Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość katiiikaa

Prezent dla męża

Polecane posty

dla meza jakies audio moze? ja bym był zadowolony z takiego prezentu, na tophifi są w odbrych cenach akurat :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy prezenty dla męża kupujecie drogie? Jakie macie budżety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla osób, które mają wszystko mogę polecić irygator przenośny 😄 Sama dostałam od mężusia taki z haxe. Moje zęby dziękują do tej pory 🤣 My stawiamy na praktyczne rzeczy, mój już dostał kamerkę do samochodu, szczoteczkę (notabene też od haxe), golarkę, ja dostałam garnki philipiaka.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że praktyczny prezent nie musi być gorszy. Również takie wolimy sobie robić. Jeśli chodzi o mój prezent, który szykuję mężowi, to będzie to dla niego całkiem spora niespodzianka. Od ponad roku narzeka na swój fotel w gabinecie i słuchać już tego nie mogę. Nie potrafi się sam zdecydować, więc zrobię to za niego, a właściwie to już zrobiłam. Wczoraj złożyłam zamówienie w slf24.pl na nowy i wiem, że mu się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zajrzyj na crazyshop.pl sa tam super opcje na kazda okazje! Mega kreatywne prezenty i naprawde przystepne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie biżuteria na prezent to bardzo dobry pomysł. Jednak musisz wiedzieć co podoba się osobie obdarowanej. Jedni lubią bardzo skromne dodatki , a inne stawiają na wiele wyrazistych rzeczy. Osobiście bardzo lubię biżuterie dostępną w AnKa Biżuteria. Zawsze uda mi się znaleźć coś idealnego na prezent dla moich bliskich i mnie samej, a mężowi zamówiłam ostatnio na urodziny zawieszkę srebrną jastrząb, zawsze mu się podobał ten motyw 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrym prezentem dla męża będą zdecydowanie profesjonalne narzędzia warsztatowe czy zestaw firmy Boss Polska. Możemy zapewnić komfort użytku i niezawodną jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tak jak moi przedmówcy - ja też kupuję prezenty zgodnie z hobby i zainteresowaniami. Mój mąż akurat lubi bardzo godzinami siedzieć w garażu przy aucie, więc ostatnio wpadłam na pomysł żeby kupić mu polerkę samochodową - może przyda Ci się pomysł 😉 

Edytowano przez Atsam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem tableta na prezent dla mężą, tak do 3000 zł. Lepiej stawiać na tablet na androidzie czy moze na ios? Może ktoś się tutaj na tym zna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy co lubi, ja kupiłam wiele różnych słodyczy, bardzo się z tego cieszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×