Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szelma25

zespół X-Band

Polecane posty

Gość szelma25

Cześć, Czy ktoś z Was był na weselu na którym grał zespół X-Band? Bardzo proszę o opinie, mamy wesele 07.09.2013 i mieli wolny termin, muzycznie mi się podoba, ale czy potrafią zabawić gości? Ewentualnie czy możecie polecić mi sprawdzony zespół grający muzykę na żywo, bez żadnego disco-polo, tylko znane kawałki polskie i zagraniczne Będę wdzięczna za pomoc bo czas nagli a zaczęliśmy wszystko planować 2 tyg temu.... Dzięki Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa tygodnie temu byłam na weselu na którym grał ten zespół. Wypadli naprawdę świetnie. Właśnie szukałam informacji o tym zespole w necie, ale poza oficjalną stroną niewiele jest, a to bardzo dziwne, bo zespół jest naprawdę świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po weselu na którym grał ten zespół. Bardzo ich polecam, mój chłopak nigdy tak dobrze się nie bawił. Sami chcemy aby grali na naszym weselu. Gratuluje dobrego wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakiś nonsens!!Po co tak się wzbraniać przed disco-polo??Wiemy,że większość polskiej twórczości dostępnej w mediach to disco-polo,lub temu pokrewne twory,no i ten zagraniczny współczesny badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół x-Band grał na naszym Weselu we wrześniu 2014. Byliśmy bardzo zadowoleni. Rewelacyjny, bardzo profesjonalny zespół. Grali przeróżne przeboje. Praktycznie cały wieczór goście byli na parkiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×