Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arlateto12

Jak zagadać do dziewczyny

Polecane posty

Gość Arlateto12

Witam. Mam pewien problem. Jestem nieśmiały i nie wiem jak po prostu zagadać do dziewczyny na ulicy. Po prostu jak podchodzą do jakiejś dziewczyny to odrazu zaczynam się jąkać. Chcę to zmienić. Pewność siebie mam przeciętną, choć trochę z tym lepiej już u mnie dzięki, że zmieniłem parę rzeczy w sobie. Wkońcu miałem okazję iść do pracy i sobie odłożyłem kasy na trochę lepsze ciuchy. Trochę lepiej się teraz czuję, ale teraz następny krok to powinienem wyjść do ludzi i zapoznać nowych ludzi, a szczególności dziewczyny. Mam znajomych, ale rzadko mam okazję się z nimi spotykać, bo mają inne plany. Też nie można cały czas być z tymi samymi ludźmi w otoczeniu, bo zbytnio dzięki temu nie zapoznam nowych ludzi, a w szczególności dziewczyn na czym mi zależy. Jestem miły, kulturalny, dobrze zbudowany, mam poczucie humoru ( opowiadanie kawałów nie uznaje, że ktoś ma poczucie humoru ) oraz miałbym o czym rozmawiać z dziewczyną tylko, że nie wiem jak zacząć ten pierwszy krok i jak zagadać do dziewczyn/y. Co według was dziewczyny chłopak powinien zrobić, jaką postawę przyjąć lub jakich słów użyć aby normalnie porozmawiać z dziewczyną i na koniec zaprosić ją na kawę czy spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwyczajnie... po co używać jakichś kretyńskich tekstów i zagrywek, normalnie podchodzisz i mówisz: bardzo mi się spodobałaś, czy dałabyś się zaprosić na kawę/spacer etc. bo chętnie bym cię poznał, jesli dziewczyna mówi że teraz nie może, poproś ją o numer, jesli nie będzie odbierać bądź odpisywać oznacza to że zwyczajnie nei jest zainteresowana i z góry sobie odpuśc, bo naciskanie przyniesie jeszcze gorszy skutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×