Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość katiiikaa

Prezent dla męża

Polecane posty

Gość gość
Mój to łasuch i od czasu do czasu też lubi podrinkować, więc poszłam na łatwiznę i taki prezent mu kupiłam https://www.pocztakwiatowa.pl/zloto-konesera był zadowolony, podobno się bał, że znowu mu jakąś koszulę kupię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoankaB
Alkomat pod choinkę? Jaki i ile kosztują sensowne urządzenia tego typu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora86
JoankaB o jakie urządzenie pytasz? Również szukam coś dla męża, znalazłam fajne zestawienie i dobre promocje w sklepie sferis - https://www.sferis.pl/Prezent-Dla-Niego Myślę nad golarką foliową Brauna, mąż wciąż manualnie jednorazówkami się goli... Albo jakiś trymer do brody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwuląTŻ
Kochana, dołóż jeszcze kilka zlotych i możesz mu zasponsorować cos co zapamięta na długi czas - lot w tunelu aerodynamicznym! Ja kupowałam to dla mojego Tżta na rocznicę i był zachwycony. Byliśmy w SpeedFly w Mirosławicach - uwierz że dawno nie widziałam go takiego uhahanego jak po tym przeżyciu. Powodzenia! <3 :) :) :) :D :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greckatagedia
W przypadku zakupu prezentu dla męża nie powinno być żadnego problemu. Ja swojemu na 39 urodziny zakupiłam multiplikator...spinningowy (tak to się jakoś nazywa) z http://pleciona.pl/pl/c/Multiplikatory/3270. Co weekend w czasie wolnym stara się wyjeżdzać nad wodę i takie udogodnienie pomoże mu w łowieniu trochę większych ryb. Czekam na świeżego szczupaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaprania
no red redemption na maksa sie sprawdzi. w kazdym media expert od reki, chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zori92
Do 150 złotych można kupić już coś fajnego, w tej cenie można zrealizować sporo pomysłów. Jeżeli potrzebujesz inspiracji można zajrzeć tutaj: https://www.sferis.pl/Prezent-Dla-Niego Wiele ciekawych propozycji począwszy od elektroniki do gier a skończywszy do urządzeń kosmetycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JoankaB zobacz sobie ten alkomat z Xblitza AlControl Pro, nie sztuka kupić byle alkomat a taki którego pomiar będzie wiarygodny, precyzyjny. Ten taki jest z całą pewnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ładny, skórzany portfel? To zawsze ciekawy pomysł na prezent i to bez względu na okazję, fajne wzory widziałam na www.Merg.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sreberko Ag
Skórzany pasek. Perfum. Portfel. Płyta. Książka. Krawat. Gadżety do auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia71

Jeśli jest aktywny fizycznie możesz podarować mu jakiś sprzęt do ćwiczeń. Ja swojemu partnerowi kupiłam na www.nordicsklep.pl nowe kijki i latarkę czołową ponieważ uprawia nordic walking. Był bardzo zadowolony z prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxczx

najlepsze prezenty dla meża sa na strnonie www.odloty.pl

Najlepiej wykupić karnet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkaa

Może jakieś narzędzia? Wielu facetów lubi majsterkować. Ja swojemu mężowi zamówiłam z www.dom-ogrod-hobby.pl zestaw noży marki Fiskars. Z tego co widzę, jest z nich bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinakk

Ileż można kupować te same, oklepane prezenty. Mnie już się wyczerpały pomysły, ale znajoma poleciła mi salon VR Project w Warszawie. Zabrałam tam męża, grał w dwie różne gry w ramach pokazu wirtualnej rzeczywistości, ten prezent to był strzał w 10, w życiu nie widziałam go tak szczęśliwego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elżbiet

voucher na coś fajnego ❤️ ja byłam z mężem ostatnio w tunelu aerodynamicznym. Ba4rrdzo mu się podobało, myślę że możesz nad czymś takim pomyśleć 😄 my byliśmy w speedfly pod wrocławiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

Może zegarek? Mój chłopak ostatnio dostał na rocznicę zegarek xonix. Był bardzo zadowolony. Budżet trochę większy miałam, ale może coś tańszego też by się znalazło 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysłem zawsze trafionym jest gra - wiem z doświadczenia :D Jeśli macie ps4, to wyszła nowa fifa, można ją kupić na pewno w media expert bo widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurs doskonalenia jazdy samochodem. W Poznaniu na torze Poznań można ogarnąć coś takiego. Kumpel z pracy dostał na 40stke i był mega zadowolony. Mega sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ganosa

ja swojemu mężowi kupiłam zestaw do komputera który zawiera myszke klawiature i słuchawki od fury, fajny zestawik i w godnej cenie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może kalendarz w oprawie skórzanej, taki z grawerem imienia. Bardzo praktyczny prezent, widziałam takie na stronie producenta https://www.iveno.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swojemu kupiłam Smartfon Xiaomi Mi A2 lite. Akurat był na wymianie a zobaczyłam w sferis dobrą cenę tego telefonu w wersji 4/64GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola25

Smartphone byłby jak najbardziej dobrym pomysłem, jeżeli takiego potrzebuje :).
Z innych elektronicznych gadżetów można sprawdzić modne ostatnio smartwatche lub opaski sportowe np. Xiaomi amazfit.
Przydatne zarówno w codziennym użytkowaniu jak i również podczas treningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna

najlepszym prezentem dla męza moze być nic innego jak jazda super szybkim samochodem po torze 😄  ja swojego męża obdarowałam takim prezentem i nie narzekał 🙂 świetna sprawa duzy wybór lokalizacji bo jeżdżą na 15 torach w Polsce i mają duży wybór aut 🙂 Także jest w czym wybierać 🙂 szybka jazda bez ograniczen prędkości 🙂 chyba każdy musi choć raz w życiu tego spróbować 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnym pomysłem może być pomysł który oferuje Kreatywna Okładka, warto sprawdzić ja planuje właśnie zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mój jak obchodził 30 to dostał voucher na latanie w aerotunelu w wielkopolsce. Dawno go takiego zadowolonego nie widziałam, jak podczas latu 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaya

Mój maż to był bardzo zadowolony z kosmetyków farmony, kupiłam cała serię do stóp i inne takie , których sobie sam by nie kupił. Prezent okazał się trafiony, więc może warto o czymś takim pomysleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na urodziny zamówiłam mężowi portfel bo już miał pozdzierany z każdej strony i słuchawki z megasceny.pl biedak gdzieś je zgubił a muzyki często słucha jak dojeżdża komunikacją miejską do pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samsong15

Sprawdź sobie teraz w media expert jest super promka teraz na fife bardzo tanio a dodatkowo jeszcze 1 gra 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×