Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beornottobe

Drgania podczas orgazmu w okolicy krocza.

Polecane posty

Gość beornottobe

Witam mam 17 lat, gdy mój chłopak robi mi dobrze tzw. minetkę czuje pulsowanie w okolicy odbytu i łechtaczki. Czy to normalne? A może w taki sposób przeżywam orgazm? Boje sie ze cos moze w pewnym momencie pójść nie tak i puszcza mi zwieracze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijka :)
wszystko ok, ja to lubie nic Ci nie pusci chyba ze akurat bardzo ale to bardzo bedzie Ci sie chcialo za potrzeba :) ale wiadomo ze podczas seksu lepiej bez balastu :D nic sie nie martw i ciesz sie ze Cie doprowadza to takiego stanu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze to nic powaznego z tymi wibracjami czy nie myslalas o zmianie partnera ? chetnie zabralbym cie w kilka ciekawych miejsc chetnie poczekam do wakacji, jezeli teraz masz jeszcze zajecia w szkole napisz do mnie koniecznie maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem nie fortunnie, położyłaś się na wibratorze, do wyrabiania masy betonowej, skutek wiadomy...he.he.he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beornottobe, a czego, oczekujesz na głupie pytanie, myślenie, hm. głupia odpowiedż.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fÓken
...to wrzody ci pEnkajom ....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem nie fortunnie, położyłaś się na wibratorze..przyznaj się, że tak było..?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister germany
to milo czytac, ze girls maja czasem dobrze... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beornottobe  .  .
Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać A ja już rosnę czternastą wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ukochany kwiat Raz w łóżku leżę już rozebrana, on chwycił mocno za me kolana I szepnął w ucho ach kocham Cię, i tak zasnęłam w jego objęciach , a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło dziewięć miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli po 15 min nie przestajesz drgac, prosze zglos sie do :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi drga cały penis a jak się spuszczam to jądra wchodzą mi w podbrzusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×