Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawa bardzo

praca chałupnicza-doradżcie!

Polecane posty

Gość adiustatorka
Usiłuję trzeci raz przesłać dane tej firmy z ostrzeżeniem ale moja wypowiedź zostaje ciągle uznawana za SPAM. A mam ich NIP i Regon, i tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę normalności
nie kombinuj , podaj tutaj , na forum , dane firm nie podlegaja ustawie o ochronie , są jawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też dostałam tą ofertę. Jak dzwoniłam kilka razy na nr tel podany na pieczątce firmy, to od razu włącza się automatyczna informacja, że zgłoszenia przyjmują tylko pocztą. Nigdy nie odebrał człowiek :) Może to faktycznie ściema ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pilna wiadomości do wszystkich którzy byliby zainteresowani ofertą pracy chslupniczej . TO JEDNA WIELKA ŚCIEMA. Żeby współpracować z firmą MEDIA PLUS trzeba mieć założoną lub założyć własną działalność i sprzedawać długopisy na własną rękę. NIE DAJCIE SIE NABRAĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Ch
Wiecie to w sumie do bani. Jak tak czytam to mi szkoda tuszu na ta kopertę co przede mną leży. Choroba, nie żebym aż te 2 000 chciała zarobić 1000 byłby super i naprawdę wierzyłam, ze można taką dłubaninę przy okazji ... A może na działalność ... i jakoś tak mi niesmak pozostał. Ja chcę pracować mogę robić 2 tematy na raz np doradztwo finansowe, a w zaciszu domowym zawijać w sreberka i niech nawet te 600 dodatkowe miesięcznie wpadnie i git ... No czuje się jak oszukany dzieciak ech ... A i chodzi o Media Plus Zagórów Pozdrawiam Forumowiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie, chałupnictwo to oszustwo. Ja szukam od dawna sposobu w którym mógłbym dorobić i wszędzie pisze : proszę wysłać kwotę.... No to wiadomo że taka praca to już jest przekręt. Ja szukając dodatkowej pracy przez internet natknąłem się na strone podzielmysie.com i tutaj postanowiłem "uczestniczyć". Wam też polecam bo wyniki już widać u mnie i większości osób. PS żeby nie było że naciągam czy coś, ja tylko Wam proponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szukam ludzi oszukanych przez Weronikę West i innych ludzi oferujących chałupnictwo wpłatę kaucji i... cisza... Zapraszam f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5779598 opisujcie swoją sytuację podając nazwę firmy/osoby przez którą zostaliście oszukani, adres który wam podano i kwotę przesłaną w ramach kaucji. Sama zostałam oszukana i nie zostawię tego tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta cała firma media plus to wielka lipa sama dałam sie nabrać czy jak pójdę zgłosić to na policję to czy coś to da bo mam wszystkie dokumenty pokserowane zeby ta baba już nikogo nie naciągała chodzi o agnieszkę suszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PASJONAT MLM
Sprobujcie MLM. chalupnictwo to na 99% sciema i wyzysk. Szkoda czasu na cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja mam ten sam problem. Jestem na etapie mailowej rozmowy. Nie wysyłałam na razie koperty ze znaczkiem itp. Zapytałam o stronę internetową. Ciekawe co odpowiedzą...Media Plus oczywiście ... ciekawa jestem jak ta firma nadal funkcjonuje mając na koncie tylu oszukanych ludzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O proszę mail do firmy już nieaktualny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ciesz sie Basiu. Ja tez sie tam zgłosiłam, poskładałam te opakowania i nie zobaczyłam ani grosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, czy mogłabyś dać znać co z tą firmą Art-Box? Bo też ewentualnie się zastanawiam nad tą ofertą. Proszę napisz jak zareagowała firma po odesłaniu zrobionych pudełek? Czy przesłali pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basia to fikcyjna osoba. Na forach ktoś musi "zachwalić" aby znaleźli się naiwniacy. Od wielu lat co jakiś czas cwaniak jakiś chce zarobić na naiwności ludzkiej. NIE DAJCIE SIĘ WKRĘCAĆ W COŚ TAKIEGO I NIE WYSYŁAJCIE ŻADNEJ KASY !!! Wystarczy logicznie przez chwilę pomyśleć .... W dobie wysokiego bezrobocia firma na miejscu swojej lokalizacji w jeden dzień znalazłaby sztab zainteresowanych osób do takiej pracy !!!!!!!!!!!!!!! i nie ważne czy byłoby to wielkie miasto czy mała wieś . I na miejscu od razu mogliby sprawdzać jakość wykonanej pracy, po co jeszcze na koszty wysyłki się narażać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pl.dawanda.com - Jak dla mnie jeden z lepszych portali jeżeli chodzi o materiały do chałupnictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zapraszam serdecznie do strony gdzie można się zalogować i klikając w reklamy zbieramy punkty ,które wymieniają się na pieniądze. Znajdują się tam różne gry , kody rabatowe do sklepów oraz mnóstwo sklepów gdzie robiąc zakupy także zbieramy punkty.Link do rejestracji https://www.qassa.pl/98096 . Warto spróbować to nic nie kosztuje , a zrezygnować można zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadne chałupnictwa. To wszystko oszustwo. Obecnie w Polsce nie ma żadnej uczciwej pracy chałupniczej. Wszelkie składania długopisów, zapalniczek, biżuterii czy innych pierdół to próba wyłudzenia pieniędzy od zdesperowanych bezrobotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia14444
Cześć, mam pytanie. Słyszeliście o firmie "GiftBeauty"? Oferują pracę za składanie pudełek? Nie wiem czy to oszustwo czy nie? Dostałam takiego e-maila od nich. Jakby ktoś coś wiedział na ten temat to proszę was o info. Nie wiem co zrobić... Witamy serdecznie Firma "GiftBeauty" poszukuje pracowników na terenach całej Polski do pracy przy składaniu opakowań ozdobnych. Praca odbywa się w miejscu zamieszkania pracownika, materiał do pracy dostarczamy oraz odbieramy za pośrednictwem kuriera. Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy oraz szczegółowe instrukcje montażu. Jesteśmy firmą uczciwą i tego samego oczekujemy od naszych pracowników. Praca jest w pełni legalna, w oparciu o umowę o dzieło. Można u nas pracować dorywczo (jako dodatkowy zarobek) lub na stałe. Oto nasza pełna oferta pracy: SKŁADANIE OPAKOWAŃ WEDŁUG ZAŁĄCZONEJ INSTRUKCJI MONTAŻU: PAKIET NA POCZĄTEK WSPÓŁPRACY - SPRAWDZAJĄCY UMIEJĘTNOŚCI: - 300 sztuk prostych do złożenia opakowań prezentowych 3 rożnych kształtów z gotowego, wyciętego już szablonu i założenie wstążki (szablon nie wymaga obklejania dodatkowym materiałem jak i dekorowania - wstążka dołączona do zestawu jest już w formie gotowej do założenia - zdjęcie złożonych opakowań zamieszczone jest w 1załączniku) - 0,45 zł sztuka. - 300 sztuk ozdobnych pudełeczek do złożenia z gotowego,wyciętego szablonu oklejonego papierem ozdobnym oraz przyklejenie kokardki (szablon nie wymaga obklejania dodatkowym materiałem jak i dekorowania - kokardka dołączona do zestawu jest już w formie gotowej do przyklejenia - zdjęcie złożonych pudełeczek zamieszczone jest w 2 załączniku) - 0,65 zł sztuka. - 300 sztuk pudełek okolicznościowych do złożenia z gotowego, wyciętego szablonu wykonanego z wysokiej jakości papieru czerpanego - dekoracyjnego i przyklejenie aplikacji ozdobnej (szablon nie wymaga obklejania dodatkowym materiałem) Ten rodzaj opakowań wymaga trochę większej precyzji, estetyki jak i staranności - przyklejenie aplikacji ozdobnych w formie sztucznych kwiatów,koralików,tasiemek (aplikacje dołączone są do zestawu w formie gotowej do przyklejenia - zdjęcie złożonych opakowań okolicznościowych zamieszczone jest w 3 załączniku) - 0,95 zł sztuka. Wynagrodzenie naliczamy od każdej złożonej sztuki. Stawki są podane netto czyli na rękę (już po odliczeniach). ZA PIERWSZY ODDANY W DANYM CZASIE, DOBRZE ZŁOŻONY WG. INSTRUKCJI MATERIAŁ ZARABIAMY NA SAM POCZĄTEK - 615zł !!! Do każdej przesyłki dołączamy szczegółowe instrukcje montażu, oraz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy. W zestawie dostarczamy gotowe aplikacje dekoracyjne, kokardki i wstążki upięte i przygotowane do umieszczenia na opakowaniu( od spodu każdej aplikacji znajduje się tasiemka z klejem z której należy ściągnąć folię ochronną i zamieścić według instrukcji w określonym miejscu), oraz wycięte różne kształty szablonów (wystarczy tylko po liniach przerywanych według wzoru złożyć szablon w formę pudełka.Do każdego wzoru dołączone są dokładne instrukcje jak krok po kroku stworzyć gotowe opakowania. Średni czas na stworzenie gotowego pudełeczka: 3-5 min , opakowania dodatkowo dekorowane aplikacjami: 5-8 min. Praca jest bardzo przyjemna, gdyż wszystkie materiały są dostarczone w formie gotowej, co zaoszczędzi nam dużo czasu - nie ma konieczności wycinania szablonów, jak i tworzenia aplikacji,upięcia kokardek, dzięki czemu praca idzie bardzo szybko a pudełeczka powstają nawet w 2,3min. Głównym plusem jest to, że możemy ją wykonywać we własnym domu, w godzinach jakie nam najbardziej odpowiadają. Jeśli, by przyjąć, że średnio na stworzenie pudełeczka potrzebne nam jest 10min to pracując, bez pośpiechu - 5 godzin dziennie przez 30 dni - zrobimy 900 sztuk opakowań co daje nam 615zł!!! Po tygodniu składania pudełeczek sami przekonacie się, że 5 min na 1 szt. to jest max! Wówczas pracując - 5 godzin dziennie przez 30 dni - zrobimy 1800 sztuk opakowań co daje nam już 1230 zł!!! Jak widać warto spróbować się sprawdzić i pokazać na samym początku z jak najlepszym zapałem do pracy! Po sprawdzeniu się - sam decydujesz ile jesteś w stanie zrobić i zarobić! Maksymalnie można zamówić 2700 sztuk materiału do złożenia - co daje nam - 1845 zł. - miesiąc !!! PROCEDURA ROZPOCZĘCIA PRACY: Aby zacząć pracę w naszej firmie, należy postępować zgodnie z poniższą instrukcją: E-mailem prosimy wysłać swoje zgłoszenie do pracy na nasz adres: praca_manualna@op.pl ZGŁOSZENIE DO PRACY MUSI WYGLĄDAĆ DOKŁADNIE JAK PONIŻEJ: "Ja (imię i nazwisko) zgłaszam swoją kandydaturę i podejmuję się zatrudnienia w firmie "GiftBeauty" na stanowisku: monter opakowań prezentowych, praca w systemie zdalnym. Poniżej podaję dane niezbędne do rozpoczęcia pracy: - Imię i nazwisko - wiek (Tylko osoby pełnoletnie!) - dokładny adres zamieszkania - aktualny telefon kontaktowy W terminie późniejszym poinformujemy kiedy należy wpłacić kaucję 25zł. Kwota 25zł jest to opłata za przesyłkę materiałów do pracy. Po otrzymaniu pełnego, prawidłowo wypełnionego zgłoszenia wyślemy nr konta na jaki trzeba wpłacić 25zł. Niestety jest to konieczne, gdyż nasze materiały są drogie i musimy mieć pewność, że nie zostaną one wykorzystane na produkcję i sprzedaż we własnym zakresie! (Kwota ta zostanie zwrócona po dostarczeniu przez Państwa pierwszego gotowego zamówienia) Jest to jednorazowa wpłata z Waszej strony. Wszelkie koszty dostarczania i odbierania materiałów pokrywa nasza firma. Po zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto następuje przygotowanie zamówionych materiałów do wysyłki. Łączny czas oczekiwania na kuriera to od 3 do 5 dni roboczych (od pon do pt). Czas na wykonanie pracy to 30 dni (licząc od dnia otrzymania przesyłki). W przypadku ukończenia pracy w terminie krótszym niż 30 dni, można zamówić kolejny pakiet do montażu. W przypadku przekroczenia terminu 30 dni, rozliczamy się z wykonanej pracy ale nie podpisujemy z Państwem umowy. Można zwrócić zamówione materiały bez podania przyczyny w terminie 14 dni. Zwrócimy wpłaconą kwotę w ciągu 14 dni roboczych przelewem na konto. Umowę spisujemy z Państwem po dostarczeniu gotowego pakietu sprawdzającego. Pierwszy pakiet jest sprawdzającym umiejętności, za złożenie którego otrzymują Państwo 615zł. Dalsza współpraca i spisanie umowy zależy już tylko od Was. Jeśli dana osoba poradzi sobie z pakietem początkującym zaczynamy dłuższą współpracę i spisanie umowy. Warunki pracy są proste - Rozliczamy się za wykonane sztuki i to Wy decydujecie czy chcecie z nami współpracować dłużej, czy zakończyć na etapie początkującym. Wypłata wynagrodzenia następuje za pośrednictwem kuriera, bądź na podany Wasz numer konta bankowego. Wybór opcji wypłacania wynagrodzenia należy do Was. PROSIMY TYLKO O DOBRZE PRZEMYŚLANE I POWAŻNE ZGŁOSZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też dostałam tego maila...ale nie wiem czy to nie sciema..nigdzie nie ma informacji o tej fimie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie też szukałam coś o tej firmie i nic. Co zrobisz? Zaryzykujesz, czy nie? Ja się waham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam tez odpowiedziałam na oferte tej firmy poprosiłam o dane firmy przysłali NIP i REGON sprawdziłam i nie ma nic pod tymi numerami więc to chyba przekręt kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ale te pudełeczka to też ściema. Kto to widział, żeby płacić jakąś kaucję? Firma zabezpiecza się, że "ktoś będzie je sprzedawał na własną rękę". Ale przecież tak może robić z następnymi zamówieniami. Poza tym nie sądzę, żeby te materiały były drogie, skoro za ich składanie płacą 0,45 zł. Ściema i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos miał jeszcze do czynienia z tą firmą? Prosze o opinie Też dostałam tego emaila i nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga na Firmę GiftBeauty to naciągacze i oszuści nie dajcie sie nabrać niema takiej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie ma takiej firmy, to po co o tym piszesz? :D Pewnie to jacyś kolejni naciągacze, którzy proszą o zaliczkę na "materiały szkoleniowe". Napisz coś więcej (np. czym się zajmują), bo może więcej osób z Kafe miało z nimi do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać odezwali się właściciele tej "firmy" :) Kilka takich samych wpisów w różnych wątkach, byleby tylko uwiarygodnić swoją pseudo firmę. Nikt normalny nie napisałby takiego bełkotu :) Spadaj stąd trollu, na Kafe jesteś już spalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia000
firma GiftBeauty to wielka ściema, oczywiscie dałam się nabrać, wysłałam pieniądze dwa tyg temu i do tej pory ani nie widze materiału ani nie odpisują na meila, a niby pudełka miały dojść "do piątku" ciekawe tylko do którego piątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×