Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość simplelive

Jak poderwać koleżanke z pracy ????

Polecane posty

Gość simplelive

Witam Wiem że już były takie tematy ale mój przypadek jest troszkę inny niż wszystkich a mianowicie mam mały problem, a może i nawet duży ;(. Strasznie zakochałem się w koleżance z pracy, można rzec że od pierwszego wejrzenia ciągnie się to od 4-5 misięcy jak ją poznałem. Ostatnimi czasy próbowałem się do niej zbliżyć i niby było wszystko okey uśmiechałs się na mój widok puszczała oczko i postanowiłem przejśc dalej. Zaprosiłem ją na mały wypad za miasto (na parę godzinek do jednego z najpiękniejszych ogrodów botanicznych) i początkowo było wszystko okey wydawała się być zaskoczona propozycją ale obiecała się nad nią zastanowić i że da mi odpowiedź przed weekendem. Dziś mi ją dała i niestety nie była pozytywna odmówiła i podziękowała za zaproszenie podając że rodzina jej się zjerzdza na chatę odebrałem to berdziej jako spławienie adoratora, ale to nic chciałem ją po pracy odwieźdź na dworzec(jadę w tym samymym kierunku to co mi szkodzi) by dziewycha niespóźniła się na pociąg i aby nie musiała czekać ponad godzinę na kolejny no i znów porażka niezbyt chętne była by ją podrzucić ale wsiadła. Pogadaliśmy pośmialiśmy się i podróż jakoś nam mineła pożyczyliśmy sobie miłego weekendu i sie roztaliśmy. Poradzcie prosze czy da sie to jakoś jeszcze uratować ? czuję że to ta jedyna. Od jakiegoś miesiąca nie przestaję oniej myśleć łazi za mną wszędzie snię o niej , a gdy ją widzę serce chce mi wyskoczyć z piersi. Szczerze jeszcze nic takiego nie czułem do żadnej innej dziewczyny z którą byłem. Dodam że kumpel jak ją zaobaczył pierwszy raz to powiedział że jakoś tak piękna nie jest by padł przed nią na kolana by jej się oświadczyć, ja mam zupełnie inaczej dla mnie jest całym światem mógłbym się wpatrywać w nią w nieskończoność. Owszem są piękniejsze kobiety od niej nie ukrywam tego ale ja niechce innej tylko chcę ją ona jest dla mnie najpiękniejsza i tylko na niej mi zależy. Pomóżcie proszę co by tu zrobić by ją zdobyć i by znów jej nieodstraszyć. Dziękuję za wszystkie propozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×