Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Velvet she

Gdzie ci mężczyźni

Polecane posty

Velvet she Prawdziwi mężczyźni potrafią być przyjaciółmi kobiet? x zgoda ale pod warunkiem ze to nie wyklucza wzajemnego sexu w sprzyjających okolicznosciach tak to zrozumialem czy sie myle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj prawdziwych menszczyzn jusz nie ma i nie bendzie,taka jest prawda.Same podsrywjace tłumoki,niedorajdy i świntuchy myślac tylko o jednym !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Velvet Moja kobieta musi być moim najlepszym przyjacielem . Jestem przyjacielem kobiet moich koleżanek ) Zapytaj je kilka ich tu mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No proszę...
cuksu się poczuł obrazony...pewnie tym, że żadna z licznych matek, której to szczodrze oferował wsadzać chuja w dupe nie skorzystała z propozycji...Cóż za chamstwo i prostactwo...Typowo polskie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No proszę...
Pojawia sie dżentelmen z londyńskiej metropolii, wspaniałomyslnie porozumiewa się z autochtonami w tubylczym narzeczu proponując w ramach wymiany kulturalnej wyruchać im matke a te niewdzięczne dzikusy śmią obrazac i wpędzać w dyskomfort i to w tea time:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No proszę...
masz szczęście, że Cie nie miałem pod ręką bo połamałby Cię, pokruszył, sproszkował i uzył do wyszorowania kibla kurwo meska za to co powiedziałes;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę Co Ty się z choinki urwales ?:) Jaki obrażony :)Staszku Na temat "moich "kobiet z tobą rozmawiac nie będę :) Nie narzekam -brakuje mi czasu i mocy przerobowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No proszę...
No to sie popisałeś. Dziewczyny nie zabierajcie na randke z cuksem swoich matek bo będziecie musiały mówić do cuksa "analny tatusiu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No proszę...
chodziło Ci o chuja i kurwe pierdolony lachociągu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bym ci parówko oczy srubokretem wydlubal,palce napierdaalal mlotkiem jak orzechy wloskie a zebami bym ci kondomie krtań przegryzl . Cwelu z porodowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No proszę...
""Nikt nigdy w życiu nie ublizal mi w taki sposób jak tu mogą to robić "kozacy """ ­ A to pizdo męska to kurwa boty internetwe splodziły kozaku znad Tamizy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No proszę...
No to zapraszam do siebie. Wpadnij kiedys ale najpierw spisz testament zrób pożegnalna laske szefowi i nie zapomnij wszystkie swoje pierzaste wielbicielki z kurnika uprzedzic, że juz nie wrocisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No proszę...
chyba Cie pokurwiło:D Powiedz kiedy przylecisz to będę czekal na lotnisku.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No proszę...
apropo za propozycje wyruchania w dupe czyjejs matki to raczej Ty zostałbys cwelem...I to cwelem recydywista;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytalam,,,
podajcie swoje dane , bedzie wam latwiej sie znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha Jakie reguły stworzył cwelik Szeni de da szewc,szeni de das moutham .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No proszę...
Ja jak bedę chcial go znaleźc to go znajde a podawanie swoich danych to krótko rzecz ujmujac glupota chociaż juz wiele razy to robilem na tym forum i jeszcze ani razu szumnie zapowiadane oddzialy inwazyjne z calego kosmosu mnie nie niepokoiły:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytalam,,,
a o co wam poszlo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No proszę...
Mnie szło o to żeby zdemaskowac tego piździelca mieniącego się inteligentnym, otwartym, życzliwym, przystojnym i zaradnym życiowo cudem męskości. Moim skromnym zdaniem poszło mi nieźle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu szmata się pruje bezpodstawnie ,choooj wie o co ,aferzystka yebana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×