Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

d&y

zdrowe odchudzanie - zapraszam :)

Polecane posty

witam, :) od jutra zaczynam zdrowe odchudzanie. 3 posiłki dziennie (więcej nie dam rady), dużo warzyw, owoców i przede wszystkim ruchu! moim celem jest zgubienie 6 kg. chyba najtrudniejsze 6 kg przede mną - do diety podchodzę już 100 raz w przeciągu roku :O zawsze się złamię i zaczynam jeść i znowu przybieram. startowałam kiedyś z wagą 74 kg, udało się zrzucić. ale nie mogę zejść poniżej 60, zawsze coś mam na swoje usprawiedliwienie. zaczynamy! ktoś chętny? szukam naprawdę zdyscyplinowanych osob, które mnie odpowiednio zmotywują również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo owoców nie zawsze jest OK, szczególnie na redukcji. Tutaj warto zachować jednak umiar. Tak czy inaczej: życzę powodzenia! :) I zastanów się, skąd się biorą Twoje załamania. Może Twoja dieta jest zbyt rygorystyczna i przez to na niej za długo nie wytrzymujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owoce w mniejszej ilosci zelaszcza ye z cukrami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki masz wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nie wiem,moze dieta zbyt rygorystyczna. Ogolnie bardziej mam ciagaty na slodkie i tluste dlatego sie zalamuje. Nie chodze glodna ale mam chec na fat foody i czekolade ;) dlatego chcialabym raz na 2 tygodnie robic sobie taki maly dzien dziecka.duzo o tym czytalam i jezeli na drugi dzien wraca sie na prawidlowe tory to podobno nie ma szans zeby chociaz deko przytyc. Zobaczymy.wzrost: 170cm. Owoce te slodkie sa mi potrzebne zeby wlasnie opanowac glod na slodycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, u mnie jest podobnie, chce zrzucić parę kilo, jednak ciągle się załamuje, potrafię zjeść całą czekoladę w ciągu 5 minut i dojeść ciastka do tego i tak dzień w dzień. Wytrzymuje bez słodyczy dwa dni i znow do nich wracam. Mam 165 cm wzrostu, wazę 61. Chętnie się przyłączę bo mam dość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 170 waxe 58-59 kg waga sie tak waha ale mam brzuchol i musze go zrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×