Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magulon

Dokończ zdanie: ANGLIA TO.........

Polecane posty

Gość gość
haha za 30 lat to ty i reszta polaczków będziecie wracać do Polski plus Angole debile bo islamy tam niedługo opanują dosłownie wszystko i browara nie będzie sie można normalnie napić bo ci wjadą maczetami na chatę. Dobrze że Polska pozbyła sie takiego buractwa i oby ono nigdy do niej nie wróciło - mniej głąbów,więcej miejsc pracy mimo wszystko. W Polsce możesz szpanować przed małolatami ciuchami z directa i wysłużonym jaguarem ale tam i tak jesteś tylko ufajdanym polskim robolem które poklepują po plecach bo dobrze im kible czysci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi was przyglupy :D ciezko uwierzyc, ja serio nie wiedzialem ze takie cos istnieje, dopiero jakies pol roku temu odkrylem to sk****ale forum. Mieszkam w Anglii kilka lat i z takimi zje/bami sie nie spotkalem. Moze dlayego ze unikam polaczkow :D masakra jak macie nasrane. Dzisiaj oficjalnie koncze to wchodzic bo szkoda zycia na taki syf tym bardzie w pllaczkowie :/ dzieki nogu moglem wyjechac jeeeeeeeeee wole myslinow i czarnych niz was falszywe szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś tylko białym murzynem Angoli,ile byś sie nie chwalił statusu czarnucha nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anglia to moja ojczyzna. Dala mi wiecej szczescia w tydzien niz Pl w 20 lat a wlasciwie w Plu same nieszczescia... nigdy wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby dziś 23:14 no akurat nie Anglicy, ale Szkoci dali mojemu narzeczonemu pracę programisty w 2015 roku ... a on jest Polakiem ... więc tak nie generalizuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla takich jak ty moge byc gownem 🖐️ :D dobrze ze nikt juz nie bedzie sie nigdy wpier/dalal w moje zycie. Nie pozwole na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... David Beckham, Rolling stones, Elzbieta II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polak na wyspach programistą? To chyba jakaś ciulowa ta firma jak już polaków biorą - polaki to tam rowy czyszczą a nie po biurach siedzą. Białe murzyny europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polaczki już śpią,jutro idą dymać na swych angielskich panów,dobrze że do plu wpadacie,napędzacie mi obroty w interesie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Polaki" ktorych znam pracuja po agencjach pracy i po bankach. No ale rozumiem ze takie gowna co to tylko kible szoruja mysla ze wszyscy kible szoruja buahaha pier/doleni nieudacznicy, na kafe mysla ze zablysna a wlasciwie to chyba ten wuefista spamuje :D rzygam na twoj obesrany ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, synu pazdzierza, speerdalaj juz spac bo do tyrki zaspisz. I pozniej znowu bedziesz musial sie tlumaczyc swojemu bossowi z pakistanu, co to sie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierze w cuda
Polacy, same uśmiechy i pomocna dłoń jeden drugiemu, oby tak dalej moi mili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muzea wystawy i galerie za darmo. Zycie na zewnątrz. Anglicy maja małe domy bo jak mawiają : mój dom moja twierdza. Spotykają sie poza domem i to mi sie podoba. I to ze mogę kupić wszystko na co mam ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hoi ci w dope, mowic co ma robic to mozesz swojemy chlopakowi ktoremy jaja dzien w dzien lizesz polaczku robaczku biedaczku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze wyjdzcie z unii, zamknijcie granice i zrobcie porzadek z tymi wszystkimi nierobami! Niech spier+dalaja do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 23:37 widać żal ci pupcię ścisnął, że można coś tam jednak osiągnąć - wystarczy mieć tamtejsze wykształcenie i znakomity język angielski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90 proc polonusów jacy tam siedzą to bym wykopał na zbitą twarz - zwykli złodzieje,patologia i bandytera.Widać ro po tutejszych wpisach - wstyd mi za was. To wałśnie przez was się z nas śmieją i mają nas za debili i złodzieji. A ciapków szanują bo oni przynajmniej trzymaja się razem i nie wstydzą sie swoich korzeni. Śrut i chu i wam w d**e murzyny Angoli - właśnie przez takich jak wy nie warto tam jechać bo jesteście pier...ymi penerami co za funta by sprzedały własne matki. Wyjątek to może ta dziewczyna co ma chłopaka programistę - o ile to prawda. Przynajmniej sie nie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że znowu hejty - eh Polacy, tylko się żreć,zero wsparcia, szkoda mi Was. Byłem w Anglii 4 miesiące, nie wyszło. Poszedłem na rozmowę,odpadłem,słaby język. Wróciłem. Wyjechałem nie dlatego że brak kasy tylko po prostu chciałem spróbować czegoś nowego. Anglia zawsze mnie fascynowała - ale jak przyjechałem przeżyłem szok. Imigranci i bałagan jaki robią na ulicach. Sorry jestem trochę rasistą bo nie sądziłem że to ąż tak tam wygląda. W PLu nie klepię biedy,mam normalne życie a do Anglii bym wyjechał może by dorobić. Ale nie mówcie że tam jest raj bo to kit. W Polsce też się można bawić a jak cie stać na dobry kredyt/pożyczkę to i pojedziesz na fajny travel i coś pozwiedzasz. Nie generalizujcie. Może kiedyś pojadę znowu do Anglii jak podszkolę język. mimo wszystko fajnie zobaczyć Londyn i Big Bena. No i rodacy - więcej wsparcia dla siebie. Jesteśmy jednym narodem,jak nie będziemy się trzymali razem to kiedyś tego naprawdę pożałujemy. Tylko mnie nie hejtujcie że jestem ciotą bo mi nie wyszło - owszem,jadąc tam myślałem że dobrze znam język i"jakoś to będzie". niestety,nie wyszło. ale chciałbym jeszcze kiedyś pojechać by dać sobie przeświadczenie, że umiem sobie tam poradzić. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Londyn hlehle czyli zerowe pojecie o UK i oczywiscie myslenie ze wszedzie tak jest. Oby tak dalej (lubie to).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiedzial 4 miesiace wrocil bo nie dostal pracy i mysli ze wie jak tu jest stary tutaj jest tak ze w kazdym muescie masz inna anglie to tak samo jakb jakis angol pojechal pod bialystok na jakas wioche i po tygodniu stwierdxil ze w pl to sami ludzie na zasilkach bieda i nie ma pracy zeby cos powiedziec konkretnego musialbys pomieszkac w kilku regionach popracowav w paru miejscach bo tak jak w pl w jednym zakladzie bedxiesz szanowanym cenionym pracownikiem w innym murzynem do pracy w angielskich wsiach nie uswiadczysz prawie zadnych ciapatych dresow z pl i przestepst patologii na zasilkach to zupelnie inna anglia niz np birmingham male miejscowosci maja swoj urok duze to skupiska wszelakiej masci ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×