Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość gość
hej dziewczyny...zagląda tu jeszcze ktoooś ? ja wczoraj zaczęłam stymulacje do ivf.....dzis ampułkostrz.elonva.... popoludniu mam wizyte konsultacje embriologiczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambuska
niestety ale w dzisiejszych czasach kobiety dużo częściej mają problem z zajęciem w ciążę, zarówno ja jak i kilka moich przyjaciółek po 30 roku życia miało problem z zajściem w ciążę, ja próbowałam 3 lata i nic, w końcu zdecydowaliśmy się na in vitro trafiliśmy do Invimedu do dr Rokickiego, bardzo konkretny, skupiony na pacjentce, od razu dostaliśmy informację, że jest bardzo skuteczny, dlatego go wybraliśmy, udało się przy 2 próbie, jestem bardzo szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie kobietki starające się o dzidziusia..kiedyś i ja byłam członkiem forum... szczęśliwie udało się po latach-syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Kobietki! Ja jestem po 6 in vitro ....tylko jedno sie powiodlo ale niestety skonczylo sie poronieniem.....tak dzis juz moge o tym pisac....minęlo troche czasu ....juz sie z tym pogodzilam ...ale ja nie o tym .....Zostało mi troche lekow z tamtego okresu miedzy innymi PROGYNOVA,MEDROL, PROLUTEX 25mg w ampułkach 3szt...czy jest ktos chetny? Wszystko jest w dacie .... A za Was wszystkie trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos może polecić jakiś dobry bank nasienia? starmy się z partnerem i potrzebujemy pomocy, znaleźliśmy taką listę banków http://bankinasienia.pl/baza/ ale nie wiemy który dobry jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosimy o pomoc pomagam.pl/wtxtszck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mczay
In vitro na pewno jest rozwiązaniem, nad którym warto się zastanowić... Szukając kliniki, która się w nim specjalizuje warto zajrzeć do https://www.gyncentrum.pl/programy-in-vitro (znajduje się w trzech miastach w Katowicach, Częstochowie i Bielsko - Białej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny potrzebuję pomocy :( Jakie stosować leki na poprawę parametrów nasienia? Jeśli któraś z Was zna taki lek, który pomógł Waszym mężom, proszę podajcie nazwę. Suplementów jest bardzo dużo. Wszystkie oczywiście zachwalane, ale który jest skuteczny?? Może wiecie :) Dziękuję serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:34 jeśli mąż prowadzi higieniczny tryb życia, nie ma nadwagi i dobrze się odżywia to suplementy niewiele mu pomogą. Jak chcesz możesz kupić cynk i pro fertil, ale u mojego męża mimo brania suplementów z *****iwych a 8% spadło na 1% wiec jak widzisz niewiele to dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś tu jeszcze zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×