Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mishka18

Jestem w ciazy i wypilam Piwo ...

Polecane posty

Gość gość
Skoro masz ochotę na coś zimnego to zrób sobie lelemoniade z lodem, jakieś smoothie, koktajl, kawę mrożona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok rozumiem pić piwo w momencie gdy się nie wie o ciąży ale później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko biegnij na dializę a potem wszy sobie esperanto skoro nie możesz DLA DOBRA DZIECKA się powstrzymać. BO TU MASZ OCHOTĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych wszech wiedzących znawczyń piłam czasami pół piwa w ciąży i popalałam dziecko urodziło się zdrowe 10 punktów po porodzie rzuciłam papierosy z wyrzutów sumienia a w czasie ciąży w szał bym wpadła jak bym nie popaliła te dzieci tych oszczędzających kobiet częściej chorują bo się trzęsą nad sobą Koleżanka dbała o siebie wszystko to co zdrowe jadła a dziecko chore na wodogłowie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można pić piwo dziennie i palić paczkę cienkich papierosów lub pół paczki zwykłych. Nic się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do butelki też będziecie wlewały dziecku alkohol? Nie rozumiecie, że to małe dziecko nie ma tak jeszcze ukształtowanej wątroby i organów, żeby trawić piwo i strasznie się wtedy męczy nawet jak wam nic się nie dzieje? Nie potraficie wytrzymać kilku miesięcy bez alkoholu, to nie decydujcie się na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.36 Wprost uwielbiam takie durne wpisy. Jedna z drugą przeczyta i uzna, że może się napić, bo dziecko będzie "zahartowane". Faktem jest, że chlejące i jarające patolstwo, które do 5 miesiąca nie wie o ciąży i zrobi sobie w ciąży jedną morfologię, a lekarza zobaczy w dniu porodu ma często więcej szczęścia niż rozumu, ale to nie jest usprawiedliwienie dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×