Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Velvet she

Gdzie ci mężczyźni

Polecane posty

cukierek 29 widzę, ze lubisz kopać leżącego (mam na mysli siebie podczas snu). Niestety nie przyłożyles się zbytnio i teraz wymierzę Ci kare dla Twojego własnego dobra. nauczysz sie, że ludzie to nie muchy i jak się chcesz kogoś pozbyc to nie wystarczy pomachać smiesznym slodkowacianym kutasikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ladnie znowu dwoch prawdziwych facetow spierdolilo powazne przedsiewziecie wystawcie dupy to was obu wyrucham, wstyd mi za was przed kobietami ktore na nas patrzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha HCV 34 nie wiem dlaczego uwazasz ogladanie tej propagandowej sieczki nazywanej eufemistycznie wiadomosciami za cos nobilitującego. To jest jeszcze bardziej durne niz wzmiankowana przeze mnie "moda na sukces";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że brnąc. Rozumiem, że pragniesz byc w centrum zainteresowania ale spełniam obietnice, która tu złozylem kiedy Cie jeszcze nie było. nie rozdwoje sie;) Cukierek...Niedawno jako argument na poparcie swojej wyjatkowosci podawałes fakt, że mnie irytujesz więc traktuje Twoje wkurwienie w podobnych kategoriach:) Tak zeby uproscic dyskusje i uczynic ją bardziej przejrzystą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dziwne wrazenie ze
To numero duo:)ten kozak mnie wkurwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukierek to nie jest temat o twoich obietnicach, to po pierwsze po drugie jak mnie gdzies nie bylo to tego nie bylo po trzecie skoncentujmy sie nad tematem zasadniczym po czwarte poswiecam sobie zbyt duzo uwagi, dlatego postanowilem z tym skonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że -cwelu ty prawilny i bardaszany -chuuj w duupe twojej matce -po cholere się wpierrrdalasz pajacu ,siedz w kącie i obserwuj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszczu kozery kim jestes
Chyba cie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogrzało was
Co się dzieje z tym forum ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak leć. Całe szczęście, że sie obsrałes przed startem bo być może zwiekszy to Twój zasięg o ile po drodze nie zaparkujesz królowej w dupie... Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam szanowne Panie za niestosowne slownictwo ,za wszystko szczerze żałuję i obiecuje poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszczu kozery kim jestes
Jestes numero duo ? Ten sam styl pisowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam ponownie do dyskusji zasadniczej i odpowiedz na pytanie zawarte w tytule topa przypomne tylko, ze znamy juz losy kilku prawdziwych facetow, ale nie zdradzili nam niestety swoich tajemnic apeluje wiec o wiecej otwartosci w dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokomotywa...
TY Cukier musisz się tak rzucać?Reagujesz jakby Ci dupę urywało:O:D Dystansu trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla brnących inaczej
" 17:31 [zgłoś do usunięcia] dresiarz z klasą Panowie, gdzie wasza klasa??:D:Dtakie słownictwo w obecności dam..." ­ " 17:38 [zgłoś do usunięcia] miszcz_kozery A nie mozesz dawac na osobnosci?:P"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×