąż chyba mnie zdradza z 20 lat młodszą

Polecane posty

Gość marysia12121

Wczoraj poszedł do pracy, zadzwoniłam tam, a jego kolega mi powiedział, że mąż wziął urlop. Jak przyjechał to tłumaczył się, że był na zastępstwie w innym oddziale, a temu koledze się cos pomyliło. Podejrzewam, że mnie zdradza z młodszą koleżanka z pracy, ona też miała wczoraj urlop. Co byście zrobiły na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młode kobiety nie mają za
grosz zasad moralnych więc możliwe, że z młodszą i to o tyle lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia12121
Ale co tu zrobić? W dodatku mąż zawsze miał niskie rachunki za telefon, a teraz nagle ponad 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoppppppppppppppp
i wszystkich pracownikow przeswietlilas kto ma w tym dniu urlop, kto zwolnienie ? :D a moze ktoras 60 latka tez byla na urlopie w tym dniu? :D x gimgowno sie nudzi w sobote :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młode kobiety nie mają za
Nie wiem kompletnie co należałoby robić w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaraj się o biling z rozmów i będziesz widziała nr pod który ciągle dzwoni lub sprawdz w jego telefonie wybierane nr i zobaczysz czy jest nr pod który ciągle wydzwania .Działaj dyskretnie i zbieraj dowody zdrady ,wydaje mi się ,że kłamie bo urlop to urlop .Moja znajoma w wydruku z konta bankowego dopatrzyła się ,że jej mąż kupował w sklepie jubilerskim ,płacił kartą ,w hotelu płacił kartą i to były też dowody do sądu czy macie wspólne konto i krtę bankomatową którą mąż się posługuje .Może u Ciebie nie będzie rozwodu ale lepiej dowody zbieraj bo mogą się przydać ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiQÓt
...no niechse chłopina porÓÓcha w ciasnom dziÓrke....co ci zależy..? ...stara baba ma jak wiadro od pojenia koni i jeszcze pretensje że nie zaspokojona przez męża....się ma 40-50...to tylko fisting do łokcia daje efekty...odlotu.... ...w mózgu jest szesnaście a między nogami fi 50 cm...no to jak ma być.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj autorko ,musisz dyskretnie obserwować męża bo też mi się wydaje ,że Cię okłamuje ,urlop to urlop .Postaraj się zdobyć bilingi z telefonu i będziesz widziała gdzie to tak pan wydzwania .Czy macie wspólne konto w banku i kartę której używa mąż to możesz poprosić o wydruk z dwuch ostatnich miesięcy ,koleżanka z takiego wydruku dowiedziała się ,że jej mąż kożystał z hotelu ,kupował u jubilera i to było jako dowód na sprawie rozwodowej.Facetom odbija a te młode zero moralności jak szmaty ,świat schodzi na dno,pozdrawiam.Jeszcze jedno taki złapany za rękę będzie mówił ,że to nie jego ręka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia12121
Nie mam możliwości sprawdzenia mu bilnigu, a na telefon ma hasło, twierdzi, że to na wypadek gdyby zgubił. Wiem, że ta jego koleżanka miała urlop, to mieszkamy w małej miejscowości i widziałam ją w sklepie tego dnia. Chciałabym, żeby to była prowokacja. Acha, ja mam 52 lata, a mąz 54.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamalami
bardzo mozliwe ze Cie zdradza......masz 2 rozwiazania, albo "przymknac na to oko " i pogodzic sie z tym, udawac ze wszystko jest ok, albo "szpiegowac" go na kazdym kroku i predzej czy pozniej wpadnie...ale co wtedy zrobisz? zostawisz Go? bo on mimo obietnic....romansu najprawdopodobniej nie zakonczy...(o ile w ogole ma romans)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fubc
Takamalami dlaczego myslisz ze nie zakonczy romansu? Jak bedzie mu zalezalo na rodzinie to zakonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja opowiem swoją sytuację. Po rozstaniu byłam w największym dołku mojego życia. Nie potrafiłam wykonać najprostszej czynności. Wstanie z łóżka i umycie zębów było dla mnie przeszkodą. Wciąż tylko płakałam. Z pomoca przyszła mi przyjaciółka. Podała mi adres strony skutecznego rytualisty – http://urok-milosny.pl nie mając nic do stracenia zamówiłam rytuał miłosny. I ukochany wrócił do mnie. A ja znowu cieszę się każdym dniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UrszulaWW
Ja na twoim miejscu sprawdziłabym jego historię smsów i połączeń. Moja koleżanka swojego męża sprawdziła przez i-mobi pl no i okazało się,żę ją zdradzał z jej siostrą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyskoczyla doradczyni po czasie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×