Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chyba nie jestem atrakcyjna, mezczyzni mnie nie podrywaja , 3 lata sama

Polecane posty

Gość gość

staram sie ladnie ubierac patrze jak sa ubrane dziewczyny na ulicach i troche podbieram od nich pomyslow mam dlugie wlosy grube ciemne zawsze staram sie umalowac kredna, tusz, zadnych podkradow, czasem cien i blyszczyk nie wiem czemu zaden nie chce mnie poznac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to nie kwestia ubioru czy wyglądu a zachowania, np. może podświadomie sama odpychasz facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 mam wprawdzie lekka nadwage ale duzo dziewczyn ma i maja facetow i widze ze sa szczesliwe i zakochane nie wiem co ze mna nie tak:( nie jestem jakas specjalnie piekna ale taka w sumie zwykla, przecietna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahac
lekką, to znaczy ile kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Ci tak powiem z moich obserwacji i doświadczeń, dziewczyny które mają nadwagę czy są przeciętne mają największe szanse poznać kogoś np na studiach czy w szkole, gdzie się można codziennie widywac i rozmawiać, wtedy moze coś zaiskrzyć, nawet jeśli do ideału nam wiele brakuje. Ale niestety szanse że taką dziewczyne poderwie ktoś w jakims pubie czy sklepie są małe, bo przecież wokół pełno ładnych, zgrabnych dziewczyn. Zresztą ogólnie ludzie w polsce nie są zbytnio otwarci na nowe znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
165 62 ale nie sadze zeby to byla przeszkoda znam grubsze co maja facetow i waza po 80 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahac
Nie jest źle :-) Zacznij się po prostu uśmiechać do facetów, to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usmiecham sie lekko patrze na nich jak mi sie jakis sposoba ostatnio nawet specjalnie cos upuscilam ale wypatrzony sie nie pofatygowal:/ sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie jest tak, ze z gory
zalozylas, ze zostaniesz sama? ze nikomu sie nie podobasz, itd? moze widac to po tobie, a takie cos odpycha... dziala na podswiadomosc, mozesz sprawiac wrazenie "lepiej do mnie nie podchodz!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
probowalam poznac kogos w necie ale to juz tragedia sami sponsorzy i zonaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci w Polsce to takie ciepłe kluchy, ja we Włoszech mieszkam od lat i niestety ale różnica duża w podejsciu do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mam sie do wloszech wyprowadzic zeby jakis mnie zechcial?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ą wolała byś by cie nagabywali bo chcieliby cie zaliczyć czy w przeciwieństwie do większości kobiet szukasz kogoś na stałe? lllllll Ktoś pisał jak jest we Włoszech. Włosi to są psy na baby i chcą każdą zaliczyć tak więc nie wiem czym się tu chwalić. PS. Lubicie być traktowane przedmiotowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×