Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ashertiri

Kogo wybrać ?

Polecane posty

Gość Ashertiri

Witam ! Umieszczam ten temat na forum, ponieważ znalazłam się w dość dziwnej sytuacji dla mnie. Może wydawać się banalnym, nastoletnim problemem i zapewne taki jest. Mam 17 lat. Miesiąc temu poznałam bardzo ciekawego chłopaka (właściwie znamy się od roku, ale widzieliśmy się przez ten czas zaledwie dwukrotnie, lecz mamy wielu wspólnych znajomych). Jest starszy ode mnie o 5 lat. Ma ciekawą pasje - rekonstrukcję historyczna, razem jeździmy na pokazy, ćwiczymy walki. Mamy podobny gust muzyczny. Ma ona wspaniały charakter, jest ułożony i podobam się mu, stara się. Traktowałam go jako kolegę, z którym mogę ciekawie spędzić czas, on zaczyna się "angażować". Jednakże w tym samym czasie (jakoś tydzień później) poznałam za sprawą Internetu, wcześniej widzieliśmy się na koncertach też około roku wstecz, basistę i wokalistę zespołu black metalowego. Ten jest starszy o 2 lata, mieszka niedaleko ok 15 km ode mnie. Poznajemy się dopiero, jest ciekawie. Polubiłam go. Podoba mi się z wyglądu, ten pierwszy też nie jest brzydki. Znajomi twierdza, że muzyk="k*******n". On taki nie jest, może dlatego, że dopiero jego zespół zaczyna koncertować? Nie wiem. Jest inni niż chłopaki z którymi wcześniej się spotykałam. Nie przebiera w dziewczynach, nie, nie jest takim "luzakiem". Ci dwaj się różnią od siebie, nie we wszystkim, obaj mają długie włosy, słuchają podobnej muzyki jak ja, pierwszy jest bardziej "ułożony", a drugi bardziej "niepokorny" (?) nie wie czy to dobre słowo. Mam 17 lat i nie szukam niczego na stałe, ale w sumie nic nie wiadomo jak się wszystko potoczy. Teraz nie wiem co robić ! Mam świadomość, że powinnam któregoś wybrać, gdyż nie można "grać na dwa fronty", muszę się zdecydować, lecz najgorsze jest to, że nie potrafię. Wiem, że takie decyzje powinnam podejmować sama, ponieważ to moje życie, ale czasami warto zasięgnąć porady. A co Wy o tym sądzicie ? Co powinnam zrobić? Którego lepiej wybrać ? Jak Wy to spostrzegacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×