Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_poziomki_

oświetlenie całego domu

Polecane posty

Gość vickova
dobre oświetlenie w mieszkaniu to podstawa, ja mam wszędzie ledy activ jeta, dzięki ledom rachunki za prąd przychodzą nam mniejsze, więc warto zdecydować się na taką zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oryginalne ledy sprzedają w sklepie internetowym na portalu motoledy.pl. Ich bym polecał. Ja robiłem tutaj parę zamówień dla firmy i nie narzekam. Dobry kontakt, szybka realizacja zamówienia i co najważniejsze opisy jakie mają przy produktach odzwierciedlają ich faktycznie działanie. Nie są to parametry wyssane z palca, co się niestety potrafi często zdarzyć na różnych aukcjach w internecie chociażby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brumkaa
ja z kolei kupowałam ledy po prostu w markecie budowlanym, zdecydowałam się na ledy active jeta, bo sprzedawca był przekonany co do ich jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja93
A myślicie, że oświetlenie led sprawdzi się także w kuchni? Chodzi mi dokładniej o oświetlenie nadszafkowe, myślałam o czymś takim: http://homlando.com/oswietlenie-nadszafkowe-triga-led-3-6w-chrom-ip20,2364.html. Czy ktoś ma u siebie i poleca? I oczywiście, to tylko jako dodatkowe oświetlenie, w kuchni jest normalnie żyrandol, jednak szczególnie wieczorem, jest on niewystarczający, powierzchnia robocza mebli jest słabo oświetlona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dytka29
zobacz sobie na sferisie, tam mają bardzo duży wybór w oświetleniu, nawet widziałam tam jakieś bajeranckie kolorowe kule dla dzieci, tylko trochę drogie jak na coś co pewnie młodemu za chwilę się znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeroki asortyment obłędnego i nowoczesnego oświetlenia znajdziesz u nich www.aurorats.pl . Dzięki tej firmie moje mieszkanie nabrało wymarzonego charakteru no i zaoszczędzili nam biegania po sklepach bo wszystko dostałam w jednym miejscu : ) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramzojka
Po remoncie łazienki zrobiliśmy podwieszany sufit a w nim żarówki activejet Jest jasno, energooszczędnie i ładnie. Postanowiliśmy zastosować ten rodzaj oświetlenia w całym naszym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaskaMaskkaa
Podrzucam Wam namiary na ten sklep - http://www.lumenpro.pl/ Zakupiłam u nich ostatnio lampę do salonu stojącą i dwie takie małe do łazienki. Ceny mają niższe niż u konkurencji, a towar taki sam. Z dostawą nie ma żadnych problemów, zerknijcie sobie na ich asortyment!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam firmę Bercal ( www.bercal.pl ). Duży lokal z lampami na Conrada po drugiej stronie Makro. Często u nich jestem ostatnio bo urządzamy z żoną mieszkanie i co chwila dokupujemy kolejne światła...Ostatnio udało się ustrzelić tutaj okazyjnie niemiecką lampkę do sypialni na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam świetną hurtownie co mam parę dobrych punktów sprzedaży, zerknij www.eko-olkusz.pl . Ogromny wybór w świetnych cenach, myślę że warto do nich zajrzeć jeśli jesteś gdzieś w okolicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam sklepy internetowe, znacznie taniej niż w normalnych sklepach, o wiele lepiej Ci doradzą niż np w OBI, a przesyłki naprawdę nie trzeba się bać. Wszystko jest idealnie zabezpieczone. Ja kupiłam w sklepie lumenpro, i jestem bardzo zadowolona. Złożyłam duże zamówienie więc dostałam dodatkowy rabat, naprawdę miła i pomocna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam www.mlamp.pl bardzo dobrze Panie się ze mną kontaktowały odnośnie przesyłki i dostałam duży rabat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby kupić akcesoria do całego domu warto znaleźc dobrą hurtownię. W http://elektro-sal.pl/ znajdziecie sporo takich produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajkaa
ja wybrałam już dawno do mieszkania ledy activ jeta,brat mi powiedział ze są dużo bardziej oszczędne i miał rację bo odkąd je zamontowałam to rachunki za prąd mi się obniżyły więc można nawet trochę zaoszczędzić przy takim wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bardzo wygodnym rozwiązaniem jest znalezienie jednego sklepu, gdzie możemy kupić oświetlenie do całego domu. Ja oświetlenie do mojego wymarzonego domku kupiłam w sklepie internetowym Lumenpro. Ze względu na duże zakupy poprosiłam o rabat i dostałam atrakcyjne ceny. Na niektóre lampy trochę musiałam poczekać (o czym sklep mnie uprzedził) ale było warto:) Dużą zaletą jest kontakt ze sklepem, szybko odpowiadają na pytania. Ogólnie jestem bardzo zadowolona i mogę polecić ten sklep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jemiołkaa
ja postawiłam na ledy w mieszkaniu dają lepsze światło a do tego udało mi się sporo zaoszczędzić na rachunkach a to dla mn ie bardzo ważne, bo teraz jak mi się dziecko urodziło to każdy grosz się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milexica
Jeśli chodzi o oświetlenie wewnętrzne widzę, że masz już sporo rad. Podpowiem więc fajne miejsce, w którym możesz znaleźć oświetlenie LED na zewnątrz, np. naświetlacze LED http://krugelektro.com/pl/naswietlacze-led

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić lampy Elstead . Są mega klimatyczne, nadają pomieszczeniu klasyczny wygląd :) Moje kupowałam tutaj https://studioswiatla.pl/ , mam w przedpokoju i kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre, ciekawe oświetlenie sprzedaje w Krakowie Bercal. Może ktoś kojarzy ich showroom na Conrada? Dość duży lokal, mają tam lamp od groma. Ja ostatnio kupowałem bardzo ładny model stojący do salonu, produkcja niemiecka i mam nadzieję, że też trwałość będzie niemiecka :) Póki co wszystko działa tak jak trzeba, nic mi się nie przypaliło, nie urywało. Dobrych mają sprzedawców, tłumaczą normalnym językiem bardziej specjalistyczne kwestie w związku z parametrami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a n ie chcielibyscie lamp, ktore rownoczesnie dzialaja zdrowotnie na mieszkancow domu? Jesli tak to polecam Wam bardzo lampy solne z http://latkowski.pl/ -pieknie wygladaja i swietnie sie sprawdzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę kiedy chcesz zamawiać przez internet dobrej jakości i w fajnym wzornictwie lampy to na avans.pl mają je fajne. Ja tam sporo zamawiałem gadżetów do domu jak urządzałem także polecam tam zakupy online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam ostatnio w www.aurorats.pl i muszę przyznać, ze faktycznie maja fajny wybór :) Najbardziej mi się chyba podobały oświetlenia łazienkowe AURORA SATINA. Tam na stronce jest, można podejrzeć jak to wygląda, polecam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam o ledach activejet bardzo dobre zdanie. Oszczędności odczuwalne są dopiero po jakimś czasie, poza tym dają takie fajne neutralne świtało które uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gierejka
ja też korzystam z ledów active jeta i jestem bardzo zadowolona, super się sprawdzają, są idealne do mieszkania bo obniżają rachunki no i są zdecydowanie bardziej wytrzymałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kindred
Podpowiadam ostatnio znajomym sklep na stronie elektryczny.com. Robię u nich zakupy regularnie dla swojej firmy. Prowadzę działalność jako elektryk i przy instalacjach często na ich akcesoriach pracuję. Duża dostępność, szybkie dostawy, obsługa kompetentna można rzeczywiście się z fachowcem skonsultować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można podpytać w Bercal (ich portal – www.bercal.pl ). Teraz w ogóle dużo jest profesjonalnych sklepów z oświetleniem, na pewno więcej niż jeszcze parę lat temu. W Bercal mi się podoba że są w stanie sprowadzić naprawdę klasowe zagraniczne marki - włoskie, czy niemieckie chociażby. Brakuje takich lamp w innych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Booya1
W kwestii oświetlenie całego domu warto skontaktować się z ospelem http://ospel.pl/pl bo mają wszystkie sprzęty do oświetlenia. Wysokiej jakości gniazdka rozgałęźniki itp. Ponadto mają video poradniki jak montować osprzęt - mnie bardzo to pomogło i sobie poradziłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bddaas
Ja bym podpowiadał stronę http://elektryczny.com. Tutaj jeśli chodzi o oświetlenie to mają chyba wszystko. Od żarówek przez małe lampki do ustawienia na stół czy szafkę nocną, po duże żyrandole i lampy podłogowe. Jak urządzaliśmy z żoną mieszkanie parę miesięcy temu to większość świateł listew i tak dalej zamawialiśmy stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×