Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość katiiikaa

Prezent dla męża

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli szukasz pomysłu na fajny prezent dla męża to polecam ci zajrzeć na stronę www.zegarki-magar.pl Zegarek jest świetnym i eleganckim prezentem dla każdego mężczyzny. Ostatnio sama kupiłam taki zegarek jako prezent i był to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catsyx
Ja też myślę nad smartwatchem, bo mój mąż bardzo lubi takie gadżety. Znalazłam całkiem ciekawe modele w Teletorium i pewnie też tam go kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci lubią praktyczne prezenty. :) ja swojemu na urodziny kupiłam trymer Panasonic i bardzo się z niego ucieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlila
Też uważam że praktyczne prezenty są najlepsze, swojemu jakiś czas temu kupiłam golarkę philipsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnym pomysłem na prezent dla mężczyzny jest na pewno zegarek. Elegancki, dobre firmy, każdemu facetowi od razu dodaje klasy :) Mojemu mężowi na 35 urodziny kupiłam taki: domczasu.pl/zegarki-casio-edifice/19327-zegarek-casio-edifice-efv-500l-1a.html. Był zachwycony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze korzystam ze stronki http://sklepok.pl/ Mozesz naprawdę dorwać coś za niskie pieniadze np. ostatnio był Telewizor za 99zł 32cali, pralka nowa za 70zł, gra playstation za 45zł. telefon iphon za 18zł aparaty fotograficzne za 15zł nowa z grą, masakra taniej niz alliexpres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka Wariatka
Ostatnio szukałam prezentu dla sfojego faceta ale totoalnie nie mogłam nic znaleźć, wszytko co znalazłam w sieci albo mi się nie podobałao albo nie pasowąło do Mirka... Wreszcie trafiłam na sklep internetowy z koszulkami gdzie z pośród wzorów znalazlam coś co mnie urzekło. Mirosław do tej pory poleca znajomym ten sklep bo z prezentu jest mega zadowolony. https://www.printlander.pl/koszulki/2892-60014-jedyny-taki-egzemplarz-koszulka-meska-1.html Nie wiem dokłądnie dziewczyny ale wydaje mi się, że koszulka to njbardziej wyrazisty prezent dla każdego bliskiego. Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może coś takiego jak latarka do garażu ? teraz się robi coraz szybciej ciemno a latarka nie tylko przyda się w garażu ale i w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla wędkarzy, ale chyba nie tylko bo i dla lubiących męskie przygody to rejs wędkarski się sprawdzi. Ja rok temu kupilłam mojemu mężowi http://www.kolobrzeg-wedkarstwo.pl/ 12to godzinną wyprawę a teraz myślimy żeby wykupić mu kilkudniową na łowiska w pobliżu Bornholmu (nocleg na jachcie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaEmi
Też myślałam o prezencie z pomysłem. Mój mąż nie łowi, ale zastanawiałam się nad czymś do samochodu. Czy macie jakieś doswiadczenia z alkomatami? To chyba byłby dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Gość
Przede wszystkim zawsze trzeba dokładnie podpytać ;) Ja od swojej drugiej połówki dostałem w tym roku 2x kołowrotki spinningowe, wiecie do łowienia ryb -http://pleciona.pl/pl/c/Kolowrotki-Spinningowe/11 No ale to ja, za ryby to bym się dał pokroić ;) Spróbuj serio podpytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JKan
"MałaEmi" pomysł dobry. Tylko pamiętaj, że jak chcesz kupić alkomat to jak z każdym sprzętem od którego dużo zależy nie może być to byle co. Dobry sensor, sprawdzony producent, długa gwarancja, możliwość kalibracji. I Twój facet na pewno będzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak Twój mąż, ale mój to ma świra na punkcie samochodu. Ciągle w nim dłubie, chodzi i go czysci, no poleruje, cały wolny czas mu prawie poświęca. Postanowiłam więc w formie prezent kupić mu coś, co zaoszczędzi nieco jego czas, żeby dzieciaki takich śladów mu nie zostawiały postawiłam na pokrowce http://www.autopokrowce.eu/ teraz jest więcej czasu w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli Twój mąż interesuje się militariami to może dobrą opcją będą jakieś akcesoria z tym związane? Zobacz na www.Menua.pl mają szeroki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolosemake
fife 18 mu kup. mój szaleje :-) w media expert po 189 chodzi, niewielka przebitka nad Twoj ustalony limit;) a chyba warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuchna
Kup mu porządny skórzany portfel, w Wojasie do 150 zł na pewno coś dostaniesz, a posłuży mu przez lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×