Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaja_86

Clostilbegyt-czy pomaga zajść w ciążę 2

Polecane posty

Gość gość
Witam staram sie o dziecko juz długi czas.Moje cykle były długie i nieregularne nieraz przekraczające 40dni. Stymulowałam się clostilbegytem 2 razy udało się wywołać owulację w tym raz zaszłam w ciąże biochemiczną. Przez ostatni czas brałam duphaston przez 3 cykle od 16 do 25dc ( na torbiel która zrobiła się po clo) i powiem szczerze ,że dałam sobie z tym wszystkim spokój odstawiłam wszystkie leki i nie byłam już 3 miesiace u lekarza bo zwyczajnie mam dość.Kiedy to zrobiłam ku mojemu zdziwieniu okres przyszedł po 24 dniach co nigdy się u mnie tak wczesnie nie zdarzyło.Teraz mam 23dc i znów wychodzi na to że bedzie okres dzis lub jutro ponieważ dziś odnotowałam spadek temperatury.Czy to możliwe ,że samoistnie mój cykl się reguluje?i czy możliwe że mogłam mieć owulację bez leków?czulam bol jajnika około 7 do 10dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dobrze, po 3 cyklach z potwierdzona owulacja a brakiem ciąży zrobiłam sobie miesiąc przerwy bo szkokenie w pracy. I tak się zastanawiam może jakieś badania dodatkowe zrobić ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane jeśli któraś potrzebuje Femarę, chętnie sprzedam bo mam 30 tabl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam Femarę 30 tabl aniab-1989@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Femara aniab-1989@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś potrzebuję z Was ovitrelle? pisałam kiedyś do was i dużo mi pomogłyście dobrym słowem niestety dałam sobie narazie spokój z lekarzem.Mam zastrzyk ovitrelle do 4/2016 nie chce pieniedzy za niego może komus pomoże :) jak coś to napiszcie maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_82
Hej tak pisałam wcześniej jestem po ziołach o. Sroki mieszanka 3, i narazie dużo mi pomogły. Pozbyłam się torbieli i miałam owulkę. Już się martwiłam ze nici z kolejnego cyklu a tu w 14 dc pęcherzyk 18mm. Zioła piłam do potwierdzonej owulki, teraz w 2 fazie cyklu mój lekarz odradził mi picie ziół Teraz duphston i czekam na termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia465
Iva trzymam kciuki :) kochana a powiedz jak piłaś te zioła od 1 dc do którego? Czy może przez cały cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_82
Zioła piłam od 1 dc do 17 dc do potwierdzonej owulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_82
I jeszcze kilka dni wcześniej przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_82
Niestety w tym cyklu naturalnym nie udało się. Znów clo siofor encorton w poniedziałek kontrolne usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_82
Hej już nikt tu nie zagląda?? Co u was dziewczyny? Bezchmurneniebo co u ciebie? Ja mam kolejny cykl stymulowany clo bromergon siofor encorton estrofem mitte i narazie ok na 3 pęcherzyki 2 pekly samoistnie to juz postęp. Teraz czekam na testowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Iva to trzymie kciuki :-) kiedy testowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_82
MarzenaK dziś 12 dpo testu nie zrobiłam jeszcze. Dziś lekko boli mnie brzuch jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezchmurneNiebo
Witajcie Iva - przestałam zaglądać bo nikt nie pisał :) Ja jestem na etapie nowego lekarza. Biorę od dzis luteine i czekam na @. Potem w połowie cyklu idę do nowego gina. No i od poprzedniego cyklu zazywam Inofem. A ten estofem mite na co masz>? xxx Marzenka a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
U mnie bez zmian poki co. Wkoncu dostalam okres od zabiegu ponad 6 tyg. Teraz moge na nowo dzialac i starac sie o uprawnione dzieciotko. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezchmurneNiebo
Hallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Hej Bezchmurneniebo co tam u ciebie? I u innych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludka 29
Witam Was jestem tu nowa... Razem z mezem drugi rok staramy sie o dziecko i narazie nic z tego nie wychodzi. Nie wystepuje u mnie owulacja... Od 3 miesiecy chodze regularnie do ginekologa... Badania wyszly mi dobre. Teraz mialam pierwszy cykl z clostilbegyt i bylam dzis na usg a mam 12dc i lekarka powiedziala ze mam marne szanse na ciaze bo pecherzyk urosl do 17mm. Dostalam rowniez dzis globulki dopochwowe oekolp na sluz, poniewaz nie mam sluzu w dni plodne. Powiedzcie mi prosze czy naprawde ten clostilbegyt na mnie nie dziala i nic z tego nie bedzie? To dopiero 12 dc a ja mam cykle miedzy 32-38 dniowe...trace powoli nadzieje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludka nie trac nadzieji ja mysle ze jak dawka ktora dostajesz ci nie pomaga to trza by moze podniesc ja. A jak zarzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludka 29
Zazywam 1tabl dziennie od 3dc do 7dc... Od dzis oekpol na sluz... Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludka 29 radze zmienic lekarza! U mnie przy clo jak pecherzyk w 13dc mial ponad 18mm to uslyszalam od lekarza ze super i ze lek dziala. Nastawienie jest bardzo wazne tym bardziej osoby ktora de facto ma ci pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia465
Hej, dziewczyny mam pytanie, duphaston zawsze brałam od 16 dc a ostatnio przesuną mi się cykl i owulacje miałam 17 dc dziś mam 19 dc i nie wiem czy już mogę na spokojnie przyjąć dupka aby nic nie zblokował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia465
Nie wiem kochane czy jeszcze zagladacie . Ale dziś testowałam fakt faktem popołudnui test negatywnu. A wszystkie gwiazdy na niebie wskazują co innego mam mdłości, piersi mnie pobolewaja i jestem 3 dni po @ . Myślicie, że jest szansa czy sobie wmówiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Cześć. Jestem tu nowa. Od 7 miesięcy staramy się o dziecko. Naokoło robiłam testy owulacyjne, niestety nigdy nie wyszły mi pozytywnie. Wreszcie poszłam do ginekologa, który kiedyś wykrył u mnie pco. Stwierdził po kilku usg, że nie mam owulacji i kazał zacząć przyjmować clostilbegyt. W pierwszym cyklu brałam 1 tabletkę przez 5 dni i nic. Pęcherzyk 5 mm. Oczywiście jestem pod stałą opieką - usg. Teraz jestem w drugim cyklu z tym lekiem i na początku wydawało się, że nic z tego nie będzie, ale pęcherzyk zaczął rosnąć i ma teraz 22 mm, ale niestety nie chce pęknąć. Cały czas robię testy owulacyjne, ale są negatywne. Biorę także duphaston, bo bez leku nie miałabym okresu. Wcześniej brałam 10 lat antykoncepcję. Ja biorę duphaston od 21 dnia, przez 5 kolejnych, ale tym razem lekarz kazał mi się wstrzymać z tym lekiem jeszcze przez tydzień, bo ma nadzieję, że pęcherzyk jeszcze pęknie. Wszyscy mi mówią, że mam zapomnieć i odstresować się, ale to trochę trudne, jak co rano mierzę temperaturę, a popołudniu robię testy owulacyjne. Wy mnie na pewno rozumiecie. Może będzie mi łatwiej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
donia456 i co robiłaś kolejny test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva_82
MarzenaK, Bezchmurneniebo co u was? Widzę że rzadko tu zaglądacie, pewnie jesteście już szczęśliwymi matkami;) U mnie bez zmian tzn. ciąży jak nie było tak nie ma. Chyba piszę tu na forum od początku 2015 roku a może i wcześniej, już pogubiłam się w liczeniu . Właśnie mija 1 rok jak leczę się w klinice niepłodności Abovo w Lublinie, trafiłam na bardzo fajną pani doktor, która próbowała wszystkich leków na mnie aby była ładna owulacja. Udawało się pęcherzyki rosły, pękały ale i tak nic z tego. Oprócz clo stosowałam menopur. W tym cyklu jestem na clo, encorton, bromergon, estrofem i inne bo jutro jadę na pierwszą IUI . Trzymajcie kciuki i odezwijcie się co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moj pierwszy cykl z Clo. Brałam od 3 do 7dc, owulacja była w 11, a w 19 juz okres :( dlaczego tak szybko? Tez tak mialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×