Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oranoo

Były wisi mi grubą kase..!! Jak ja odzyskać???

Polecane posty

Gość oranoo

Hej! Mój były wzioł odemnie dosc duzo kasy na wyjazd do ktorego wkoncu ja jego wskutek nie doszło. Rozstalismy sie 2 tygodnie temu. Obiecał ze pieniadze odda, a dzis ciagle bez echa... Mam potwierdzenie na koncie ze pieniadze zostały przelane. Czy jesli bedzie sie dalej migał od zwrotu mi pieniedzy jestem w stanie cos wskurac, jesli mam potwierdzenie z banku?? Mam rowniez jego smsy ktorych nie kasuje dopoki nie odda mi pieniedzy. W jaki sposób mam jeszcze odzyskac swoja kase??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaron z truskawkami
nasłać bandziorów :) szybciutko zobaczysz go z kasa w zebach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranoo
Brałam juz taka opcje pod uwage aby go nastraszyc... jednak nie chce wyjsc na natarczywa wiec poczekam jeszcze ze dwa dni... ale zaczyna mnie to irytowac czuje sie zwyczajnie oszukana! Niewiem czy isc z tym do jego rodziców, ale oni pewnie nic w tej sprawie nie zrobia, bo powiedza ze nie interesuja ich sprawy syna. masakra niewiem juz co robic... Ale jak po dobroci nie zadziała to trzebabedzie go nastraszyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranoo
Czy potwierdzenie przelewu moze pomoc mi odzyskac w odzyskaniu pieniedzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wez nic nie mow...ja czekam rok na kase od bylego. Szkoda mojego zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez chęci do życia
Też bym chciała wiedzieć. Mój obecny wisi mi jakieś 60 tys., obecnie na koncie mam 4,53 zł. i on nie widzi problemu, że nie mamy za co żyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postrasz go sadem.zawsze dziala bo sprawe masz z gory wygrana a koszty sadowe bedzie musial zaplacic ex.zrobisz mu przy okazji na zlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zglos do us ze nie odprowadzil podatku od darowizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsssssssssss
nic nie możesz zrobić - jak nie będzie chciał oddać to nie odda i koniec - sądu nie obchodzą prywatne pożyczki obywateli, tym bardziej, ze nie masz umowy na piśmie - a nawet jak orzeknie na twoją korzyść to będziesz sobie mogła tym wyrokiem najwyżej podetrzeć DOBRY ZWYCZAJ - NIE POŻYCZAJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsssssssssss
bez chęci do życia Też bym chciała wiedzieć. Mój obecny wisi mi jakieś 60 tys., obecnie na koncie mam 4,53 zł. i on nie widzi problemu, że nie mamy za co żyć XXXXXXXXXX na którym śmietniku wygrzebałaś takie gówno? i jeszcze z nim siedzisz i tyłka mu dajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez chęci do życia
To nie śmietnik tylko instytucja finansowa. Dlaczego z nim jestem? To dłuuuuuga i skomplikowana sytuacja. Z pewnych względów nie mogę odejść, choć mam dość życia w ogóle i jestem na skraju wyczerpania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsssssssssss
żałosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdansk
a ile ci wisi? tzn ile to jest ta gruba kasa? moim zdaniem mozesz zdacsie na to potwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazel Pazuzu
dżizas co za analfabetka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsssssssssss
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranoo
Kasy mu nie porzyczałam, tylkon dalam na nasz wspólny wyjazd za mnie. Do wyjazdu nie doszło. Z jego winy. Rozstalismy, zarzeka ze kase mi odda i przeleje na konto. Czekam juz drugi tydzien i nic, nie odpowiada na smsy. Chyba bede musiała go postraszyc... masakra jak czlowiek moze sie tak zmienic, jak mozna byc az tak bezczelnym, nie mam zamiaru płacic mu za alimenty ... ech brak słów na tehgo czlowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzenie przelewu potwierdza jedynie, że przelałaś te pieniądze z własnej nieprzymuszonej woli. to dowód na co niby?? na nic! gdybyś miała umowę o pożyczkę, to co innego. ale w tej sytuacji niestety, z punktu widzenia prawa, jesteś bez szans na odzyskanie pieniędzy. możesz liczyć jedynie na jego przyzwoitość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa lipa lipa
sally browm na 100% racji, bez umowy przelew do żaden dowod a chociaż z tytule wpisałaś"pozyczka dla kogo" bo ja nie to lipa niestety, znam ten temat, bo mojemu facetowi kumpel wisi spora sumke i tez ma problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby facet poprosilby mnie o jakikolwiek grosz,pogonilabym dziada od razu!!! Dlaczego jestescie takie naiwne i chcecie zadawac sie z takimi nieudacznikami? Ach tak,tak ta "milosc".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranoo
Teraz juz bym tego nie zrobiła, ale czlowiek uczy sie błedach, mam nadzieje ze kase odzyskam juz jakos sobie z tym poradze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghytrfdxc
nadzieja - matka głupich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja od tego dobrego kawioru.
dadad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×