Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mishka18

Jestem w ciazy i wypilam Piwo ...

Polecane posty

Gość mishka18

Jestem w 20 tyg ciazy wczoraj wypilam pol szkalni piwa czy nic mi sie nie stanie bardzo sie teraz tym przejmuje ... chociaz wiem ze niektorzy pija piwko czasami a nieraz nawet zalecaja bardzo jestem teraz zaklopotana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzaj! Nie ma tak że zdrowemu dziecku zaszkodzi szklanka piwa ( tak wiem - nie ma bezpiecznej ilosci) ile w tym alkoholu w koncu...Tez jestem i tez wczoraj pilam 3/4 szkl. piwa z sokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby się nie powinno, bo % to zło ;) ale ja tez jestem w ciazy i zdazylo się ze łyka pociagnelam parę razy ;) bez przesady. Sam lekarz mi radzil ze czasem lapkę czerwonego wina wypic nie zaszkodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slyszalam ze wiele kobiet popija raz na jakis czas piwko .. poprostu mialam straszna ochote i wypilam tylko pol szkalnki piwa 4,5 % ale jednak potem weszlam w internet i naczytalam sie wiele zeczy ktore mnie zmartwilo dlatego postanowilam opisac to na kafeteri czy nie jestem sama ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ci mowie, nie jestes sama. Mnie od Ciebie rozni tylko wiek ciazy bo ja 31tydz. Ale z reka na sercu przyznaje sie do korzystania SPORADYCZNIE z %. I nie czytaj na necie glupot ;) Bo mozna w niezla deprechę sie wpedzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość od czekolady i tymbarka
pól piwa nie zaszkodziło jednak nie folguj sobie za nadto. Spróbuj bezalkoholowych np. Lecha free ma małą zawartość % albo szklankę Radlera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALKOHOLICZKI!!!!!!!
DZIECKO BEDZIE MIAŁO FAS (Fetal Alcohol Syndrome) gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka lat mieszkałam
ja tylko nie rozumiem dlaczego robicie "coś" a później to przeżywacie - po co wypiłyście, po co zjadłyście. Nie można się po prostu powstrzymać?jaką ja mam czasem ochote na tatara to nie masz autorko pojecia jednak nie jem go i jakos żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wolno pic wcale ni3 rob tego wiecej i zaden normalny lekarz nie zaleci ci w tych czasach alkoholu w ciazy zadnego. Nawet czerwonego wina. Opanuj sie i nie pij. Lepiej ci bylo jwk wypilas. Nie mozesz sie zwyczajnie powstrzymac nie r9zumiem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat chryzantemy7
nigdy nie slyszalam, zeby lekarz ktorykolwiek zalecal picie alko w ciazy :D a urodzilam juz 2 dzieci. Nie kumam jaka trzeba byc kobieta zeby bedac w ciazy pic alkohol dla mnie to nie do pojecia :( na miejscu twojego meza to bym cie w pysk strzelila, kretynko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat chryzantemy7
moja sasidaka tez sobie tak drinkowala w ciazy to teraz jej syn chodzi do szkoly secjalnej , nie moga sobie z nim poradzic, ma ADHD, chodza z nim do psychologa i nic to nie daje bo to istny diabel :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady kobiety piwo w malych ilosciach nawet w ciąży to lek dla nerek !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam że można pól piwa na tydzień albo mały kieliszek wina na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam to nie wierzę tyle się o tym mówi ze nawet najmniejsza ilość jest szkodliwa dla dziecka a tu takie bzdury naprawdę jesteście alkoholiczkami, że dla zdrowia dziecka nie możecie sie powstrzymać od Picia żal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś chce to znajdzie milion usprawiedliwień dla siebie i swojej bezmyślności. Poczytajcie historie kobiet, które walczą o każdy dzień, każdy tydzień swojej ciąży może wam się coś odkorkuje. Ja "uwielbiam" te internetowe i rodzinne towarzystwa wzajemnej adoracji. "Ja piłam", "Ja też, nie jesteś sama" "Słyszałam, że..." "Nie przesadzaj". Każda ilość alkoholu może zaszkodzić, pewne problemy widoczne mogą być nawet po wielu latach, a nie na pierwszy rzut oka, więc nie chrzańcie "ja piłam i dziecko zdrowe", bo to dziecko za parę lat może mieć np. problemy z pamięcią, koncentracją uwagi, ale wy oczywiście nie powiążecie tego faktu bezpośrednio ze szklanką piwa w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakładasz temat, żeby odszukać kobiety, które postąpiły w ciąży tak samo i poczuć się przez to lepiej? Myślisz, że jak "inni też" to w jakikolwiek sposób cię usprawiedliwia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja odrzucilam wszystko. Alk nawet nie wachalam, uciekalam od palaczy. Zmienilam diete na 100% zdrowa. Nie pij wiecej i tyle, nie wierze ze mozna miec az taka potrzebe by dla dobra dziecka sie nie powstrzymac. Wyobraz sobie jak te procenty plyna przez pepowinke do malucha i co sie z nim pozniej dzieje. Dla nas to tylko szklanka, lampka a dla dziecka bardzo duzo i moze jakos negatywnie na niego wplynac. te zalecane przez lekarzy picie wina to stek bzdur sprzed 20 lat. Teraz lekarze absolutnie zakazuja alk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to prowo....zeby powstaly zaraz pyskowki.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w całej ciąży wypiłam 5 piw myślałam że pożre razem z butelka taka ochote miałam tak samo z golonką było a ja nie lubie golonki ani piwa ewentualnie jakiegos redsa jak jest gorąco miałam wyrzuty sumienia starszne ale nic sie nie stało :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chwal się, bo nie ma czym. Miałaś szczęście. Głupi ma zawsze szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu alkoholiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj spokoj, to tylko jedno piwo. nie ma co sie zadreczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam 43 lata nieregularne miesiaczki i byłam pewna ze to początek przekwitania .... wybuchy goraca potem brak miesiaczki ( lekarz , kontrola za pól roku ) ... sezon grillowy - piwko , mały drink , winko .. po trzech miesiacach poczułam jakby ruchy ( szybko do lekarza tym razem prywatnie ) i ciąża ! TAK bardzo bałam sie o dziecko jak nigdy dotąd .. mojego starchu nie da sie opisac ... urodził sie zdrowy chłopak 10 punktów apgar i swietnie sie rozwija :) dziewczyny nie pijcie zadnego alkoholu w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pilam ani kropli, od kad wiedzialam o ciazy, bo kiedy jeszcze nie wiedzialam, to bylam na imprezie, to byly moje urodziny, cala ciaze przezywalam, czy to nie mialo jakiegos wplywu, nic sie nie stalo z dzieckiem, ale przeciez moglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klucha_29
Jestem alkoholiczką. W ciąży nie wypiłam ani kropli alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potem FAS, ADHD, problemy rozwojowe. i co pewnie bedziesz winila szczepionki za to a nie twoje picie alkoholu. do tych co twierdza ze "pol szklanki nie zaszkodzi" - dziecko dostaje od matki WSZYSTKO co je, pije, wdycha, malo tego, wody plodowe zmieniaja smak, zapach i kolor w zaleznosci od diety - gratuluje zafundowania dziecku procentowego kisielu w ktorym musi sie jeszcze taplac przez prawie 20 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem picie piwa i wina w trakcie ciąży nie może zaszkodzić płodowi. Za to oczyszcza węzły chłonne kobiety i generalnie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co mnie uczyli, to każda ilość może doprowadzić do FAS. Z tym że ponoć częściej się zdarza, że właśnie kobieta porządna, która raz się napije, szklankę czy kieliszek będzie miała przez to chore dziecko, a alkoholiczki często rodzą zdrowe dzieci. :( Więc czy zaszkodziłaś, czy nie, to się dowiesz po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bezalkoholowe można pić, np. te jabłuszkowe ? ja przed ciążą ciągnęłam dużo wina, teraz wiadomo nie, ale jak będą upały to coś zimnego bym wypiła, te bezalkoholowe to faktycznie bez % ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×