Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Depilacja Kraków

★ Depilacja Laserowa - Kraków gdzie polecacie✔?

Polecane posty

Gość Depilacja Kraków

Witam, wybieram się na zabieg depilacji laserowej(łydki i uda). Nie mylić z IPL - szukam sprawdzonego gabinetu. Szukam osób które miały przeprowadzony taki zabieg w pełni (co najmniej )3 zabiegi. Mam jasna karnacje i czarne włosy wiec mam nadzieję ,że będzie skutkowało☺ ✔Jaki gabinet polecacie? ✖Jaki gabinet odradzacie i dlaczego? ✔Jaki laser jest najbardziej efektywny zastanawiam się na Light Sheer Duet i Palomar Vectus a może coś innego? ✔ Interesuję mnie cena ok. 500zl za jeden pakiet łydki + uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesctereska
jesli nadal szukasz to ja chodze do laime na Rakowicką bo miam blisko na uczelnie, ale uwazam ze jest fajny ten salon, bylam jeszcze w kilku ale tu jest najprzyjemniej i efekt depilacji jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaiho
ja sprawdziłam dermed na Krzywej, moim zdaniem bardzo dobry gabinet, dobrej jakości sprzęt, wszystko bardzo dokładnie zrobione, bezboleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam centrum kosmetyki laserowej i dermatologii estetycznej estetica zrobiłam już trzy zabiegi na łydki pachy i bikini, efekt jest rewelacyjny, miałam czarne geste włosy, zabiegi robione laserem light sheer duet bardzo polecam ze względu na dużą głowicę i szybkość zabiegu, gabinet ten poleciła mi znajoma która też była zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wcale nie polecam :-/ 6 lat temu robiłam pachy, 350 zł za 3 pierwsze zabiegi, 2 kolejne były za połowę ceny, a ostatni 6 gratis. W Dermedzie koło rynku. Mam naturalnie bardzo ciemne włosy, więc myślałam że bez problemu się ' poddadzą'. I co? Owszem gdzieś do pół roku po zabiegu włosków było mniej, a potem zaczęły odrastać i wszystko wróciło do stanu pierwotnego. Strasznie byłam rozczarowana, planowałam robić nogi i bikini, ale skoro pach się nie udało, to pozostało mi przeprosić się z depilatorem i maszynką ;-) także ryzyk- fizyk, może się uda a może nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też polecam gabinet estetica co prawda za łydki i uda nie zmieścisz się w kwocie 500 zł, ja zapłaciłam 700, za każdy zabieg, ale gabinet ma renomę istnieje od kilkunastu lat i maja najlepszy laser diodowy light sheer duet, zabiegi niemalże nieodczuwalne dzięki chłodzeniu w czasie zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Ja bardzo dobre opinie słyszałam na temat tego salonu kosmetycznego http://jadorebeauty.pl/ Zastanawiam się nad zapisaniem się na depilację laserową całych nóg bo mam już dość golenia ich co drugi dzień. Czy ktoś z was korzystał z ich usług? Jak Wam się podobało? Podobno mają bardzo miłą i profesjonalną obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda85344
ja polecam depilacje laserową w esteticderm.pl , zabieg praktycznie bezbolesny, maja swietny sprzet i przede wszystkim wykwalifikowany personel - przynajmniej mam pewnosc ze zabieg jest bezpieczny i nikt mnie nie poparzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze, ze tez ktos inny trafił do Estetici na sławkowskiej :) to milo uslyszec potwierdzenie tego co sama sadze. robilam bikini i łydki i musze chyba zrobic jakis jeden zabieg przypominajacy, bo mam dolownikie kilka pojedynczych wlosów, ale jestem bardzo zadowolona. mialam dosc mocne owłosienie a teraz nie zostało prawie nic :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinkaaa31
Zdecydowanie polecam laser diodowy. Ja skuszona promocjami z okazji otwarcia skorzystałam z lasera soprano xl w nowej krakowskiej klinice Beauty&Health na księcia józefa w krakowie i powiem wam, ze to nic nie boli. Mialam wykonany laser na bikini i łydki i poprostu zero bólu. Laser ponoć został wyprodukowany w nowej technologiii dającej śweitne rozultaty bez bólu. Jest wyposażony w system chłodzenia i ochrony skóry dla tego nie boli. Efekt końcowy bedzie widoczny dopiero za kilka miesięcy ale na pewno jestem zadowolona z obsługi, fachowości. Mają tam bardzo dużo ciekawych i najnowszych urządzeń na które w przyszłości na pewno się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci polecam salon na Karmelickiej: http://jadoreinstytut.com/. Są bardzo delikatni - nie czuć tego szczypania co zazwyczaj towarzyszy zabiegom, a przy tym jest skuteczny. Testowałam dwa salony i ten był najlepszy, a przy tym dość niedrogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do My BodyClinic na Wielickiej. Miło, czysto i przyjemnie. Mają ten sam laser co gabinet powyżej, tylko konkurencyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się bardzo bałam pierwszego zabiegu. Okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Byłam w salonie Vici na św. Sebastiana, gdzie mają bardzo nowoczesny laser, dzięki czemu nic zupełnie mnie nie bolało :) Na dodatek dzięki voucherom z ich strony internetowej, za zabieg zapłaciłam tylko pół ceny. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna00
Ja również polecam salon Vici. Zabiegi bezbolesne, po trzech zabiegach pachy mam idealnie gładkie, ani jednego włosa :D Już niedługo wybieram się do nich na bikini bo wykupiłam sobie pakiet no limit i mogę przez rok korzystać z zabiegów tyle, ile chcę :D Super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesnyskrzat
Vici jest spoko bo mają laser Light Sheer Duet, a zabiegi nim robione są praktycznie bezbolesne. Ja u nich byłam na razie dwa razy ale efekty już są, wykupiłam sobie serię zabiegów w promocji - przy zakupie pięciu jeden dostałam gratis :) Fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereskao
Cenowo lepiej to wygląda w Derma Clinica na Rakowickiej http://www.derma-clinica.pl/depliacja-laserowa.html - laser Dual Laser sPTF+ daje gwarancje skuteczności i bezbolesny zabieg, więc jeśli ktoś nie znosi "szczypania" to tam warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka zagórze
Czy któraś z was była na palomar vectus w http://depilacja-laserem-krakow.pl ? Z tego co się oriencę to maszyna jest całkiem przyjemna i nie daje żadnych podrażnień, to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klare123
Ja chodzę do Estetici i jestem mega zadowolona robiłam pachy i nic nie bolało a zabiegi wykonane były bardzo szybko i dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w gabinecie dermedika - zdecydowanie polecam! Super gabinet, super obsługa i nie szaleją z cenami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_krakow
Wszystkie wymienione salony byłyby ok, ale nie umywają się do ArtClinique pod tym względem - mają tam jedyny laser Soprano w regionie. Byłam u nich na testowaniu (uda + łydki) i efekt super! Na depilację laserową w Krakowie od teraz tylko tam chodzę. Następne będą pachy - napiszę wam też jak wrażenia. Zobaczcie jak to wygląda http://www.artclinique.pl/jak-upiekszamy/kosmetologia/depilacja-laserowa-soprano/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka_83
Polecam wam babeczki klinikę Dr Legrand przy Zamkowej! Jestem tam już stałą klientką :) Depilacja laserowa wykonana zawsze bardzo fachowo, w dodatku przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń. Ledwo poczułam, że to depilacja :P Teraz mam umówiony zabieg na przebarwienia GeneO NeoBright. Koleżanka wcześniej była i bardzo zachwalała :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O a ja ostatnio byłam pierwszy raz na laserowej właśnie w dr legrand i jestem bardzo zadowolona. nic mnie nie bolało.Wybieram się jeszcze na kolejne zabiegi, by przedłużyć efekt gładkiej skóry na długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam od koleżanki że w tym dr legrand mają jakieś super lasery światłowodowe diodowe, przez co ponoć depilacja wcale nie boli, i z tego co piszecie, widzę że to prawda. chyba się sama w końcu umówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fettka26
za 500 zł to już widziałam w sferisie domowy depilator laserowy, to chyba jednak bardziej opłacalna opcja biorąc pod uwagę ilości zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też zainteresowała depilacja laserowa i chyba chciałabym poddać się takiemu zabiegow. Jeżeli chodzi o Kraków to natknęłam się na ten salon kosmetyki profesjonalnej - http://revision.com.pl - polecacie/odradzacie to miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem depilacja laserowa niezbyt się opłaca - ja zainwestowałam w końcu w swój depilator IPL z Panasonica - efekty są niesamowite, a inwestycja zdecydowanie się zwraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwinaR
Ja mam inne odczucia. Depilacja laserowa jak najbardziej się opłaca tylko niestety nie jest dla każdego. Jasnych włosków laser "nie chwyta" i efekt jest praktycznie żaden. Jeśli natomiast ma się ciemne włosy to nie ma bardziej skutecznej metody. No i trzeba się też liczyć z tym, że trzeba wykonać kilka zabiegów - to kwestia indywidualna. Jednej mojej znajomej wystarczyły cztery a druga z kolei musiała wykonać sześć. Jeśli chodzi o sam system, to w tym momencie najbardziej nowoczesny jest light sheer duet. W Krakowie na pewno mogę polecić Estetike na sławkowskiej, są specjalistami w depilacji laserowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na depilacji laserowej w klinice Dr Legrand. Mają tam pierwszy laser w Krakowie, który działa bez bólu i jest szybki. Ciężko było mi w to uwierzyć, po tym jak słyszałam jak koleżanki cierpią na zabiegach depilacyjnych. Postanowiłam to sprawdzić i mogę powiedzieć, że nie kłamią. Jestem już po drugim zabiegu usuwania owłosienia z nóg i jestem bardzo zadowolona, nic nie bolało i było szybko. Włosów już prawie nie mam na nogach, więc jestem bardzo zadowolona, że sezon lato 2017 nie rozpocznę z maszynką w dłoni. Polecam: https://www.drlegrand.pl/depilacja-laserowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×