Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zvza-93

Do posiadaczy lodówek firmy LG lub Panasonic

Polecane posty

Jak się sprawują lodówki tych dwóch firm? Najprawdopodobniej z tych dwóch firm będę wybierała. Po prześledzeniu wielu wątków internetowych postanowiłam jeszcze tutaj zapytać. Z tego co wiem odradzane są Beko i Amica. Whirlpool i Electrolux także nie mają zbyt dobrych opinii. Jeśli chodzi o LG ludzie zachwalają,podobno mało awaryjne,to samo z lodówkami firmy Panasonic. Nie mam pojęcia na co się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc 24h
Zapytaj się może o zdanie ludzi, którzy przesiadują na daymynews.pl skoro tutaj jeszcze nikt Ci nie odpowiedział. Nic to nie kosztuje, a jest zawsze szansa, że znajdzie się ktoś kto będzie chciał Ci odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam lodówkę Whirlpoola i złego słowa o niej powiedzieć nie mogę. Poza tym lodówki są produkowane w Polsce co dla mnie jest dużą zaletą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tych dwóch to raczej LG,ale tak szczerze to rozejrzałabym się jeszcze wśród ofert Electrolixa i Samsunga. Ich produkty są naprawdę solidne. Jeśli jeszcze masz czas na rozmyślania to zajrzyj np. na stronę http://najlepsze-lodowki.pl. Myślę, że niektóre przedstawione modele Cię zainteresują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzialem lodowke Panasonic NR-B32SG2 i jestem z niej o wiele bardziej zadowolony! Jakosc wykonania stoi na poziomie Miele. Wczesniej byl Szajsung ktory mial wyciek po 7 miesiacach od zakupu a pozniej padl kompresor miesiac po gwarancji!!! Kupilem tez telefon kiedys (Szajsung Omnia) i jedyne co w nim dobrze dziala to nawigacja, bo napisanie SMS'a to 15minut z zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×