Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

Gość donia464
Little my razem zaszlysmy w ciaze jak jeszcze było stare kafe,teraz niestety nie mogę się zalogować. Ja tez zajrzałam bo o drugie się staramy. Brałam w tym cyklu femare i 11 stycznia wieczorem wzięłam zastrzyk z ovitrelle i czekam aby móc testować. 14 stycznia gin potwierdzil owulacje. Planuje zrobić test w niedziele to będzie 4-3 dni przed @. Anulla clo na mnie działało w pierwszej ciąży temu po3 cyklach dostałam femare i udało się w pierwszym cyklu z tym lekiem i teraz przy drugiej ciąży powtórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomiDo
Hej "stare" forumowiczki, widzę że zabieracie się za kolejne dzieciaczki, więc życzę powodzenia, mój synek kilka dni temu skończył 8 miesięcy, nie jest cudem po clo, ale najważniejsze że jest, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia464
Domido gratulacje :) oj tak na nowo przygoda z wspomagaczami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia465
Jak się udało zajść w pierwszą ciążę to bolały mnie piersi a teraz nic. Nie wiem czy niedziela to nie za wcześnie na zrobienie testu ale ledwo się powstrzymuje. Udało mu się zalogować a donia465 464 to ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8karolla8
Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Donia littlegirl mongora domido fajnie Was uslyszec :) domido gratulacje :) dalej mieszkacie w Holandii? Dobrze pamietam ? My rowniez postanowilismy popracowac nad rodzenstwem dla Zuzi :) badania hormonow i pani dr twierdzi lipa, brak owulacji wiec dalismy sobie rok na proby naturalne a tu co? Bach pierwsze podejscie i jestem w 9 tyg ciazy :) chcielismy drugie dziecko z myala ze to troche potrwa a wyszlo inaczej :) czuje troche strach ale widocznie tak mialo byc :) pozdrawiam wszystkie i zycE powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolla moje gratulacje :) dbaj siebie kochana . Jakie to musiało być dla Ciebie zaskoczenie, że tak udało się "zatrybić" hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no zaskoczenie jest nadal i tylko mysle jak to bedzie ;) donia moze zaraz dolaczysz do mnie? Byloby fajnie. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomiDo
Donia dziękuję, Karolla SUPER wiadomość, po cichu jeszcze, ale gratuluję i wszystkiego dobrego i życzę, tak, my na razie w Holandii i jeszcze trochę tu pewnie zabawimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ktos chce to moge oddac clostilbegyt. Zamkniety data do 2017r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Tobie Domido i o Talusi jakos tak czesto myslalam czy wszystko ok jak sie macie :) ciesze sie ze masz ten cud :) u nas jeszcze dluga droga bo od razu dostalam wszystkie leki na podtrzymanie, zastrzyki luteine acard to samo co w pierwszej ciazy i jestem dobrej mysli. Zreszta ta ciaza jest naturalna i mam przeczucie ze tym samym silniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomiDo
Karolla ja też całą ciążę byłam na lekach, a na koniec mały nie chciał wyleźć ;), będzie dobrze sama zobaczysz, choć faktycznie droga długa. Ja tez się zastanawiałam co u Ciebie, Missniuty, Gaji, kilka nicków mi umknęło, bo ciąża spowodowała niejaką sklerozę ;), ale miło byłoby się dowiedzieć co słychać u naszych dziewczyn, myślę że Talusia się nie obrazi, jak napiszę, że u niej wszystko w jak najlepszym porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U missniuty tez ok :) ma malego urwisa Igorka. Akurat z missniuta kochana moja mam kontakt do dzis :) ciekawe co u gai z dwoma to ma pewnie dobry mlyn ;) domido a gdzie rodzilas? W Pl? Buziaki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomiDo
O Igorku wiem, a drugiego nie planuje? Ja rodziłam w Polsce (na Jaczewskiego miałam cc), choć do 7 miesiąca ciążę prowadziłam w Holandii, z tym że gdyby nie leki od mojej gin, to Wojtusia pewnie na świecie by nie było, no ale na szczęście to wszystko już za nami i zdecydowanie było warto przejść nawet tą naszą drogę, żeby teraz mieć takiego małego łobuziaka, my również pozdrawiamy. Ps. jak masz jakiś mail, który możesz podać, to może wrzucisz żebyśmy miały jakiś kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez rodzilam na jaczewskiego naturalnie :) mozemy mailowac bo zaklocamy watek tego forum ;) karolcia008@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo, to mamy wspólny temat ;), dzięki za maila, odezwę się na pewno, dobre nocy i ucałuj Zuzię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam dziś test nie wytrzymałam 22 dc i 12 dni po podaniu ovitrelle ale test wyszedł negatywny chciałabym bardzo aby po prostu było to za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia ja 12 stycznia miałam potwierdzoną owulację i dzis też zrobiłąm tes, w 11dpo i też ywszedł negatywnie. Mimo że temp mam w górze i strasznie mnie cycki bolą. Kochane powiedzcie mi ile moge brać maks luteinę 3x1 ? orientujecie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BezchmurneNiebo Ciebie chociaż cycki bolą a mnie nie :( a w pierwszej ciąży bolały bardzo bez stanika nie dało się chodzić. Ja Ci nie podpowiem jeśli chodzi o luteine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinguś89
Witam kobietki ;) Coś mnie tknęło, żeby tutaj do Was zajrzeć ;) Gratuluję tym, które ujrzały II kreseczki, a za pozostałe trzymam mocno kciuki :) x DomiDo Ciebie pamiętam ;) dużo zdrówka dla synusia życzę ;) Mój szkrabek za dwa tygodnie już 6miesięcy kończy <3 ah jak ten czas leci ;) x BezchmurneNiebo luteinę śmiało możesz łykać, jak się nie udało (czego oczywiście Ci nie życzę) to luteina jedynie opóźni okres. Ja zawsze luteinę brałam do 14dnia po owulce i wtedy test robiłam. Trzymam kciuki za pozytyw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Hej dziewczyny strasznie sie boje jestem w 1 trymestrze ciazy a tu choroba mi sie przyplatala. Mam nadzieje ze nie strace mojego malenstwa bo podobno nie dobrze byc przeziembionym. Mozecie mi cos doradzic co robic ? Oczywiscie lecze sie domowymi sposobami bo nic wiecej nie mge zrobic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia - Miałam jutro, ale pewnie zrobię go we środę. Dziś zrobiłam test owulacyjny i wyszła bladziutka 2 kreska, gdzie wczoraj miałam negatywne testy owulacyjne...więc wstrzymam się :) a Ty jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BezchmurneNiebo - myślę zrobić jutro albo iść na bete. Chciałbym juz wiedzieć czy przyjdzie @ bo jeśli tak to w środę lub w czwartek musze zanieść receptę aby zamówili femare. A ilodniowe masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezchmurneNiebo
Witaj Donia - ja mam różne cykle,28-30-32 dniowe. Pierwsza wersja @ miala byc wczoraj, druga jutro a trzecia w piatek :). @ nie mam i narazie czekam z testem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia byłaś na becie? Ja popołudniu zrobiłam test i niestety negatywny. Siedzę i ryczę....miałam nadzieję że w tym cyklu jednak sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×