Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mama__Franka

dentyści "leczą" zdrowe zęby ?

Polecane posty

Gość Co jeszcze powiesz
1 godzinę temu, Gość ewwwska napisał:

Jesli trafimy na dobrego stomatologa to jednak warto jest sie go trzmac bo dzieki temu mamy pewność ze nasze zeby zawsze bedą dobrze wyleczone.

Normalnie mądrość ludowa 😮

Długo nad tym myślalas? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimka

ja osobiscie lubię lux med nigdy nei robią problemu z wizytą a mam u nich wykupiony pakiet medyczny komfort i mam możliwość korzystania z nieogranicoznej liczby wizyt uu stomatologów, odpowiada mi taka forma opiek stomatologicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o moje doświadczenia dentystyczene to ostatnio usuwałam ósemkę  u doktora Piotra Radziszewskiego w Radomiu poszło mega sprawnie a tyle strasznych rzeczy nasłuchałam się od znajomych. Ja bólu nie czułam przy wyrywaniu, nie miałam też żadnych komplikacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaW

Ja ostatnio miałam kanałowe, brrr, ale poszło w sumie nieźle, ważne że z głowy. Co do gabinetu to korzystam w Kole z Medyka na Prusa i się ich trzymam bo o prostu dobrze leczą i z cenami tam nie szaleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hig

Jestem higienistką i powiem wam, że jeśli chodzi o ubytki to bardzo dużo zależy od podejścia lekarza. Podczas wykonywania higienizacji wielokrotnie odsyłam pacjentów do lekarza aby zweryfikował moje podejrzenia odnośnie jakichś ubytków, bardzo często się zdarza, że lekarz pozostawia je do obserwacji. Niektórzy jednak wolą leczyć nawet mikroubytki. Mimo wszystko zaleca się zdjęcia pantomograficzne przynajmniej raz na 2 lata w celu kontroli. Poza tym jeśli ktoś nie ma zaufania do lekarza i podejrzewa go o niecne czyny powinien mimo wszystko zmienić dentystę dla spokoju obydwu stron.

Dodam, że słyszałam o wielu sposobach nieuczciwości względem pacjentów, jednak uważam, że leczenie zdrowych zębów jest raczej mało prawdopodobne. Nie oszukujmy się ale z zębami Polaków nie jest najlepiej i naprawdę nie ma potrzeby szukać wyimaginowanych problemów. Faktem jednak jest to, że pacjentom bardzo trudno jest ocenić uczciwość dentysty czy gabinetu ponieważ nie zna się na na materiałach stosowanych w stomatologii ani w procedurach, a nawet jeśli się zna to nie widzi przebiegu zabiegu.

Znam mnóstwo bardzo dobrych lekarzy, którzy nie zarabiają kroci ponieważ nie mają marketingowego podejścia, niestety sprawdza się to też w drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No sorry ale nie boli mnie żaden ząb, po powrocie do domu oglądałam dokładnie zęby i nigdzie nie widzę ciemnej plamki, która oznaczałaby dziurę

x

miałam nadzieję na poważny post,:D bo faktycznie, czasem lekarze niepotrzebnie wiercą

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.05.2017 o 10:28, Gość miszcz74 napisał:

Jeśli ząb nie boli, to o niczym nie świadczy. Generalnie ból zęba to znak, że już jest za późno. Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z innym dentystą. Polecam klinikę Nawrockiego z Gdańska

Tak. Za dwa implanty 40000. Czytałam opinię.To trochę dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czetka

jeśli chodzi o implanty to ja np robiłam w lux medzie, poszło szybko i do tego cena mnie nie zabiła, obsługa przemiła, pełen profesjonalizm do tego stopnia że zakupiłam od razu u nich pakiet stomatologiczny zęby regularnie chodzić do stomatologa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... dentystów

dentyści to kur -wy i sadyści, niszcząc uzębienie robią problemy na całe życie, wmawiają pacjentom próchnicę borują zdrowe zęby i wpychają trującą rtęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pakiet stomatologiczny Komfort w Eurodental to naprawdę świetna sprawa. Dzięki nieograniczonej ilości przeglądów mam pewność, że mam zdrowy uśmiech. Pakiet nie kosztuje dużo, a przynajmniej mam zęby pod stałą kontrolą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×