Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Velvet she

Gdzie ci mężczyźni

Polecane posty

czy w was gorąca, no powiedzmy ciepła;) woda pod prysznicem wywołuje przyjemny dreszcz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a drapanie miejsca po ukąszeniu komara? ;) dla mnie euforiaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukierek i dresiarz teraz pokazują prawdziwe oblicze mężczyzn...najpierw agresor a potem wódka. Życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim w nocy udalo sie odszukac sporą część prawdziwych facetow dołączyla do nas grupa proktologow proponuję nie zaprzestawac starac tym bardziej, ze zespol osob ktorym zalerzy uzupelnil kolejny mieszkaniec wysp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukierek29 - chłopcze, wódkę mam z kim pić, a do dostania w mordę ode mnie, ustaw się w kolejce. a jak cię rozpiera energia, to posprzątaj brązowe gówno przywiezione jako tania siła robocza, z ulic Londynu. c u l8er m8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podniecił mnie dzisiejszy kurs ojro :classic_cool: A czy ktoś z was ma kredyt we frankach i został nabity w mBank?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
planuję kupić nowego konia😴...czy są tu prawdziwi mężczyźni ?😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już chciałam napisać, że znaczący jest ten "krzyk ciszy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dziś rano usłyszałam w radio tekst "jak pragniesz zmienności u kobiety znajdz sobie taką z efektem jojo" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dresiarze w butach adisas
ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest łatwo złapać ogiera w stadzie klaczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia Lecę na mytyng będę później . Napiszcie coś ciekawego bo zygac się chce od tego cukierka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryza nie zajezdzisz kiedys w jakims muzeum widzialem rzezbe ogiera, (dluta jakiegos portugalczyka chyba) pomyslalem wtedy, ze chcialbym byc nim kocham kobiety są niesamowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz znajde te rzezbe i do stopki se wepne zapomnialem o niej zupelnie dziekuje ci ranya za te konie z rana lubie kazdy dzien czyms uwienczyc dzisiaj spedze swoj czas w towarzystwie sztuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znasz mężczyzn, którzy wiedzą czym jest efekt jojo?:( nieee, no ja tego swojego zmieniam już na zawsze 😠 on nawet do zmywarki zamiast kostki do zmywania włożył kwadratową kostkę do WC 💤 Gdzie ci mężczyźni?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipppi
jasne 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipppi
jasne 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] ranya znasz mężczyzn, którzy wiedzą czym jest efekt jojo? nieee, no ja tego swojego zmieniam już na zawsze on nawet do zmywarki zamiast kostki do zmywania włożył kwadratową kostkę do WC Gdzie ci mężczyźni?!!! xxx dobrze ze nie wziął tej kostki w usta i nie stwierdził że pyszna miętówka:classic_cool:🖐️ Potwierdzasz teze ze kobieta zmienną jest :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×