Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania250791

mieszkanie z teściami

Polecane posty

Gość Ania250791

mieszkam z rodzicami narzeczonego, mamy już dziecko nie długo planujemy ślub, jestem zdania ze mlodzi powinni mieszkac na swoim ale moj ukochany tego nie rozumie, nie wiem jak mam mu to wytłumaczyć, jestem tu nieszczesliwa bo jego matka do wszystkiego sie wtraca a ja nawet nie moge miec swojego zdania bo nie jestem u siebie, co mam zrobić? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia 44
porozmawiaj szczerze z ukochanym, opowiedz o wszystkim i dajdo zrozumienia, że źle się tam czujesz... jeśli cię kocha to na pewno zrobi wszystko, abyś była szczęśliwa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdrnnrhnt
nie wychodzic za ciape maminsynka to powinnas zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania250791
on nie jest taki zly, bardzo go kocham, ale on nie slucha mnie tylko swoich rodzicow a pozniej glupio pyta czemu jestem smutna, wpakowalam sie w gowno bo chca mu dom przepisac a jemu sie to podoba a ja nie mam zamiaru do konca zycia sie uzerac z jego starymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek_R1
Powiedz narzeczonemu, że się tam źle czujesz itd. Ja z żoną na początku też mieszkałem z moimi rodzicami, ale jak mi powiedziała, że się tam źle czuje i że wolałaby mieszkać na swoim to się zaczęliśmy starać o swoje mieszkanie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania250791
widocznie twoja żona trafiła na bardziej kochającego i wyrozumiałego mężczyzne niż ja, on żeby mnie uszczesliwic chce rano mnie zawozic do mamy a wieczorem odbierac, to jest chore jeszcze wiekszej depresji dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolekkk
haha poleciał na dom, który będzie jego koło 50tki? Debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania250791
chyba musze mu tak powiedzieć że na stare lata mieszkać bez rodziców to ja nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsssssssssss
takiego sobie wybrałaś to takiego masz - tak się kończy desperacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×