Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Depilacja Kraków

★ Depilacja Laserowa - Kraków gdzie polecacie✔?

Polecane posty

Gość gość
Najlepszym wyborem jak dla mnie jest klinika Dr Legrand. Po trzech zabiegach depilacji laserowej pach zostało mi już tylko kilka włosków. Ostatnio zakupiłam pakiet zabiegów bikini żeby być gotowa na wakacje :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebilia
Tam jeszcze nie byłam. Ja zdecydowałam się na depilację laserową w estetica na Sławkowskiej. Moje znajome tam chodziły i mi zarekomendowały to miejsce. Pomijając sam wystrój - bardzo stylowy, szczególnie piękny sufit - przemiłą, kompetentną obsługę to po prostu lubię tam przychodzić:) Może dlatego, że jeszcze nigdy nie wyszłam niezadowolona! Zrobiłam tam clą serię light sheer duet na łydki. Zero włosków a skóra miła w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adele08
taaaak! mega polecam zabieg depilacji laserowej w klinice Dr Legrand w Krakowie. Aktualnie jestem w trakcie wykonywania depilacji na różnych partii ciała i przyznam szczerze, że zabieg nie boli :) całkowicie przyjemny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmandaD
Ja jestem po trzech zabiegach robionych laserem Light Sheer Duet w Vici Clinic w Krakowie i jestem bardzo zadowolona a też mam jasne włoski. Efekty są widoczne, myślę, że jeszcze z dwa zabiegi zrobię aby dokończyć :) Na każdy pierwszy zabieg dają 50% rabatu więc warto iść i sobie wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja usuwałam włoski w SCM estetic w Krakowie jak jeszcze byłam tam na studiach. Mają bardzo dobry laser, bo nawet u mnie podziałał a mam problemy hormonalne (pod kontrolą w tej chwili) i wszyscy mi mówili, że laser nie podziała a wszystko poszło zgodnie z planem. Włosków nie ma już ponad rok a ja tylko raz na kilka miesięcy jadę na jeden zabieg przypominający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę powiedzieć kilka słów o MyBodyClinic http://www.mybodyclinic.pl/ w Krakowie. Po dłuższych namysłach zdecydowałam się na depilację pach na początek. Podchodziłam do wszystkiego z dystansem bo można wyczytać różne, skrajne opinie ale jak się samemu nie sprawdzi to nie ma pewności. Skończyłam tydzień temu czwartą sesję iii muszę powiedzieć, że włoski usunięte w 90%. Pani poinformowała, że kolejny zabieg będzie zwieńczeniem wszystkiego i wtedy okaże się na jak długo to wystarcza. Mam dosyć ciemne i twarde włoski, niestety szybko odrastały dlatego golenie się codziennie maszynką doprowadzało do szału... Polecić gabinet mogę bo zostałam potraktowana zgodnie z oczekiwaniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swój pierwszy raz przeżyłam w http://sofibeauty.pl/ w krakowie. Strasznie bałam się tego zabiegu ale latanie z maszynką do golenia i podrażnienia po goleniu zmusiły mnie do podjęcia jakiś kroków. Kilka znajomych poleciło mi to miejsce. Nie żałuję wyboru. Zero bólu, miła atmosfera. Czekam na kolejny zabnieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tydzień temu byłam na 3 zabiegu depilacji laserowej bikini na Sławkowskiej w Krakowie. Efekt lepszy niż myślałam bo prawdopodobnie będzie konieczny jeszcze jeden zabieg a Panie mówiły na wejściu o 5. Nie jest to najmilszy zabieg ale spokojnie do zniesienia, dmuchają zimnym powietrzem wiec jest ok. Cen nie maja najniższych ale jakość usług wszystko rekompensuje. Jestem szczęściara bo załapałam się na super promocje we wrześniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaH90
Dla mnie depilacja laserowa jest wybawieniem. Dużo ćwiczę i nie ukrywam, że włosy w takich miejscach działają mi poważnie na nerwy. Chodzę do Vici Clinic w Krakowie i sukcesywnie pozbywam się owłosienia na całym ciele. Na każdą partię pierwszy zabieg mam za pół ceny, to korzystna opcja. Efekty też szybko widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam za sobą serię zabiegów depilacji laserowej - w gabinecie Perfect Estetic w Krakowie na ul. Prostej 40. Robiłam zabiegi na bikini i łydki. Co do przeprowadzonych zabiegów to jestem bardzo zadowolona - zostało mi dosłownie niewiele włosków, dużo słabszych niż poprzednie, jest ich tak niewiele że już mi zupełnie nie przeszkadzają. Miałam to szczęście, że miałam grube i ciemne włosy, wiec zabieg w moim przypadku okazał się bardzo skuteczny a co najważniejsze koniec z krostkami po goleniu :-) Podczas depilacji laserowej miałam dodatkowo schładzaną skórę zimnym powietrzem co sprawiało że zabieg był bardziej komfortowy. Ciekawa jest oferta promocyjna na pakiety depilacji laserowej 4 + 1 gratis. https://salon-kosmetyczny.krakow.pl/oferta/depilacja-laserowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonina1988
Byłam na depilacji laserowej w Vici Clinic i naprawdę sobie chwale. Włoski zniknęły błyskawicznie. Wcześniej bałam się, że będzie boleć, ale nic z tych rzeczy - całość odbyła się w przemiłej, takiej prawie rodzinnej atmosferze i nie zabrała dużo czasu. Także gorąco polecam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CurryWurst
W Vici Clinic jest świetny stosunek ceny do jakości (a ta wg. mnie jest na najwyższym poziomie), także warto się tam wybrać. Ja w sumie jestem stałą klientką i gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka774
W Krakowie w Vici Clinic robią świetną depilację laserową laserem Light Sheer Duet. Zabiegi są praktycznie bezbolesne. przy okazji na każdy pierwszy zabieg dostaniemy 50% rabatu. Warto wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania9933
Mnie dziwi, że tak wiele osób myli ze sobą depilację prawdziwym laserem od IPL. Kupują sobie na gruponach tanie oferty a potem się dziwią,że zabieg pomimo tego,ze był nieprzyjemny to nie dał rezultatów oraz włoski odrosły..... W Krakowie dobry i nowoczesny laser mają w centrum medycyny estetycznej Bonadea: http://bonadea-krakow.net.pl/ Istnieje od wielu lat, pracują tam doświadczeni lekarze i kosmetolodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a ile zabiegów robiłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela76
Najlepszym rozwiązaniem w Krakowie są zabiegi depilacji laserowej wykonywane w Vici Clinic. Pani Kasia i Gosia wykonują zabiegi profesjonalnie, są praktycznie bezbolesne. Efekty widoczne są już po kilku zabiegach. Na dodatek na pierwszy zabieg otrzymacie rabat -50% na każdą partię ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam ze depilacja laserowa to najlepsza inwestycja w siebie;-)) Jestem po 2 zabiegach już widzę , ze włosów jest zdecydowanie mniej. Chodzę do estetica na sławkowskiej z polecenia od koleżanki. Mają duze doswiadczenie dlatego zdecydowałam sie na ten gabinet, bardzo miła obsługa polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam prezent od chlopaka bon na pakiet zabiegów depilacji laserowej w drlegrand , jestem po pierwszym zabiegu jestem mega zaskoczona efektem i brakiem bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, też korzystałam z depilacji laserowej w klinice DrLegrand jestem bardzo zadowolona. Owłosienia prawie brak!!!! i to po 6 zabiegach. Wspaniałe miejsce, lokalizacja, atmosfera i pyszna kawa, którą zawsze dostaję na wynos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Active Woman na Limanowskiego - byłam z polecenia koleżanki i mimo małego stresu okazało się to dobrym wyborem - z dobrą herbatą w dłoni trafiłam pod laser Pani Kasi i czas zleciał bardzo szybko w jej pozytywnym towarzystwie. W salonie pełen profesjonalizm, informują o wszystkim, przeciwwskazania, pielęgnacja itp. Odpowiadają też jak się ma sporo pytań czy wątpliwości. Skóra po depilacji jest inna, no i efekt cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaninaJaka
Zachęcam do zabiegów depilacji laserowej. Ja swoje robiłam w Vici Clinic w Krakowie. Raz trafiałam na panią Kasię, raz na panią Gosie - obie przemiłe. Szczerze polecam to miejsce - efekty są naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostanio również skorzystałam z depilacji laserowej w klinice drlegand. Jestem po pierwszym zabiegu i efekty już mnie zachwyciły. Nie spodziewałam się, aż takich rezultatów po pierwszej depilacji. Mam z 40 procent mniej owłosienia pod pachami. Dodatkowo strach jaki miałam przed zabiegiem, był zupełnie nie potrzebny. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka8989
Ja szukałam miejsca w Krakowie którzy wykonują zabiegi depilacji laserowej laserem Light Sheer Duet bo podobno jest najlepszy . Znajoma miała wykonywane zabiegi depilacji laserowej własnie tym laserem w Der Med i jest bardzo zadowolona z efektów. Kilka firm w Krakowie oferuje depilacje laserową Light Sheer Duet, ale na tą chwile najlepszą ofertę cenową znalazłam w Perfect Estetic Prostej 40. https://salon-kosmetyczny.krakow.pl/oferta/depilacja-laserowa-light-sheer-duet-krakow/ . Po pierwszym zabiegu widać już bardzo fajne efekty, ale oczywiście tych zabiegów trzeba będzie wykonać kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak oceniacie trwałość depilacji laserowej? Jest ktoś kto ma już kilka lat efekt? Ja jestem dopiero po 2 zabiegach i widzę już, ze włosów jest znacznie mniej:-)) Zabiegi nie są bolesne, pani wykonująca zabieg chłodzi skórę cały czas takim zimnym powietrzem. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z gabinetu i obsługi panie uśmiechnięte, widać ze mają duże doświadczenie w wykonywaniu zabiegów, polecam gabinet na sławkowskiej estetica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errr
Depilacja laserowa ma same zalety. Kiedyś miałam straszny problem z nadmiernym owłosieniem na nogach. Za namową koleżanki zdecydowałam się na zabiegi laserowe laserem Light Sheer Duet w Vici Clinic w Krakowie. To była najlepsza decyzja w moim życiu. Od tamtego czasu mam święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Lola
Depilacja laserowa to super sprawa, musi tylko być dobrze wykonana. Jeśli mogę Wam coś polecić to zachęcam do wizyty w Vici Clinic w Krakowie. Tam dysponują profesjonalnym laserem Light Sheer Duet. Miałam robione zabiegi właśnie tym laserem i nic nie bolało, a włoski nie odrastają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z depilacji laserowej we Wrocławiu tam wykonałam 2 zabiegi light sheer ogólnie byłam bardzo zadowolona jednak musiałam przerwać zabiegi ze względu na przeprowadzkę do Krakowa:-) Tutaj znajoma poleciła mi gabinet przy Rynku na Sławkowskiej Estetica, kilka lat temu wykonała tam serie zabiegów. Jestem juz po 1 zabiegu, bardzo podoba mi się ten laser niby light sheer ale z taka wiekszą zasysającą głowicą i to urządzenie chłodzące skórę super praktycznie nie bolało. Ogólnie gabinet odebrałam bardzo pozytywnie uśmiechnięte bardzo kompetentne Panie widać , że lubią swoją prace. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freja999
Polecam zabiegi depilacji laserowej wykonywane w Vici Clinic w Krakowie na ul. Św. Sebastiana. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Zabiegi wykonywane są za pomocą lasera Light Sheer Duet, dzięki czemu są praktycznie bezbolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy ta depilacja ligh sheer duet boli? Tak czytam i się zastanawiam, który gabinet wybrać bo laser z pewnością ten:-) Myślę, że estetica na sławkowskiej ma duże doświadczenie juz tyle lat są na rynku czytałam, ze mają takie znieczulenie czy chłodzenie dużo osób to chwali. Ja jestem strasznie wrażliwa na ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×