Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hgg

PODJĘŁAM WYZWANIE- OBIAD + DESER=200 KCAL, POMOŻECIE?

Polecane posty

Moja przyjaciółka odchudza się. Rozpoczyna dietę pewnie poraz 1000 dlatego postanowiłam jej pomóc i podjąć wyzwanie. Obiad+deser=200 kcal- do uczucia zapchania totalnego Wymyśliłam zupa: Kapuśniak na kostce, ok 50 kcal II danie: kostka dorsza gotowana=60 kcal w ziołach 100 gram mieszanki meksykańskiej na patelnie Frosty (pyyyszna!) 39 kcal Ma ktoś jakiś pomysł na deser za około 50 kcal? Możliwie duży objętościowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś ma jakiś pomysł? może jakiś sernik, galaretka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apsique!
ty chyba nie rozumiesz, ze przy tam malej ilosci kalorii organizm po prostu nie ma wystarczajaco energii na spalanie tluszczu, czy tak? no i nie ma wystarczajaco kalorii na budowe miesni, a im wieksze miesnie, tym spalaja wiecej tluszczu. nie mowie tu o jakiejs kulturystyce, tylko zwyklym codziennym ruchu, chocby nawet lazikowaniu, jak nie ma energii, to organizm nie spala tluszczu, jedynie z wycienczenia moze zaczac spalac miesnie, co czyni utrateg tluszczu jeszcze trudniejsza. x w tym, co podalas jest kilka wartosciowych rzeczy - warzywa i mieso. ale nie ma tluszczu - orgomny blad, no i ta kostka to glownie po to, zeby utrudnic prace hormonom odpowiedzialnym za dobre trawienie i przemiane materii ;) x na deser zjedz sobie troche naturalnego jogurtu z kapka dzemu lub miodu. ale jogurt nie moze byc odtluszczony. albo kawalek naturalnej gorzkiej czekolady. albo jakis ulubiony owoc. x przy spozyciu 200 kalorii nigdy sie totalnie nie zapchasz, chyba zebys zjadla jakies totalne smiecie typu popcorn albo jakies kluchy, albo suchary, ale to bedzie zapchanie na jakas godzinke, bo organizm chce bialka i tluszczu, a tym sie nie zapchasz, bo one sa mniejsze objetosciowo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem fizjologię trawienia i spalania, natomiast chyba nie przeczytałaś mojej prośby. Nie chcę rad nt "jak schudnąć zdrowo" tylko jaki można zaserwować przyjaciółce deser wybitnie niskokaloryczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś ma jakiś pomysł? nigdy się nie odchudzałam więc zbyt lotna w liczeniu kcal nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój Doradca Życiowy
Masz problem, potrzebujesz się poradzić osoby tzw 3ciej, nie masz z kim pogadać, potrzebujesz wsparcia? Napisz do MNIE A postaram się rozwiązać twój problem, wszystko jest darmowe! Ty piszesz Ja odpowiadam - doradzam. Anonimowo i bezpłatnie. Kontakt e-mail: twojdoradcazyciow y@gmail.com Zapraszam TDŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×