Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Czuję się dobrze tzn normalnie trochę plamię ale wczoraj nawet bym powiedziała że nic ale dziś rano była mała plamka.Tak może byc do tygodnia mówili w szpitalu ale nic mnie bolało ani nie boli więc super.Wyobrażałam sobie to strasznie a to w sumie mały pikuś :) Mam dow as pytanie olala i asiak bo wy byłyście na sztucznych cyklach tak jak ja a więc jakie leki oprócz estrofemu brałyście PRZED transfer i w jakich dniach cyklu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala874n
ewelo cieszę się że już jestes po wszystkim. ja byłam tylko na estrofemie. brałam go od 2dc przez cały czas 2x1. i tylko to. aaa przed transferem zaaplikował mi tez duphaston i luteinę. czyli tak mniej więcej od 14 dc. a 19 dc był transfer. Only dream ja tak jak asiak jeździłam co dwa dni. trwało to mniej więcej 1,5 tygodnia. Dziewczyny ja odliczam ile mi zostało dupka:) do środy biorę odstawiam i myślę że w sobotę albo w niedzielę przychodzi @ dokładnie 23 albo 24.01:) jak juz przyjdzie @ to będzie już z górki:) aaaa musze się jeszcze pochwalić że dostałam cały etat:) śmiałam się że mogę spokojnie zachodzić w ciąże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala własnie dokładnie chodziło mi o progesteron przed transferem czyli od 14 dc brałaś luteinę i dupka do transefru tak ? czyli tak 5 dni przed transferem zaczęłaś brać progesteron ? a w jakich dawkach ? No teraz to już spokojnie możesz zaciążyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelo ja brałam od początku cyklu estrofem a parę dni przed crio luteinę, encorton i po transferze fragmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala874n
Ewelo luteine 2x3 a d**ek 3x1 i estrofem 2x1 przez caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo tego bralyscie, ja zaczelam brac progesteron po punkcji- jedna ampulke w nocy i teraz biore 3 razy dziennie do dnia 23. Kurcze ale ten czas leci, jeszcze niedawno bylam na transferze :) za 6 dni testuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala874n
OnlyDreams a pracujesz? mi za drugim razem też szybko czas zleciał. pierwsze podejscie się dłużyło. no a ja do środy biorę dupka i mam nadzieję że ta @ przyjdzie... no i zabiorę mojego jednego maluszka leniuszka z zimowiska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuje :) 10 godzin dziennie od 20 do 6 rano. Mysle, ze tez bede podchodzic 2gi raz, nie sadze by odrazu za pierwszym razem sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) troche mnie nie bylo ale dopiero dostalam okres po nie udanym in vitro :( na swietach jak bylam w PL i teraz jak dostane okres mam umowic sobie termin miedzy 10 a 12 dc zrobi mi usg i powie co dalej kiedy robimy transfer. Juz sie nie moge doczekac zostalo mi 3 mrozaczki beda rozmrazac wszystkie mam nadzieje ze wytrzymaja to rozmrazanie :( Dziewczyny jak to wygladalo u was bralyscie cos przed drugim transferem przed podaniem mrozaczkow???Bo mi mowila ze nic nie bede brala I powiedzcie mi jak dlugo lezalyscie po podaniu czy poprostu odrazu kazali wam wstac i isc??? Bardzo was wszystkie POZDRAWIAM i 3mam kciuki za wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Groszek31 Ja crio miałam na naturalnym cyklu. Brałam tylko zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka, a po transferze leżałam 30 min. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala874n
Hej groszku, przykro mi ze sie nie udalo. Ja za kazdym razem bralam estrofem luteine i duphaston. Pi zabiegu nie kazali lezec. Od razu wstalam z fotela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak33
Groszku fajnie że znów się odezwałaś :) Ja też brałam estrofem z powodu cienkiego endometrium i parę dni przed crio encorton i luteinę a zaraz po fragmin. Po transferze leżałam przez 20 minut a potem w domu przez 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak33 :) hejka :) Kiepsko to przezylam :( a po drugie musialam czekac az dostane okres bo chcialam miec na naturalnym cyklu Okres laskawie sie pojawil dopiero po 64 dniach :) Dziekuje wam wszystkim za odpowiedz. Ja za pierwszym razem odrazu mialam wstac. Zastanawiam sie czy to ma jakis wplyw na powodzenie transferu. Im blizej tym bardziej sie boje i ciesze zarazem :) Ten strach jest najgorszy. A jak u was samopoczucie jak sie czujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewel0112 widze ze jak mnie nie bylo bardzo duzo przeszlas.Wierze ze teraz bedzie juz tylko lepiej i za niedlugo dodasz wpis ze sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Only Dreams skad jestes??? Ja tez nie mialam zadnej kontroli podczas stymulacji. I tez nie bralam zadnych lekow przed a po transferze luteine i tyle. Ale najbardziej mnie wkurza to ich gadanie ze jestem mloda i nic nie beda mi podawac bo napewno sie uda i co nie udalo sie mialam podane 2 piekne zarodki i co nie udalo sie. Wiec teraz bede ostro dyskutowac zeby mi dali cos na podtrzymanie :( . Mam 31 lat wiec nie jestem juz taka mloda a czas teraz barzdo szybko ucieka zaaaaaaaaaaaaaaa szybko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnlyDreams
Groszek, jestem z Rudy Slaskiej, ale od 4 lat mieszkam w Portugalii. Mi mieli prawo powiedziec, ze jestem mloda, mam 25 lat. Jutro testuje domowym testem i w piatek ide na bete. Mysle jednak, ze sie nie udalo. To byloby zbyt piekne.. Niczego specjalnego nie czuje, nic mnie nie boli, moze troche piersi, ale to u mnie calkiem normalna sprawa. Mam takie pytanie, dla tych ktorym nie wyszlo. Dostalyscie miesiaczke w planowanym dniu cyklu? czy dopiero po odstawieniu progesteronu? Ja z reguly mam krociutkie cykle, bo 24 dniowe. Dzis mam 25dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OnlyDreams czyli sugerujesz ze ja juz jestem staruszka bo tobie tak mogli powiediec a mi nie!!! Najpierw zrob krew a pozniej martw sie o okres moze Ci sie udalo. Okres dostaniesz jesli by ci sie nie udalo po odstawieniu luteiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle mnie zrozumialas. Ty jestes po 30 u ciebie to troche inaczej wyglada niz u mnie. Sadze, ze lekarz powinien wziac to pod uwage i jednak przepisac cos na podtrzymanie. Zrobilam test ;) 2 krechy! udalo sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stoktotka
OnlyDreams wielkie gratulacje!!!!!! Ależ dobre wieści!!! Teraz pozostaj się tylko cieszyć. Dostalaś piękny prezent. Jeszcze raz gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaWW
Mnie dzień mija za dniem nawet nie wiem jak ten czas moze tak szybko upływać. Co do In Vitro to mogłybyście mi powiedzieć czy któraś z Was miała zabieg w tym centrum medycznym http://www.macierzynstwo.com.pl/? My z mężem chcemy się poddać zabiegowi bo staramy się o dziecko od pięciu lat bezskutecznie. Nie wiemy tylko gdzie najlepiej się udać. Dodam, że jesteśmy z okolic Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jezeli ktores Pani pozostal duphaston lub luteina chetnie odkupie nmarzena@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OnlyDreams gratuluję. Uważaj tam na siebie i zwolnij trochę z tą nocną pracą. Karolina nie pomogę bo robiłam w Katowicach. Groszku to na kiedy mniej więcej wypadnie ci @? Ewelo jak u Ciebie? Kiedy startujesz? Olala ty już też niedługo :) Trzymam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) beta potwierdzila ciaze, wynosi 132 :) 6go mamy kolejna wizyte, moze juz bedzie cos widac na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala874n
Onlydreams moje gratulacje. To teraz uważaj na siebie i będziesz musiała trochę ograniczyć prace. U mnie narazić czekam na @m dzisiaj zaczęłam płacić wiec jutro mam nadzieje ze przyjdzie ta upragniona @. Ewelo a jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chacessubswhim1987ntpjm
Helenka i Izabelka ja tez czuje się ciągle zmęczona i śpiaca.W nd na mszy prawie kimnęłam w ławce,wczoraj byłam na chrzcie to tez wzięło mnie spanie i ciagle chce mi się sikać.Dzisiaj obudziłam się o 8:00 rano zjadłam śniadanie i wróciłam znowu do łózka i nie wiem czy jeszcze się nie prześpię.Słyszlam ze jak się śpi to dzidzi rośnie poza tym czuje się bardziej rozdrażniona niż zwykle.Takze dziewczynki widzicie nie tylko Wy macie takie objawy.Ja moge mieć wszystkie objawy i dolegliwości byle by zarodeczek rozwijał się prawidłowo. xxxxxx 5ty rok starań... 3 IUI nieudane 08.12.IVF Kraków 02.08.12.punkcja jajników zakończona hiperstymulacją 11.12. 1szy kriotransfer 2 zarodków....poronienie w 6tc 09.05.13. 2gi kriotransfer 2 zarodków 20.05.13. 11dpt beta 84 14dpt beta 309, 16dpt beta 780 Jasne http://517.at/go/bQpr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) Asiak 33 @ dostalam mam termin na 2 luty tj 12 dc zrobi usg badania i powie kiedy dzialamy z transferem :) A wy w ktorym dniu cyklu mialyscie transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OnlyDreams GRATULACJE !!! Dziewczynki ja czekam na @.Dostane pewnie gdzieś 3/4 luty.Zastanawiam się czy teraz nie spróbować na cyklu naturalnym bo sporo czytam że transfer na takim cyklu jest lepszy niż na sztucznym a juz 2 razy miałam transfer na estrofemie i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala874n
ja też zawsze miałam w 19 dc. wizytę kontrolną miałam 14 dc. tym razem mam w 12 dc i też jestem ciekawa w którym dc będę miała transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×