Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_poziomki_

oświetlenie całego domu

Polecane posty

Gość gość
nawet spoko. Jak chodzi o nowoczesne oświetlenie, polecam internetowy sklep elektryczny https://stip.pl. ostatnio widziałam tam nawet lampy w stylu industrialnym autentycznie zdemontowane z wyrobisk kopalń, bardzo ciekawe i oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie w domu warto postawic na miekkie i zdrowe swiatlo, jakie daja lampy solne! W http://latkowski.pl/ mozna kupic lampy, ktore daja odczuc naprawde przyjemne swiatlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaabela
Ja oświetlanie całego domu mam z Sigmy, bo mają naprawdę ciekawe wzory, a do tego z daleka widać, że są porządnie wykonane. Jakoś w sieciówkach nie mogłam znaleźć nic dla siebie, zresztą wszędzie jest to samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinkiety mam ostatnio kupowane i udało się wszystko zamówić internetowo przez serwis elektryczny.com. Dobrze zaopatrzony sklep z całkiem fajnymi promocjami na wybrane modele. Akurat te kinkiety były po promocji także udało się trochę zaoszczędzić. Powiem tak – lampy są wyjątkowo drogie w sklepach z wyposażeniem tych stacjonarnych, jedyna szansa żeby nie przepłacić to sklepy internetowe według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekolka
bardzo fajne kinkiety znajdziesz active ejta, sam kupowałąm, mają bardzo duży wybór, różne rodzaje, warto zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mega fajne kinkiety i różnego rodzaju oświetlenia kupowałam na https://idlawas.pl/ polecam, szybka dostawa i duży wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opełeczka
ja bardzo ładne kinkiety kupiłam od Active Jeta, maja mega duży wybór, a firmę cenię za jakość dlatego bez wahania kupiłam ich kinkiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym co łączy wszystkie lampy jest oczywiście ich funkcjonalność, Na tym jednak nie kończy się ich rola. Oświetlenie tworzy przecież nastrój, panujący w danym miejscu. Dlatego właściwy dobór lamp activejet to kwestia nie tylko praktyki, ale i dobrego smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garliczka
jeśli chodzi o active jety to onimają jako jedyni ledy o naturalnej barwie światła dzięki czemu nie męczą tak oczu jak inne ledy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna199
Mogłabym polecić sklep gdzie sama ostatnio robiłam zakupy do domu czyli internetowy http://elektryczny.com. Mają wszystko jeśli chodzi o oświetlenie, naprawdę tych modeli jest od groma. Dobrze, że strona jest profesjonalnie zbudowana przez co dotarcie do konkretnych wzorów, kolorów, czy materiałów jest w miarę szybkie i wygodne. Inaczej przejście przez wszystkie produkty które mają zajęłoby mi pewnie jakiś tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pełna oświetlenie w nowym domu zakupiłem w tej hurtowni www.el-sta.eu . moim zdaniem takie kupowanie w jednym miejscu to bardzo wygodne, zwłaszcza, jeśli mają niskie ceny jak tam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zwolennikiem listew do oświetlenia wnętrz i też u siebie w domu mam ich całkiem sporo w różnych pomieszczeniach pomontowanych. Dużą część lamp zamawiałem internetowo ze sklepu online na elektryczny.com. Mają miłą, życzliwą obsługę, nie ma problemów z dodzwonieniem się i podobnie na mailu kontakt jest dość szybki, nie czeka się godzinami na jakąkolwiek odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinax
polecam sigma-lampy.pl bardzo dobre ceny i naprawdę ładne produkty, ja u nich wybrałam oświetlenie do całego domu i prezentuje się świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durkowa
a jakie oświetlenie macie w domu, też uważacie że oświetlenie ledowe to dzisaij najlepsze rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwan32
Jeśli już chcecie wymieniać oświetlenie w domu to polecam pójść do przodu i założyć np inteligentne wtyczki, włączniki itd. Sam zakupiłem cały system i jestem bardzo zadowolony. Swój znalazłem na smarthome24 za stosunkowo nie duże pieniądze i naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed podjęciem decyzji o zakupie oświetlenia warto przejrzeć różne sklepy, zarówno te stacjonarne, jak i online. Osobiście wolę korzystać z internetu. Wystarczy, że znajdę chwilę wolnego i mogę zasiąść do poszukiwań w zaciszu swojego domu. Odpowiednie lampy dla siebie znalazłam w mlamp. Dysponują oni chyba największym asortymentem. Myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie, w zależności w jakim stylu zaaranżowana została przestrzeń. Sama stawiam na modele industrialne, ponieważ pragnę by mój dom jak najbardziej przypominał nowoczesne lofty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uburetka
ja mam w mieszkaniu oświetlenie ledowe active jeta, super się sprawdza bo sporo oszczędzam, no i nie muszę tak często wymieniać ledów jak kiedyś żarówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×