Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magulon

Dokończ zdanie: ANGLIA TO.........

Polecane posty

Gość gość
latwa kasa latwe zycie, latwo znalezc kolesia czuje sie cudna porzadana lubiana:)ps jestem atrakcyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwa kasa, łatwe życie? Chyba z prostytucji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to okropny paskudny kraj choć wiadomo - materialnie 1000 razy lepiej jak w Polsce. Ja jednak nie wytrzymałem i wróciłem do kraju. Czy żałuję? Może trochę ale tylko oczywiście tego że tamtejsze zarobki a nasze to niebo a ziemia. No ale nie można mieć wszystkiego. Depresyjnie dla mnie była w tym kraju pogoda,imigranci (przykro patrzeć jak Anglia po prostu kulturowo ginie przez imigrantów z Trzeciego świata) no i ta taka jednostajna szara gotycka architektura (nie wspominając o jednostajne typowej zabudowie mieszkalnej z czerwonej cegły). Ogólnie okropność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogoda dla mnie na wielki plus :) uwielbiam taka ponura, deszczowa no i nienawidze goracego lata i mroznej zimy, jak w PLu. Pogoda Angielska stworzona dla mnie? Co do imigrantow to nie interesuja mnie, zajmuje sie soba i tyle. Trzeba miec niezle nasrane zeby wrocic z takich powodow. :D architektura w ch/uj lepsza niz polskie blokowiska. Okropnosc? Co za ci/oty uzywaja takich slow? Dobrze ze wrociles, tylko czasem nie wracaj do UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smieciu, dobrze ze wyjechałeś z PL. Nigdy nie wracaj. Tutaj nikt ciebie nie potrzebuje. Kocham cie PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu pudlo smieciu. Moja rodzina chce zebym wrocil. Natomiast ze znajomymi ze szkol itd to juz dawno sie kontakt urwal i kazdy zajmuje sie soba, swoimi rodzinami, wiec mam wyje/bke na znajomych w PLu. Rodzina za to wie ze jestem tu szczesliwy, dlatego nie truja zebym wrocil, i zreszta widujemy sie co kilka miesiecy jak przylatuje i tez lubia jak im zostawiam albo wysylam te kilkadziesiat tysiecy zl co jakis czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że nie wróce do UK bo już ci napisałem że w tym kraju wszystko jest do wyrzyg.nia poza kasą. Rzygam na widok ciapatych,na widok takich tępych polaczków jak ty którzy w polsce ledwo szkoły pokończyli ale w UKeju udają panów.Rzygam na widok ich żarcia które jest okropne no i na widok tych paskudnych jednostajnych miast..Ale widzisz mam w Polsce robotę na poziomie zarobkowym porównywalnym co taki emigrant jak ty tam, a w dodatku jestem u siebie.A do Anglii przyjdę ale tylko w celach turystycznych. Życie tam na codzień jest do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Anglii jest dobra tylko KASA - reszta to syf i każdy normalny to wie. Ale i te czasy się kończą bo Cameron przykręca benefity dla nowych,ceny życia poszły w górę .Najlepiej było w latach 2004-08,robota była wszędzie teraz już lipa. Do życia tylko południe Europy ale tam z kolei też z robotą krucho. No i ciapate - oni są wszędzie,czy to Anglia,Niemcy,czy Włochy. Więc Anglia to tylko PIENIĄDZE - i tylko z tego względu bym tam jechał. Ale niestety słabo u mnie z językiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Najlepiej było w latach 2004-08" komu bylo to bylo bo ja w okresie miedzy tym datam pikowalem skarpety za hmm 6 f? co koo tego obecnie mam 11f/h wiec punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia Anglia to szana na lepsze godne zycie kiedys kiedys tam w pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze ciezko z jezykiem i nie tylko u ciebie, inaczej cala polandia by gnila w UK. Heh jakie male pojecie o swoim niby wlasnym kraju. Chlopcze kilka lat temu pracowalem w zakladzie z kolezka po studiach w PLu. Wiesz co mi powiedzial? Ze sra na taki kraj gdzie nie moze pracy dla niego znalezc po studiach i musi zapier/dalac ciezko fizycznie zeby wyzywic rodzine. On zostal i zapier/dala nadal bo jest malo odwazny. Ja za to wyjechalem i teraz jestem........ miliarderem w porownaniu do niego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn co mam jechać do Anglii bez jezyka? Przecież tylko samobójca tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tepaku logika, naucz sie jezyka X Hahaha ale ryma zapier/dolil :D ja jezyk znalem ale znam takich co bez jezyka wyjechali i teraz gadaja jak Anglicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anglia to pieniadze na czarnym koncu plusow zycia w UK ale to tylko nieliczni czuja, ja tez a reszta mieczakow wraca do mamusi na garnuszek i kotleciki. Nie bede marnowal wiecej czasu na tlumaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawistne polaczki sie burzą, nasze "elyta" wyspiarska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PLUSY: -KASA (wiadomo,szambonurek ma lepsze zarobki niż szef oddz. banku w PLu) MINUSY: -ciapate i islamy -brud na ulicach -pogoda -żarcie -obłudna mentalność Brytoli -zawistni podli rodacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieszczęśnicy i ich marzenia o lepszym życiu w uka. Komu te brednie chcecie wcisnąć? Jedynie swoich starych mozecie oszukiwać. Oni wychowali sie w komunistycznej Polsce, gdzie za papierem tolaletowym stało sie po kilka godzin w kolejce. Wyslecie im pare funtow i oni myślą, ze ich pociechy naprawę robią sukces zagramanica, ponieważ w ich czasach otrzymanie paszportu graniczyło cudem. Faktycznie dla nich jesteście hero. Prawda jest jednak zupełnie inna. Moi kochani pomywacze, dzisiaj byle lump może wyjechać, ogarnąć język i zarabiać w uka 11 funtow na godzinę. To naprawdę zden wyczyn. Mój znajomy skończył 7 klas podstawówki i w uka na farmie wyciąga 12 funa na godzinę. Tylko pegerusom i wiochmenom może podobać sie życie na wygnaniu. Dobrze, ze juz stamtąd wróciłem. Zarobiłem ile bylo trzeba i teraz modlę sie bym nie musiał do tego syfu wracać. Szkoda mi was przegrani emigranci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby Polacy w UKeju trzymali sie razem nikt by im nie podskoczył nawet ciapate.Ale jak tam pojechały w 90 proc zawodówki i podstawówki to co sie dziwić - kasa tylko zero HONORU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego który ma kolegę zarabiającego 12f/h bez wykształcenia - a co robi twój kolega? bo raczej nie jest to szanowany zawód... ja wolę moje 10,20 (a to dopiero pierwszy rok kariery) ale robię coś twórczego, czuję się spełniona i wiem, że chcę to robić także za 10, 20 lat ... a on? też??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nam cie szkoda wuefisto, ze taki z***biaszczy jestes , a do tego syfu musiales jechac, bo w Pl bieda az piszczala.. Po AWF nikt nie chciał pana od fikolkow.. i dalej nie chce :D Innej roboty musiales sie imac , na kursy chodzic by w pocie czola przyniesc te 3 tysiaki :D Taki z ciebie gieroj po AWFbzdecie :P Jak tam to szlo ? Twoj refren ? "I mozesz mi possac, przegrancu siedzacy w kupie gnoju, ale ' u siebie ' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Ze sra na taki kraj gdzie nie moze pracy dla niego znalezc po studiach i musi zapier/dalac ciezko fizycznie zeby wyzywic rodzine" przeciez w pl to jest dopiero problem sam mam kilku kumpli po studiach jeden na stacji paliwowej hot dogi robi drugi paczki wozi na poczcie trzeci jest mechanikiem w pl jak ktos politechniki nie skonczyl to jest zwyklym deklem z dyplomem od przybijania pieczatek w urzedzie w najlepszym wypadku jak ma plecy w najgorzym zasuwa jak murzyn w korporacji gorzej jak twoj kumpel za 12 funtow przerzucajac gnowjowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe i już się polaczki licytują z zawisci kto ma na godz wiecej i co robi. Żałosne - właśnie dlatego nie chce tam jechać by nie mieć do czynienia z takimi materialistycznymi zaprzedanymi istotami - wbrew pozorom życie w Polsce jest dla niektórych lepsze niż bytowanie tam z takimi istotami które najbardziej podłe są wzgledem rodaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz ci cwelu mowilem. Gdyby kazdy lump mogl wyjechac to by nikt nie zostal w polaczkowie oprocz moze emerytow. Tak samo jak ty i ja, dobrze wiesz smieciu ze gdybys nie mial tu znajomych to nigdy bys nie wyjechal a wrociles bo jestes nieudolna pisda i nie dales sobie rady tu :D i dobrze, bo takie zera nie zasluguja na to piekno w UK. Gnij wiec u mamusi w PLu nedzny nirudaczniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smiechu warte. Ja mam wyje/bke na polaczkow. Kilku sie kiedys wykorzystalo bo na zywo to do rany przyloz, za to za plecami najgorsze qrwy ale pomogli kilka razy jak sie ich wykorzystalo np z agencji pracy a teraz juz ich nie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anglia jest swietnym krajem i prawdziwym rajem. Pracuje tam jako dyrektor java i jezyka c++. Zarabiam około 120tys futow rocznie i zyje mi się wspaniale Ps mam 27lat :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 90 proc ci co tam siedzą to jakieś dresy i lumpy, i od takich z dala bo pierwsi kose w plecy wbiją ,prędzej niż ciapki.Co zrobić, jak się opuszcza polskie pole buraków jakie się widzi od dzieciństwa - palma odbija,za te parę funciaków. Byłem,widziałem,wróciłem i nie żałuje.Serio,Polska nic nie straciła na ich wyjeździe,bo kto obrotny to i tak se w Polsce radę da.A UK co najwyżej do zwiedzania, bo fajne zamki,stonehenge,zabytki,Westminster, itp. Reszta to ciapki,paskudne żarcie z ASDA i ALDI i brudne ciapackie ulice. Nigdy wiecej powrotu tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zarabiam milion f tygodniowo, tak, wiem, wiecej niz cr7 i rooney razem wzieci no ale... to tylko na kafe i w marzeniach - w sumie wystarczylaby mi jedna taka wyplatka do konca zycia, co te qrwy robia z tymi pieniedzmi? Rzeczywistosc za to jest inna. A taka ze 99% polaczkow na wyspach nie zarabia 1500f/m nawet po kilku latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa 120 tys. tygodniowo. Obejrzał "Londyńczyków" i narobił w majty:D Dla polaczków co najwyżej zmywak/fizolstwo, Angole nigdy nie pozwolą obcokrajowcom obejmować intrantnych stanowisk typu programista. Dyplomy polaczkowych uczelni w Anglii się kompletnie nie liczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smieszni jestescie z tym wypisywaniem kto gdzie kiedy z kim i za ile. Dlatego takie nedzne szmaty jak wy wracacie do syfu pl. Bo bardziej interesowalo was zycie innych niz wasze wlasne. Rzygam na was z satysfakcja. Wracajcie i obgadujcie UK i pracodawcow za plecami bo tylko tyle umiecie. Nic was Anglia nie nauczyla. Mnie wiecej niz polaczkowo. Nie zaslugujecie nawet na jednego pensa niewdzieczne gnoje. Spierd/alac z mojego kochanego UK do polaczkowa i gnic w tym syfie za 5xmniej pieniedzy. Kiedys jak bedziecie zdychac z glodu wspomnicie dobrobyt UK i wtedy docenicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
120tys rocznie, wychodzi 10.000 miesiecznie hahaha rozpier/dalacie mnie wuefisci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×