Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kraksa falista

Wakacje w Bułgarii

Polecane posty

Gość Kraksa falista

Jedziemy w tym roku do bulgari. Wyjazd w czerwcu. Co zabrać dla dziecka 3 letniego. Jakie tam są ceny? Pierwszy raz będę w Bułgarii i to pierwszy wyjazd nasz z dzieckiem. Wcześniej sami jeździliśmy ale w inne miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraksa falista
Czy jest ktoś kto podróżuje z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jadę już 2gi raz do Słonecznego Brzegu, nie wiem w czym masz problem bo w necie jest wszystko, możesz sprawdzić sobie ceny w marketach, w restauracjach, atrakcji itd.. wg mnie jest bardzo tanio, a co zabrać to skąd nam to wiedzieć? jak jedziesz do hotelu na all inc to nic, jak jedziesz do apartamentu to w zasadzie też nic poza tym czego używasz w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy bym nie pojechala z dzieckiem do tych brudasow, ale jak ma sie pary groszy na wakacje to trzeba brać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brudasów?? osoba wyżej to chyba nigdy w Bułgarii nie była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam i tylko raz!!!, ale znajomi maja takie samo zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też byłam i w porównaniu z Chorwacją, Grecją i Tunezją Bułgaria jest czyściusieńka :) piękne czyste morze, sprzątana plaża, czysty hotel o okolica również, jadę drugi raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Chorwacji to nawet nie ma co przyrownywac Bułgarii, chyba fantazja cie ponosi:) w Tunezji też syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Chorwacji to nawet nie ma co przyrownywac Bułgarii, chyba fantazja cie ponosi:) w Tunezji też syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraksa falista
Mamy hotel bella vista club w siemorec. All inklusiv. Jedziemy do bulgari poniewaz jest blisko. I samolotem nie trzeba długo lecieć. Jak nie masz nic do napisania to proszę cię żegnaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraksa falista
Mamy hotel bella vista club w siemorec. All inklusiv. Jedziemy do bulgari poniewaz jest blisko. I samolotem nie trzeba długo lecieć. Jak nie masz nic do napisania to proszę cię żegnaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny są niższe niż w Polsce. A na pewno niż nad polskim morzem. Winko, butelka w hotelowym barze kosztowała 8zł. Omlet z fetą i pomidorkami 5 czy 6 więc nie jest źle. Plaże są piaszczyste więc dla dziecka zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się. Bułgarii z Chorwacją nie powinno się porównywać. Woda w Chorwacji krystaliczna, przejrzysta, w Bułgarii zamulona przez szarawy piach. Ale ceny są niskie, dużo basenów na plażach i atrakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bede pisal co bedze chciala, bo poraz mnie ludzka glupota, ale czego tu sie spodziewac, pieluszki mozg wyzarły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bede pisala co bede chciała, bo poraza mnie ludzka głupota, ale czego tu się spodziewać, pieluszki mozg wyżarły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zazdrościsz ze ciebie nawet na Bałtyk nie stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah, tak:) nawet nad staw mnie nie stac, wiec o Bałtyku nie marzę:D a tak serio to nad nasze morze nie oplaca sie jeździc, za tydzien wydalismy 4 tys a za Egipt mamy 8 za 2 tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraksa falista
W Egipcie byłam, w Turcji byłam, w tajlandi tez więc to odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wybierz Europę zachodnią, Hiszpania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraksa falista
Na Hiszpanie za późno. Szwagier bulgar namówił nas na Bułgarie. I tak już zostanie. Chyba ze w sierpniu jeszcze gdzieś wyskoczymy. Ale nie wiadomo co z wolnym w pracy. Eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pomysłu wiec pewnie
wejdź na forum tam ci wszystko ludzie powiedzą, ja zawsze tak robie, bo tu na kafe tylko glupie komentarze zazdrośników:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do Bułgarii nic nie biorę. Wszystko kupuję na miejscu prócz filtrów. Kremy z filtrem wolę mieć sprawdzone, a apteczne marki akurat w Bułgarii droższe. Wszystko inne tańsze. Jedzenie w knajpach pyszne i tanie, owoce bajka, ludzie mili, plaże czyste, codziennie przesiewany piasek. Nie wiem gdzie wy ten brud widzieliście. Tam nawet starsze drinkujące dziadki nie capią jak nasze rodzime żule i to w temp. grubo powyżej 30 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam się w Bułgarii podobało. Autorko będzie fajnie. Ja tylko musiałam dojadać poza hotelem bo juz twaróg do wszystkiego mi zbrzydł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu guinness
Taniutko. Byliśmy 2 lata temu. Polecam też Rumunię, Krym, Albanię i Chorwację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu guinness
A ten twaróg to jest w całym regionie.. od Turcji po Grecję. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety jak się ktoś zrazi raz to potem wypisuje takie durnoty jak to, że Bułgarzy to brudasy :/ ja się zraziłam tak do Chorwacji, byłam raz i było okropnie, niestety jak dla mnie Chorwacja ma ogromną krechę i nigdy tam już nie pojadę i nikomu nie polecę, za to Bułgarię bardzo polecam bo było czysto, tanio i przyjemnie, pełna infrastruktura dla rodzin, piękna piaszczysta plaża, masa atrakcji do wyboru i koloru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty zrazilas sie do Chorwacji:P wiec co sapiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham podroze
nie podoba mi sie Bulgaria i bylaby to moja ostatnia destynacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta, kazda gdzieś jedzie, chyba w snach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×