Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość YWONNEK

CZY IMIĘ LUCYNA UTRUDNI MOJEJ CÓRCE ŻYCIE?

Polecane posty

Gość gość
Równie ładne Irmina, zdrobnienie to Irma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WERKAzPiekielka
Bardzo oryginalne imię na te czasy, choć całkiem niedawno na weselu kuzyna poznałam milą, dwudziestokilkulatkę Lucynę i właśnie się zastanawiam czy nie dać tak na imię córce /jestem na poczatku ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lucyna to typowo wiejskie imię, takie jak Grażyna hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z perspektywy nastolatki powiem tyle, że im bardziej imię jest staromodne tym fajniejsze. Imiona typu Natalia i Wiktoria to obciach. Mi osobiście imię Lucyna bardzo się podoba. Teraz panuje moda wracania do korzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jej nadaj Bożena :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lucynka haha Jak baba 50letnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAREKzUtopii
Piękne imię, tradycyjne a zarazem oryginalne i ma wiele zdrobnień. No i ma odpowiedniki międzynarodowe niemal w każdym kraju. Jestem na tak. Może kiedyś namówię żonę na kolejne dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w ciąży i planuję urodzić właśnie Lucynkę :) Lucyna nie jest w niczym gorsza od Antoniny czy Zofii. Po reakcjach zauważyłam że imię to nie podoba się osobom urodzonym w latach '70, przez skojarzenia ze starszymi osobami. Na komentarze typu "no nie no okropne jak Mariola, w ogóle kto nazywa Stanisław, Ksawery też beznadziejne najlepiej Michał albo Amelia" trzeba puszczać mimo uszu, bo ludziom nie dogodzisz. Takie myślenie jest zaściankowe i o ile ktoś nazywa dziecko imieniem które jest poprawne po polsku, to nie mamy prawa mu ubliżać "bo brzydkie". Sami jesteście brzydcy i macie pusto w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×