Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

Gość MarzenaK
Iva ja tu zagladam co jakis czas aby zobaczyc co nowego. U mnie w ostatnim cyklu sie udalo :-) ale poniewaz jestm juz po dwóch poronieniach to dostaje zestaw lekarstw i czekam czy tym razem mi sie uda. Teraz jestem 8 tc i to jest ten najgorszy okres ponieważ poronienia byly w 8,9 tc i teraz sie bardzo boje ale jestem dobrej myśli. Iva trzymie mocno kciuki i daj znac jak u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezchmurneNiebo
Iva - witaj, i u mnie również bez zmian, leczę się już 4 miesiąc u innej Pani doktor, która przyjmuje też w klinice leczenie niepłodności. Jestem na etapie laparoskopii, którą mam mieć 3 października. Więc zobaczymy czy coś ruszy z miejsca. No i nie mam clo na stymulacje tylko letrozol plus estrofem na śluzówkę bo mam cienką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze tu mi pomozecie jestem stymulowana clo tera zbrałam podwojna dawka i sytuacja ta sama pecherzyk urósł do 17mm a dwa dni pozniej miał już 15 mm w 13dc. Czy znacie podobne przypadki? bo ja juz nie wiem co robić mam dość staram sie juz 2 lata i nawet owulacji nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezchmurneNiebo
Gość - zasugeruj delikatnie zmianę na letrozol. Zdecydowanie lepszy jest na owulację i nie upośledza śluzówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wczoraj jak dzwonilam do lekarza powiedział że zmienimy lek ale nie powiedział na jaki. Jestem załamana płacze już drugi dzień bo nie słyszałam jeszcze o takim beznadziejnym przypadku jak mój. Jak działa ten lek i jak się go przyjmuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A spotkałyście się z takim przypadkiem jak mój? Bo naprawdę tracę nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc twoj pecherzyk prawdopodobnie sie wchlania spowrotem a nie peka. Ile cykli jestes na clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Półtora roku temu byłam 6cykli po 1 tabletce w czym dwa pierwsze była owulacja i ciąża biochemiczna potem juz sytuacja taka jak teraz. Następnie po jakiś paru miesiącach znów clo z najmniejszą dawką puregonu i zrobił się torbiel. Odpoczynek 11miesiecy i teraz dawka 2 tabletki i sytuacja jak opisałam powyżej. Dziękuję za zainteresowanie moim problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Letrozol bierze się tak samo jak clo, tyle że z reguły bierze się go tylko 1x1. Ja byłam stymulowana 4 razy. Raz w 14dc letrozolem - ale to był centralny nie wypał, potem dwa cykle były owulacyjne, ale brak ciąży podejrzewam że za cienkie endometrium miałam(8mm i 7mm), teraz jestem 4 cykl ale myslę że nic nie będzie z niego bo w 12dc będę miała laparoskopię, więc jednie jest szansa jeśli by sie owulacja przestawiła np na 16dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra a w czym i Ciebie jest problem? W czym ma pomóc laparoskopia? U mnie te pęcherzyki rosną ale co z tego jak zaraz się zmniejszają i nie dorastają. Tragedia dla mnie to już abstrakcja że zajdę w ciąże. Badania mam dobre a takie rzeczy się dzieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę miała miała laparoskopię diagnostyczną, czyli sprawdzającą czy nie ma zrostów czy torbieli. Przy okazji sprawdzą mi drożność i prawdopodobnie będę miała koagulacje jajników (chyba tak się to nazywa). Nie spróbujesz letrozolów bądź gonatropin to nie będziesz wiedzieć. Jeśli mam być szczera to clo to już stara data heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to nie masz owulacji po lekach i z tad ta laparoskopia? płacisz coś za nia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki2
Czesc dziewczyny a byliście kiedyś stymulowanepo clostilbegyt i estrofem mite???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_82
MarzenaK gratulację trzymam kciuki, będzie dobrze:) BezchurneNiebo już po zabiegu? jak się czujesz? A u mnie wciąż pod górkę do IUI niestety nie doszło z powodu słabego nasienia, a mianowicie kiepskiej morfologii. Nie wiadomo z czego to wynika, może to wpływ infekcji bakteryjnej, bo poziom leukocytów przekroczony 2,5 raza. Aktualnie mąż ma zalecone badania hormonów i profertil na 3 m-ce , potem powtórka z badaniem nasienia i jeśli wyniki będą ok to podejdziemy do IUI . I znów czekanie, już nie mam sił walczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Iva dziekuje bardzo :-) Nie poddawaj sie wiem ze dasz rade a 3 mce szybko miną zobaczysz. Bede bardzo mocno trzymac kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MarzenaK co u Ciebie? Trzymam kciuki żeby wszystko było ok BezchmurneNiebo jak po zabiegu? Na jakim jesteś etapie? Ja wciąż czekam na powtórkę badania żołnierzyków mój M. zaczął 3 miesiąc kuracji profertilem w styczniu sprawdzimy czy jest poprawa żeby podejść do inseminacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva_82
MarzenaK jak przebiega ciąża? BezchmurnieNiebo ba jakim etapie jesteś? U mnie wreszcie coś pozytywnego. Mąż poprawił wyniki i podeszlismy wreszcie do 1 IUI. Teraz czekam 14 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buziaki123
Witam czy ktoś tu jeszcze zagłada bardzo chciałabym odświeżyć wątek ale pewnie wszystkie panie juz zaciazone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buziaki123
Ja właśnie zaczynam przygodę z clo i parlodel jest jeszcze tu ktoś kto sie z tym boryka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×