Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość YWONNEK

CZY IMIĘ LUCYNA UTRUDNI MOJEJ CÓRCE ŻYCIE?

Polecane posty

No jasne, jest wiele pieknych imion...ale jak już wymieniacie to poza jedną nowomodną Julią to żadnych więcej nikt nie podaje. To jakie te piekne imiona są? Sto milionowa Amelia? Dwustu milionowy Jan? (lał, jeszcze parę lat temu, kto dawał dziecku na imię Jan, Antoni, Stanisław? Dziś, gdzie kamieniam nie rzucisz Janka lub Staśka trafisz. Jak masz problem z celem to Julię na bank pierdykniesz. Lucyna jest ok, przynajmniej jak zawołasz po imieniu to się wszystkie dzieci nie obejrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idiotko kazda z nas będzie kiedyś stara baba. A tak w ogóle to chyba tylko Polsce można zrobić krzywdę imieniem. Lucyna to piękne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przgfhfhfhf
Lucynka to jak Beatka, Renatka albo Mariolka, daj spokoj i nie psuj życia córce. Jest tyle innych, pięnych imion. Rodzina ma rację że ci ten pomysł odradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyna, Edyta, Bogusia, Halinka, Ewelina, Justyna, Aneta, Żaneta- kojarzą mi sie po prostu z totalną wsią. Nie podobają mi sie koszmarnie. Jestem fanka tradycyjnych polskich imion: marysia, anielka, zosia, julia, basia- ale podobaja mi sie tez "normalne" jak emilka, ania, joasia, agnieszka, kasia. Te "wsiowe" plus wszystkie dżesiki, nicole, angeliny (angelina to po proistu... anielka w jezyku polskim :O) sa dla mnie obrzydliwe :D Ale to Twoja decyzja. Uwazam jednak, ze skoro mezowi sie nie podoba- wypiszcie sobie na kartce powiedzmy 10 propozycji imion dla dziewczynki, ktore sie Wam podobaja- i te, ktore sie powtorza rozwazajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjythjjhy
mnie sie nie podoba, nie chcialabym miec tak na imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalananananana
ja mam na imię Lucyna i bardzo mi się podoba :) w szkole, na studiach, w pracy czy wsród znajomych nie spotkałam nigdy zadnej innej Lucyny, a zdrobniale mowia do mnie Lusi, Lucka, Lusia, Lulu, Lucia, Lutuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjythjjhy
mam dosc takiego kraju: wymieniłąs te imiona ktore i mi sie nie podobaja :) Ewelina, Zaneta, Aneta, Edyta, Lucyna, Beata, Mariola, Marzena, Justyna, Renata, - coś okropnego i dziękuję rodzicom, że nie "uszczęsliwili" mnie zadnym z nich. Ja tez uwielbiam te proste, klasyczne, ponadczasowe, takie mają najwiecej uroku, czyli: Zosia, Maria, Anka, Anielka, te zwyczajne rowniez mi sie podobaja, m.in: magda, ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucynaXXX
chodzilam do szkoly z lucynka wiecznie zawszona i smierdzaca pochodzila z wielodzietnj rodziny.nie miala glowy do nauki rok nie zdala w pierwszek klasie zawodowki zaszla w ciaze teraz m czworo dzieci i klepie biede.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjythjjhy, gusta mamy podobne ;) 🌻 Fakt- zapomnialam o marzence i renatce. Oraz beacie i mariolce :O Moze kogos urazę, ale trudno. Ja mam taki gust a nie inny. Siosta mojej kolezanki ma na imie lucyna- chodzi w czarnych dzinsach, butach ze swiecidelkami i dlugimi noskami. Do tego obowiazkowo WIEEEEEEEEELKIE czarne okulary ze zlotymi okuciami :O :O :O Ladne imie to tez Gabrysia, Ewa.... nie wiem na co komu to cale wymyslanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyje 22
Lucyna to ta co po smietnikach chodzi a jej siostra Bucyna to samo robi smieciara bezdomna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bekaabeka
szaraczek:) Racja każda z nas będzie kiedyś starą babą, ale nic na to nie poradzę, że nie widzę nic pięknego w takich starych imionach, bo kojarzą mi się z babciami. Wyraziłam tylko swoją opinię na temat takich imion więc wyzywanie mnie od idiotek chyba nie jest na miejscu... a skoro tak robisz to chyba sama nią jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba888666
YWONNEK i jak ją nazwałaś? moja córa ma 2 latka i ma na imię Lucyna reakcja rodziny i żony (u Ciebie męża ;) ) była taka sama. Nie wiem czemu aż tak to imię się nie podoba dla mnie jest bardzo ładne, zastanawiałem się nad Zosią ale to dosyć oklepane. Lucyna to piękne imię i mam nadzieję, że dasz tak na imię córeczce :) Bądź twarda, nazwij ją jak chcesz na pewno nie jest to imię kompromitujące, cokolwiek ta tłuszcza próbowałaby Ci wmówić :) Odezwij się jeszcze bo widzę, że tydzień temu temat umarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za 4 miesiące zostanę mamą po raz drugi pierwszy to syn Stanisław (wybrał mąż) a teraz będzie córka i też chcę żeby to była Lucynka Lusia i niestety mąż się nie zgadza a jakie ty wybrałaś w końcu imię dla córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na imię Lucyna i jestem dumna ze swojego imienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszne imę okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię fajne jak znalazł na emigrację. Lucy to ładne imię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na imię Renata i jakoś nie czuję się skrzywdzona tym imieniem, przynajmniej zawsze byłam jedyna w klasie, a nie piątą Martą czy trzecią Kaśką. Miałam koleżankę Danutę, kolegę Stanisława i nikt nam z powodu imienia nie truł d**y. Lepiej Lucyna niż Nikola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja babcia miala na imię Lucyna... mam bardzo mile wspomnienia i jak bede kiedys w ciazy to na pewno bede sie zastanawiala nad tym, czy dac corce takie imie. kwestia tego czy bedzie pasowac do nazwiska, ale chyba tak... podsumowujac: bardzo ladne imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam przyjaciólkę Lucynę, jest bardzo ładną i mądrą osobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imie Lucyna mi sie podoba poniewaz nosi je moja ulubiona aktorka z komisarza alexa magdalena walach gra ona podkomisarz lucyna szmidt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest spoko to imie kto nie wierzy niech obejrzy komisarza alexa w najblisza sobote o godz 20 25 w tvp 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyna michalina
wspaniałe rzymskie imię- bardzo inteligentne i dzielne kobiety je noszą- kapitalne zdrobnienia- i ma ten szyk...i klasę- nie dla każdej! Prymitywy wykluczone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Lucynke(6lat) i Celinke(4lata). Dostały imiona po babciach i wcale nie żałuje. Ja mama na imię Ola i było nas w klasie 5. Wcale nie było fajnie i zazdrościłam dziewczyną, których imiona się nie powtarzały. Następną córke nazwe Basia, a synka Leon :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość127628137
Tak, na pewno utrudni, ja mam na imię Lucyna i ogólnie to mam prze*ebane w zyciu. Na nic nigdy nie mogę się zdecydować, prawie każdą pracę odkładam na później, czego oczywiście żałuję, nie wiem czy jestem tolerancyjna czy nie, ale nie lubię głupich ludzi, nie lubię przebywać w towarzystwie ludzi w ogóle, chyba że tych których sama sobie wybiorę... mówią że trudny charakter, łatwo się obrażam.. itd. ale wiecie co? ja im nie wierzę, znam osoby które jeszcze łatwiej się obrażają, mówią właśnie że jestem zorganizowana (w co sama nie wierzę) - dużo od siebie wymagam, staram się mówić prawdę - mówią że jestem szczera, ale nie chce mówić prawdy za wszelką cenę bo nie chcę przez to krzywdzić czasem innych. Niektórym osobom się nie podoba to imie, bo kojarzy się im ze starszą osobą... ogólnie polecam wybrać coś lepszego, coś bardziej znanego, powszechnego... pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na imię Lucyna, mamusia zawsze mówiła do mnie Lucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLusi
Mam na imię Lucyna i jestem młodą osobą! Martwilabym się jakby mama dała mi na imię Kazimiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaNieZozola
Bardzo mi się podoba to imię. Dawno go nie słyszałam a nie jest zwydziwiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię nie nadaje cech osobowości i wychowanie, garnijcie się, a babki za 10, max 20 lat poumierają i nie będzie porównania. Jakoś rodzice Staszków i Antków się dziadkami nie przejmowali. Tylko Lucy do typowo polskiego nazwiska słabo pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lucyna, zdrobniale Lusia - piękne imię i zdrobnienie od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×