Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość peterson66

metoda DGHAL

Polecane posty

Gość gośćM
Dzwoniłam na Kamińskiego - nie robią zabiegów na NFZ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmi
Wydaje mi sie ze nie można. Dzwoniłam w kilka miejsc i jedynie we Wrocku można prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich...dzwoniłam do Medixu, ale tam już Pan doktor nie pracuje...na Brossa odzywa się fax...może ktoś ma jakiś aktualny numer do Pana doktora Nabzdyka? Bedę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Nabzdyk przyjmuje w pracowni Endoart. Koszt zabiegu 1800zł. Zapisanie na wizytę 10-14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochani, u mnie diagnoza ostateczna to operacja metodą klasyczną. Dodam, że leczę się u Pani dr Kołodziejczak a więc lepiej trafić nie można. Mam do niej pełne zaufanie jak i setki ludzi, którym pomogła. Dr Nabzdyk dał mi (po zbadaniu) 70 % rokowania na wyleczenie metoda DGHL. Wiem, że klasyczna metoda boli ale tylko miesiąc. Cóż to jest miesiąc jeśli każde wypróznienie jest jak poród i tak juz 10 lat. Pozdrawiam i trzymam kciuki. m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosiczek
Pani doktor Kołodziejczak robi operację tylko metodą tradycyjną , więc nie jest pewne czy jest najlepsza (ta metoda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpiący
metoda klasyczna daje największe prawdopodobieństwo wyleczenia. Taka jest opinia większości lekarzy proktologów. Polecam dr. Jóźwiaka z W-wy. Potwierdzi opinię dr Kołodziejczak. Podobnie uważa Prof. Bielecki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jakim czasie zaczęły wam po zabiegu puszczać szwy i przez ile sączyła się krew przy wypróżnianiu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25.06 miałam robiony zabieg metodą kojarzoną (DGHL+ metoda tradycyjna) w Szpitalu Wojewódzkim w Opolu. W szpitalu spędziłam 5 dni, co uznaję za plus,ponieważ były potrzebne kroplówki p-bólowe. 6 wewnętrznych zrobiono metodą DGHL a 2 zewnętrzne wycięto i mam szwy(to boli najbardziej). Goi się ładnie, wypróżnienie średni bolesne przy wsparciu lakulozą. Jedynym problemem są mdłości, ból żołądka i podwyższona temp.od dwóch dni. Ale to chyba sprawa osobnicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś poleci gdzie można zrobić operację na NFZ laserem .? Mam 3 stopnia ,przy każdym wysiłku wypadają ,przy szybkim spacerze również ,muszę non stop wprowadzać i jest to bardzo uciążliwe. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjent Wrocław
Jestem świeżo po zabiegu we Wrocławiu u Dr. Nabzdyka. Profesjonalizm, miła atmosfera fenomenalne podejście do pacjenta. Po zabiegu odczuwalne parcie- i to jedyna dolegliwość. Biorąc pod uwagę, że zabieg trwa 15 min. I jest mało inwazyjny nie żałuję żadnej złotówki , która przeznaczyłem na ten cel przeznaczyłem. Zachęcam wszystkich tych, którzy mają obawy-rzez jasna miejsce krępujące, ale za sprawą Pana Doktora nawet o tym się nie myśli. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi Pacjencie Wrocław ! Napisz proszę jak czujesz sie po kilku dniach po zabiegu i czy przyniósł ulgę i poprawę zdrowia w wiadomej kwestii. Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjent Wrocław
Oczywiście dam znać. :-)na 24h po zabiegu mogę powiedzieć że hemoroidy są juz.mniej nabrzmiale-jakby je zassalo hehe. Nie boli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy ktoś się orentuje czy i gdzie w Katowicach wykonują zabiegi metodą DGHAL? jaki koszt, ile się czeka itp... Dziękuję za informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulik1410
Dzień dobry, niestety od pół roku mam problemy z hemoroidami, słyszałam rówież o metodzie dghal ale ze wzgleu na to, iz jestem studentką nie stać mnie na tak drogie leczenie prywatne, czy ktoś wie czy aktualnie refunduje ten zabieg gdzieś w Polsce, będę bardzo wdzięczna za pomoc. Niestety dzwoniąc do NFZu nie mogę uzyskać konkretnej informacji. Drugie pytanie- czy ktoś się orientuje czy ubezpieczenie prywatne może refundować taki zabieg? Wiem że zabieg jako następstwo nieszczęsliwego wypadku refunduje, ale czy działa to w ten sam sposób jeżeli wynika to z choroby (hemoroidalnej)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulik1410
jestem po zabiegu u dr nabzdyka już drugą dobę, wykonywał mi zabieg dghal, poki co moge powiedziec ze minął świad któr mi towarzyszył przez ostnie pół roku, hemeroidy trochę mi wypadały, obecnie wypadanie jest mniej nasilone jak i ból temu zazwyczaj towarzyszący, zabieg bezbolesny, nie ma co panikować, wczesniej czytałam wszystkie opinie na temat dghal i teraz jak sobie pomysle ze czegokolwiek się bałam to żaluję ze wczesniej nie podejełam tej deczyji. zabieg niestety drogi koszt 1800 zł, .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może jakieś namiary na dr Nabzyka i jaki jest czas oczekiwania na wizytę i czy zabieg jest zaraz na pierwszej wizycie czy trzeba zrobić jakieś badania i oczyszczania jelita? jak to wygląda w kwestii organizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Endoart to jego klinika, tam jest kontakt, akurat dzisiaj jest czynne wiec możesz zapytać jakie są terminy, ja czekałam tydzień, przed badaniem trzeba zrobic lewatywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MLL. Możesz napisać jak robisz ten sok z selera i marchewki? Dziękuję i pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrN
DGHAL robione w styczniu, hemy III stopień. Wypadaly i mozna bylo wcisnac schowac fizycznie palcem. Kilkuletni dramat, krew, dyskomfort ale najbardziej dolegliwy ból, masakra. Zycie doslownie do du py, caly czas skupiony na bolu niemoglem sie skoncentrowac na innych rzeczach, ból ból ból. Po kilkuletniej meczarni zdecydowalem sie na zabieg metoda DGHAL u popularnego w tym temacie lekarza. Sam zabieg do przezycia w porownaniu z bolem wczesniej, pierwsze 3 dni po zabiegu bylo uciazliwe( najlepiej spozywac same kaszki sliwki niedopuszczajac do zatwardzen, samo wyproznianie bylo szokujace) tydzien dwa i jak reka odjal, komfort zycia wrocil do normy, a ból zniknal na dobre. Minely niecale 3 miesiace i niestety stres zrobil swoje, chyba znowu sie zaczyna to samo lecz teraz sa mniejsze i narazie nie bolą, nie sa uciazliwe. Oby juz tak zostalo bo powrot do tego bedzie powtornym koszmarem, ale nawet jak sie nawroci to zdecyduje sie ponownie na ten zabieg, nawet jak bym mial go robic co pol roku to warto wydac te 1,8tys bo jak narazie 3 miesiace po zabiegu zapomnialem o jakimkolwiek bolu czy krwawieniu. Niema chyba metody 100% skutecznej na stałe a po tej metodzie w miare szybko wraca sie do zdrowia. 3 dni i normalnie mozna funkcjonowac. Jak ktos juz niewytrzymuje tego potwornego bolu to naprawde warto sie zdecydowac na ten zabieg, nawet jak by mialo wrocic za 3 miesiace to i tak warto chociaz przez jakis okres zapomniec o tym, a czasami to juz myslalem o najgorszym z tego bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrN
A przedewszystkim wszystko przez stres w moim przypadku, jak i rowniez zla dieta itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redford
Ja opiszę swój przypadek - może komuś pomoże. Miałem stan 2/3. Raczej bez bólu ale z silnymi krwawieniami. Nabawiłem się anemii. Operacji tradycyjnej z uwagi na ból bałem się. Zdecydowałem się na Hemoron. Miałem 5 sesji. Poprawa była znaczna, ale bardzo krótkotrwała. W zasadzie po 3-4 miesiącach krwawienia wróciły. Wtedy po przeczytaniu kolejnych opinii, poszedłem na zabieg DGHAL. Znieczulenie ogólne, żadnych późniejszych dolegliwości. Jak bez zabiegu. Niestety podobnie jak przy Hemoronie, krwawienia szybko wróciły. W ramach "gwarancji" szpital zaproponował dodatkowy zabieg DGHAL RAR. Tutaj już nie było tak miło. Po operacji nieprzyjemny ból i parcie utrzymywały się ok. 10 dni. Jednak ten zabieg okazał się skuteczny. Od ponad roku mam spokój. Żadnego krwawienia i bólu. Chociaż, wstyd się przyznać, ciągle w toalecie przesiaduję zbyt długo (czytelnia). A jest to w chorobie hemoroidalnej surowo wzbronione. Zabieg był przeprowadzony przez Orthos pod Wrocławiem. Dr. Dariusz Houdail. BTW - jeden z lepszych lekarzy, jakich w życiu spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mając 30 lat udałem się do proktologa, hemoroidy III stopień, krwawienie, hemoroidy wypadające.Lekarz od razu zalecił DGHAL Rar, zabieg trwa ok 20 minut, na początku zabiegu ok później dość nieprzyjemnie ale da się wytrzymać, po zabiegu odczuwałem ogromne parcie na stolec co jest paskudnym naturalnym uczuciem, duzy bol, w nocy po zabiegu udalo sie usnąć, dnia następnego ogólny ból, znośny, ogromny ból przy wypróżnianiu ale bez krwi, po kilku dniach całkowity brak bólu, po 2 tygodniach już zapomniałem co to sa hemoroidy, po pol roku kompletnie zapomnialem ze w ogole mialem hemoroidy, cena zabiegu 2500 zł ale jesli ktos chce bardzo szybko po zabiegu wrocic do formy polecam, skutecznosc zabiegu w moim przypadku bardzo dobra, niestety po 4 latach pojawily sie kolejne hemoroidy w innym miejscu, cale zycie w walce z nimi pozdrawiam wszystkich cierpiacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia309
Jestem po zabiegu metodą DGHAL rar . Minęło 4 tygodnie no i niestety coś chyba jest nie tak bo hemoroid po dłuższym chodzeniu nadal wychodzi, ociera się i boli. Nie wiem czy coś poszło nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fair2003
To przykre. Moim zdaniem powinnaś wyleczyć stan zapalny. Spróbuj maści Proktis-M. Warto też masować o***t np. Anurex'em. Można go smarować wspomnianą maścią. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jakiś czas wyeliminuj ze swojej diety gluten i zaobserwuj czy stan zapalny mija. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia309
Byłam u lekarza i okazało się że zrobiła mi się zakrzepica około o******cza. Możliwe powikłania po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że masowanie Anurex'em z maścią przeciwzapalną, może pomóc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatioMysza
@Redford ja również gorąco polecam Dr. Dariusz Houdail i szpital Orthos w Komorowicach. Miejsce gdzie wróciłem na nowo do życia i to nie tylko w tym przypadku.. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geminil
W moim przypadku pomogła hemoroidektomia. Miałem już III stopień zaawansowania choroby! Ból niemiłosierny do tego krwawienie no ale sam siebie tak załatwiłem bo myślałem,że sam sobie dam radę z hemoroidami za pomocą środków farmakologicznych. Zabieg wykonywała Pani docent Kołodziejczak z warszawskiego ośrodka proktologii w szpitalu św.Elżbiety, którą bardzo gorąco polecam. Po samym zabiegu odczuwałem lekki ból ale to akurat normalna sprawa po takich zabiegach. Dodatkowo Pani doktor dała mi wytyczne jak zadbać o siebie po zabiegu - siedzenie na specjalnej poduszce, odpowiednia dieta zmiękczająca stolec itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×