Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość gość od oleju
Zmieniłam pseudo. To ja pisałam wcześniej jako gośc o tym oleju:) dziwnie zaniepokojona-trzymam kciuki za pozytywny wynik testu. Ja jutro też robie betę. Jestem dziś 8 dtp blastocysty. Czuję się dobrze. W sumie normalnie. Lekko pobolewało mnie podbrzusze ale od wczoraj już prawie wcale. A przed @ zawsze mam bóle konkretne. Mam nadzieję, że to dobry znak:)Choć wiadomo, że u każdej może być inaczej. Ja jestem dobrej myśli choc od wczoraj emocje sięgają zenitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny ja bym na waszym miejscu nie robiła sikańca tak często zdarza się że wychodzi I a okazuje się potem że są błędne, . ja robiłam BETE w 9dpt i wyszła 88, krwawienia implantacyjnego nie miałam, ale na 2dpt tak mnie zabolało z lewej strony w podbrzuszu, że aż sobie usiadłam w pracy, ale i tak nawet nie przypuszczałam że to zagnieżdżenie, dopiero po jakimś czasie stwierdziłam że to mogło być to i faktycznie dziecko w 6tc było po lewej stronie, i jeszcze jedno ja w 8dpt dostałam@ i trwała 3 dni wiec jak jechałam na BETE to i tak myślałam że wszystko stracone i niepotrzebnie w ogóle ją robię a tu taaaaka niespodzianka . tak więc nie sugerujcie się innymi przypadkami bo naprawdę każdy jest inny. Ja wierze że wam tez się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania31, beta po zbóju :-D Ale jakoś nie jestem zaskoczona, jesteś podatna na ciąże, tylko aby tym razem została na 9 miesięcy :-) Gratuluję! A ile miałaś podanych zarodków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikulec tez mam nadzieje ze zostanie na 9 mies, teraz się skupiam żeby dotrwać do 13 tyg. miałam podane 2 blastocysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania gratulacje!!! to teraz żeby przetrzymać te najgorsze 12 tygodni reszta już będzie z górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nitka999 jesteś niezwykle pomocną tu kobietą:) Powiedz Kochana w którym dniu najlepiej robic bete?I jaki to koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna nadziej
stefania gratulacje!!!!!!!!!!!! No t będą blizniaki bo ja po 10dpt od podania blastusia mialam 160 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania - gratuluję i mocno trzymam kciuki za kolejne przyrosty :) Kikulec - co u Ciebie?? jak wyniki?? byłaś u lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allisa
stefania gratuluję serdecznie, naprawdę miło jest czytać o kolejnych sukcesach:-) dziwnie zaniepokojona dziękuje i trzymam za Ciebie kciuki, ja też, tak jak nikitka, miałam taki ból jak się zagnieżdżał, po wkładaniu prania do pralki i próbie wstania poczułam taki ból, że aż przysiadłam, to była ciąża:-) a plamienia wtedy nie miałam, więc na to nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allisa
dziewczyny, czy możecie mi jeszcze napisać, czy ten olej pije się cały czas? ja nie wierzę w cudowną moc ziół, ale fakt jest taki, że w akcie desperacji ponad rok temu brałam wiesiołka i w tym cyklu, kiedy zaczęłam go brać zaszłam w ciąże. Wiesiołka nie można brać po owulacji, więc nie wiem czy z tym olejem nie jest podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaOlgierda, byłam u endo i ewidentnie tsh mi wariuje przez ciążę, teraz wynik jest lepszy niż poprzednio. Tego się nie leczy, ale mam kontrolować. Natomiast aceton w moczu to z żyganka :-) Tak wsio ok, maleństwo rośnie, w weekend wywaliło mi brzusio :-) Ale nie chciało się ujawnić kim jest. Może za miesiąc sprawi nam tę przyjemność :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja znikam z forum. Miałam mieć dzisiaj transfer ale nie ma czego transferować :( Brak słów, to koniec, nie ma sensu dalej próbować. To jak koszmar z którego nie mogę się obudzić. * Stefania gratuluję pięknej bety. Życzę powodzenia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majówa, kurcze strasznie mi przykro, smutne to że w taki sposób można odebrać człowiekowi szansę i nadzieję. Ściskam Cię mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,dawno nie pisałam,ale czesto czytam forum:-)trzymam kcuki z wszystkie:-)kikulec tak sie ciesze ze u Ciebie wszystko w porzadku,ktory to juz tydzien?Ja zaczełam 34 tc jeszcze troszke i nasze malenstwo bedzie z nami:-)w przyszlym tygodniu ide na wizyte i sprawdzimy czy maly sie odwrocil glowka w dol bo jak bylam miesiac temu to lezal posladkowo wiec jak nic sie nie zmieni to cesarka,jutro ide zamowic wozek:-) szykuje sie pomalu bo czas tak szybko leci:-)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowa, bardzo mi przykro, na pewno swiat się teraz Tobie zawalil, widze ze masz niskie amh. Daj sobie czas, potem może pomyślicie o KD, w tych czasach sa takie możliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M84, no kochana to już niewiele Ci zostało :) Kupuj wózek i czekaj bo nie wiadomo kiedy maleństwo będzie chciało wyjść :) U mnie obecnie 17 tydzień, też się zastanawiam kiedy to zleciało, teraz z niecierpliwością czekam aż pojawią się pierwsze ruchy. Póki co to jakoś tak się nie czuję jak w ciąży. Jakoś nie umiem gadać do brzuszka, jak nic nie odpowiada. Wczoraj jak jechałam autem, to gadałam że niedługo to ono mamusię będzie woziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu BETE najlepiej robić wtedy gdy lekarz każe, niektórym wychodzi już nawet w 7 dpt 5-dniowych zarodków ale im wcześniej zrobimy BETE tym dłużej czekamy na serduszko więc chyba nie ma się co spieszyć i najlepiej zaufać swojemu lekarzowi co do kosztów to ja miałam na NFZ ale jest to około 30-40 zł zależnie gdzie robisz w diagnostyce w Krakowie bodajże 28zł. ale wszystko się zmienia więc ceny tez. Kikulec, m84,ale ten czas ucieka pamiętam jak pisałyście że wam się udało a tu jedna już niedługo będzie miała maleństwo przy sobie a druga już połówka, . kikulec ja ruchy poczułam dopiero w 20tc ale to każdy ma inaczej wiem że też się nie mogłam doczekać życzę aby tak szybko zleciało jak mnie :) u mnie już 27tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania gratuluję , jak juz któraś pisała Ty to poddatna na ciąże jestes ;-) Teraz się uda ;-) Majowka przykro mi... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec to zaraz połmetek:-)u mnie pierwsze ruchy pojawily sie w 18 tc takie pękanie pęcherzykow :-)piekne uczucie jak maleństwo sie rusza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnie zaniepokojona
Wczoraj zrobiłam sikńca 10dpt-ja na nim widziałam jedną kreskę ale poszłam na bete.Odebrałam wynik a tam 82 :) Ciesze się jak wariatka :) Choc okropnie boli mnie podbrzusze i brzuch,a do tego brzuch jest cały czas dziwnie nabrzmiały ;/ Nie wiem czy to powód do nie pokoju ale zniosę każdy ból :) Wszystkim kobietkom życzę wysokiej bety!!:) Pozdrawiam Was i dziękuje ze jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwnie zaniepokojona GRATULUJĘ! ! Mnie też pobolewa brzuch. Biorę wtedy magnez i staram się lezec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwnie zaniepokojona GRATULUJĘ! ! Mnie też pobolewa brzuch. Biorę wtedy magnez i staram się lezec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna nadziej
czesc dziewczyny cały czas czytam was tutaj i trzymam mocno kciuki za was :) ja obecnie czekam na wizyte u gina na pierwsze usg a trwa to wiecznosc jeszcze caly tydzien ;p majówka strasznie mi przykro a tak mocno trzymalam kciuki !! a ktory to in vtro bylo pierwsze?? ja przy pierwszym in vitro tez mialam kompletną klape wiec nie rezygnuj :* stefania czekamy teraz razem na serduszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnie zaniepokojona
Stefania 31 Też Cie boli tak mocno że w nocy się budzisz?? Ja mam aż jakby takie skurcze bolesne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwnie zaniepokojona, gratuluję, teraz dbaj o siebie, te pierwsze tygodnie są najważniejsze, żeby dzidzia się zadomowiła. Mnie tak bolało na początku, takie bóle właśnie skurczowe i kazał mi lekarz brać 3x nospę max i magnez 3x1. Magnez w ogóle możesz sobie na stałe włączyć, to nie szkodzi, nospa też bezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnie zaniepokojona
kikulec a magnez kupic w tabletkach czy taki musujący najlepiej? Ja nie mam kontaktu ze swoim lekarze bo pojechał do Barcelony,więc nie mam się kogo poradzić ;( Ból najgorszy w nocy,staram sie bardzo dbać o siebie i odpoczywać.Jeszcze to do mnie nie dochodzi :) po tylu latach....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×