Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magulon

Dokończ zdanie: ANGLIA TO.........

Polecane posty

Gość Magulon

Czym dla was jest lub co sie o nim narzuca pierwsze, tak bez dluzszego zastanowienia. Jestem ciekawa jakie zdanie maja Polacy mieszkajacy w Wielkiej Brytanii o tym kraju, pozytywy i negatywy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie wolność.Jestem dość ekscentryczną osobą i tam nikt na mnie krzywo nie patrzy ;) W Polsce wiadomo jak jest.. Drugie skojarzenie to mili, dobrze wychowani, dobrze ubrani mężczyźni ;) No i Anglia to łatwa kasa, przynajmniej dla mnie, nigdy nie miałam problemów z pracą i to taką niezle płatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
united conndom,raj dla szkaradnych polczyn,zaklamanych ludzi,obrzydliwych bab z kompleksamii pokazywarka.pl/4zj43p/ brytyjczykiem?buuuhaha,szkaradne polczyny youtu.be/EEnMqmk6KmQ buhehe pokazywarka.pl/4zj43p/ Napisał mi najpierw, że jestem "szeptem i szelestem na wietrze" buuuuuuhahaha Superwizjer. Islamskie wyznanie wiary po polsku youtu.be/FYe8qGExU2g euroislam.pl hehe youtu.be/1PQ670sfFXU pokazywarka.pl/4zj43p/ Darling.I Lowe.Ju... youtu.be/Ah8dhqQvZ8E . Obca / Die Fremde (2010) youtu.be/WPzYmxz6Ga0 "Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki................... "exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbarbiiii
... PRACA, KASA I BRZYDKA POGODA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy tylko osoby z uk moga sie wypowiadac? co za dyskryminacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anglia to moj dom
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama prawdaa
przyczyna wielu rozstań, rozwodów i łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama prawdaa
przyczyna wielu rozstań, rozwodów i łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola i owce...piękne wiejskie krajobrazy i duża ilość przybudówek do domków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizaaaaa:)
Anglia dala mi to czego nie dala mi Polska,szkoda. Tu jest moj dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dala mi prace , prace zycie marzenia dom milosc szczescie ale mimo wszysrko tesknie za pl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kraj mojego meza i teraz moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BRUD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooo tooo
Drogie mieszkania i transport, ogolnie wysokie koszty utrzymania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kant d**y - wrzuc zdjecia dobrze branych mezczyzn dla mnie Anglia jest krajem w ktorym nie chce spedzic calego zycia wole jednak Polske od kolorowego swiata - masa nieatarkcyjnych ludzi dziala na mnie depresyjnie - generalnie wystarczy zmienic dzielnice ;-); meczy mnie ten kraj - masa ludzi w Londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przystanek do stacji "wieczne szczęście"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przystanek do stacji "wieczne szczęście" buahaha ludzie wam sie w makowach poprzewracalo. wyjechaliscie do pierwszego lepszego kraju (bo podejrzewam, ze angielski to jedyny jezyk, ktory znacie) i sie zachlysneliscie. uk nie jest bezpiecznym krajem, jest brudny i w dodatku z nieinteligentnymi ludzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ANGLIA TO... kraj wchodzacy w sklad Wielkiej Brytanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to....
brud, wysokie ceny i paskudna pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi gigi
noooo tooo Drogie mieszkania i transport, ogolnie wysokie koszty utrzymania xxxxxxxxxxxx w przeciwieństwie do Polski, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anglia to jeden wielki Kalifat teraz, juz w niektorych dzielnicach Londynu, nawet Europejki musza w szmatach chodzic, bo jak je zlapie policja "muzulmanska", ze mieszka w tej dzielnicy I nie nosi chusty to wp*****l... Za niedlugo w calej Anglii tak bedzie... Kobiety, ktore w przeszlosci ginely za wolnosc kobiet, ich prawo do uniwersytetow I wolnych wyborow, teraz pewnie przewracaja sie w grobie, bo Europejki same pozwalaja sobie zabierac ta wolnosc w Europie wlazac w zwiazki z takimi Arabami, ktorym zalezy tylko na paszporcie, bo maja zobowiazania wobec swoje rodziny w krajach arabskich, ze maja ich tu sprowadzic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostka a nie gosc!
Dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... miejsce, w którym aktualnie mieszkam i w którym bardzo dobrze się czuję :) Z pewnością są gdzieś miejsca, gdzie jest jak to piszą niektórzy "syf, brud" napewno są. Ale są też miejsca gdzie jest bardzo pięknie, zielono, spokojnie, bez tego chaosu. Więc jeśli nie podoba Ci się syf, w którym aktualnie mieszkasz - pamiętaj człowieku, że nie wszędzie anglia tak wygląda - wystarczy zmienić adres zamiast się męczyć, proste ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto w Was tez tak ma? ja sie dusze (psychicznie i fizycznie) w tym kraju. Mieszkalem 6 lat w UK i tak tesknie za tamta wolnością i swoboda zycia (ten z was wie o czym pisze, kto tam byl i troche pożył), ze sie po prostu duszę w polsce (tu panuje wszechogarniający DUPOŚCISK i siermiężność życia. Czy ktos z Was wrócił z UK do PL i teraz tego strasznie żałuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anglicy uciekaja do Hiszpanii I Wloch. Ci zamozniejsi oczywisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ale po to, zeby wygrzac na starosc kosci. I tak nie maja źle - kosci nie maja takich przemarznietych jak w zimie w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tradycja, literatura, muzea, herbata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mimo wszystko" lojalność koronie brytyjskiej, militarność (obronność kraju), literatura, nauka (wszystko co w ostatnimi 150-leciu swiat wymyslil, byly stworzone w Manchesterze (pierwsza maszyna parowa, rewolucja przemyslowa, rozszczepienie atomu/ Rutheford.....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszy pociag parowy, pierwsza linia kolejowa Manchester - Liverpool; The Beatles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kraj bez pracy i bez perspektyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×