Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktokodylka

jak spedzacie wieczory z mezem.?

Polecane posty

Gość ktokodylka

taka mnie mysl ostatnio naszla... poszlam do pracy na duuuzym kacu,kolezanki juz sie dopytywaly co jest.Powiedzialam ze siedzialam do baaaardzo puzna z mezem i troche wypislismy.Jedna taka,co pracuje od niedawna u nas z niedowierzaniem pyta sie mnie ile lat po slubie Mowie ze 9 lat,ona zdziwiona pyta czy naprawde po tylu latach malzenstwa tak lubimy swoje towarzystwo.Ja na to ze pewnie,ze srednio raz w miesiacu tak sie zasiedzimy.Ze u nas to norma.A ona na to ze mi zazdtosci,ze za te kilka lat tez by tak chciala.Dla mnie to norma,dosc czesto siedzimy razem do pozna,a to fim,a to scrable albo sama rozmowa.A u was jak jest???Az mnie zaskoczyla tym pytaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triririririririri
ja laptop , a on xbox :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mamy ;) 14 lat razem. 8 po ślubie. 2 dzieci sączymy winko. teraz poszedl zanieść starszą córę do łóżka. ja zajrzałam na net :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola warsaw 2012333
Jesteśmy po ślubie 5 lat Nasze wieczory codziennie wyglądają tak że siedzimy sobie przed tv i oglądamy seriale . a w Weekendy wieczorem idziemy na długi spacer, rozmawiamy . Oczywiście zdarza się też że mamy dużo pracy to wtedy każdy na laptopie siedzi i klika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roznie... Gotujemy wspolnie i jemy na tarasie, ogladmy tv przy swieczkach itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazdroszczę waam dziewcyzny oj
Jak ja wam zazdroszczę ! My jesteśmy z mężem 2 lata po ślubie . I nasze wieczory wyglądają tak , że ja sobie siedzę przed tv, on też ale on zaraz mówi że nic nie ma ciekawego bierze laptopa i zaczyna grać sobie, albo siedzi sobie na xbox i graa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryska 9
no to ja 22 lata po slubie i mamy o czym gadac.Wydzwaniamy do siebie po 10 razy jak ktores jest w pracy,rozmawiamy w domu i obrazamy sie tez czesto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z roku na rok coraz gorzej no
U mnie z roku na rok coraz gorzej, kiedyś gotowaliśmy razem, oglądaliśmy tv,.. a teraaz to tylko wspomnienia On tylko zje , siedzi w necie i idzie spać . W Weekendy wyciągnąć go na spacer to trzeba się nieźle namęczyć .. Bo on ciągle: Po coo ? Nie chce mi się , za gorąco za zimno , lepiej posiedźmy w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z roku na rok coraz gorzej no
Jestem załamana że tak spędzamy wieczory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukroppp
u nas podobnie, jakies winko i gadamy gadamy do pozno lub ogl film:) 5 lat po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diewanna
7 lat razem. ja siedze z desperadosem na lapie, on oglada tv. ale nie zawsze tak jest. wczoraj spontaniczna wycieczka do Krakowa, czasem idziemy nad staw posiedziec na piwko, ogladamy tv i takie tam/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej
i tak z wieczora to najprzyjemniej jest iść razem do sypialni :) ach, te przytulanie do gołego tyłka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tygodniu oglądamy tv,gadamy,słuchamy muzyki, gramy,czasem jacyś znajomi wpadną, pijemy winko, czasem gdy późno wrócimy to praktycznie tylko prysznic i spać, czasem trochę pracy na komputerze,różnie to bywa... w weekend często wyjeżdżamy czy spędzamy czas poza domem, no chyba że trzeba popracować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktokodylka
moj maz nie raz wyznal mi ze uwielbia ze mna tak siedziec i gadac.Ze to sa dla niego najlepsze chwile...takie siedzenie np przy piwku do polnocy i nierzadko pozniej i rozmawiac,rozmawiac.Czasem gramy w monopol ale ostatnio odkrylismy scrable,siedzimy wieczorami i gramy.A czasem jakis film,czasem horror,czipsy a czasem winko i rozmowa.Dla mnie to taka norma,zdziwilo mnie ze kolezanka tak powiedziala. Jasne ze czasem sie klucimy,nie jestesmy idealna para ale uwielbiamy sie nawzajem mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktokodylka
latem jezdzimy nad jeziorko,staw,maz zabieta wedki. a jak mamy wolny weekend to zawozimy dzieci do rodzicow i jedziemy sami pod namiot nad wode na noc.Zabieramy grills,kielbachy,piwko itp i spedzamy dwa dni tylko ze soba,wsrod ciszy i przyrody.Ach...juz nie moge sie doczekac tych wypadow,zeby odpoczac od wszystkiego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymajcie mnie bo padne
iu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 letni staż masakraaa
My jak pies z kotem .. Brak tematu do rozmowy .. masakra ja laptop , on tv i tak dzień w dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gduu
rrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekowa zona
mamy duuuuuzt staz malzenski i duuuuuzo burz i huraganow za soba. Warto bylo je przeczekac by cieszyc sie spokojem i wzajemnym towarzystwem moc zwasze na siebie liczyc. Nie za bogato, normalnie raz wesolo, innym razem milczac "tworczo", czasami spacerowo, czasami gadatliwie. I wiecie co Wam powiem, po latach naprawde ogromnie to doceniam - zwyciezyla madrosc kochanej matuli, ktora dobrze uczyla byc w zyciu cierpliwym i nie porywczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktokodylka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OtoTylkoJa
Macie szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×