Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość katiiikaa

Prezent dla męża

Polecane posty

Gość gość
MOże chemia warsztatowa do samochodu, ale taka profesjonalna? total-care.pl/product-pl-4-Peparat -Opona-400-ml-preparat-do-konserwacji-opon.html 2. total-care.pl/...zenia-szyb.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaszpak
A może coś co faceta naprawdę ucieszy? Mojemu radość sprawiło kupno rejestratora jazdy samochodowej. Wybrałam mu fajny i niedrogi model na teletorium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neneka
to prawda, my ostatnio oglądaliśmy te rejestratory w Teletorium i wydawały się bardzo fajne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stawiam na gadżety do samochodu. w ubiegłym roku kupiłam pokrowce http://www.autopokrowce.eu/ a w tym postawię na nowe felgi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksana88
ja najprawdopodobniej kupię męzowi rejestrator jazdy w teletorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm kupowanie prezentów mężczyznom to zawsze problem. Jak ja tego nie lubię.. ale już mam swój patent: zazwyczaj stawiam na ubrania, bo jakby on sam je sobie kupował to pewnie wyglądałby jak koleś z lat 70 :D hahah faceci.. ombre.pl chyba tu kupuje najczęściej. Mają fajne ceny i szybką przesyłkę. I o dziwo mąż ciągle nosi ich ciuchy, spróbowałby nie.. :D :D może spróbuj tu, albo pomyśl o czymś w tym stylu własnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sławomir__
Warto zerknąć na stronę sferis.pl, myślę że na pewno znajdzie każdy coś dla siebie i na prezent. Bardzo często zamawiam i odbieram w salonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakaś dobra whisky? :) na http://squadwhisky.com znajdziesz dużo dobrych whisky, nie to co w zwykłych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to zawsze kupuję mężowi jakieś gadżety dotyczące samochodu, a to zawieszka, a to jakieś zapachy, maskotki...no różne i różniaste. Poza tym na tegoroczne urodziny kupiłam naprawdę świetne pokrowce samochodowe http://www.autopokrowce.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zorganizuj romantyczny weekend we dwoje :) Polecam super hotel w górach Gorzelanny gorzelanny.pl, super okolica, luksus, spa.... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu mężowi kupiłam niedawno program Photoshop w sklepie kluczsystem. Akurat miał urodziny, a wiem, że marzyła mu się oryginalna wersja tego programu. Mąż jest bardzo zadowolony, a prezent był bardzo trafiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina445
Ja ostatnio kupiłam mężowi nową nawigację w Teletorium i był bardzo zadowolony z tego prezentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tresunka
Na prezent dla swojego męża kupiłam wideorejestrator w sferisie , bardzo ludzi różne gadżety do samochodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xparisia
Wideorejestrator to bardzo fajny gadżet, my znaleźliśmy swój w Teletorium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam masaż lub rytuał saunowy możecie skorzystać w dwoje coś osobistego relaksacyjnego i na długo zapamiętane. Zrobiłam taki prezent mężowi i teraz powtarzamy co parę miesięcy http://www.sparybnik.pl/ Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój dostanie taki trymer trójgłowicowy do zarostu. Trafiłam na promocję babylissa i mi 200 zł zwrócą na konto bankowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może golarka? Kupiłam swojemu mężowi na urodziny golarkę głowicową Panasonica - uznał, że to bardzo fajny prezent, regularnie używa i jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pattriszja
ja swojemu facetowi kupiłam gamepada z Teletorium, mój luby bardzo jest z niego zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może lepiej kosmetyki do samochodu? Zrobić zestaw: np. total-care.pl/product-pl-4-Peparat-Opona-400-ml-preparat-do-konserwacji-opon.html + total-care.pl/product-pl-7-ATOMIZER-Szyba-550-ml-pianka-do-czyszczenia-szyb-atomizer.html + total-care.pl/product-pl-235-COCKPIT-300-ml-8-ZAPACHOW-PERFUMOWANYCH-preparat-do-czyszczenia-i-konserwacji-elementow-plastikowych.html ?? Mój facet byłby zadowolony bo lubi praktyczne preznety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może golarka lub trymer? To bardzo praktyczne prezenty, na pewno wielu mężczyzn by doceniło. :) ja swojemu kupiłam golarkę głowicową od Panasonica i jest bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela221p
A może wybierz coś bardziej szalonego i oryginalnego? Ja np. polecałabym bieliznę erotyczną - https://refform.pl/pl/472-jockstrapy-i-backless . Moim zdaniem to fajny pomysł na prezent a i Ty będziesz zadowolona bo na pewno takie przebieranki dobrze wpłyną na jakość waszego życia seksualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajaStam
Mój mąż bardzo interesuje sie poszukiwaniem skarbów, dlatego kupiłam mu Nożołopatkę z http://poszukiwacz.eu bardzo fajny sklep sporo rzeczy dla osob o takim hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwinka
Dla swojego męża ostatnio kupiłam w sferisie słuchawki sportowe , mąż bardzo jest zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grisselde
Mój ostatnio dostał ode mnie smartwatcha, wypatrzyłam mu całkiem fajnego w Teletorium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×