Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

olala mam to samo :( i nic na to nie poradzę :( niby powinnam się cieszyc ze zacznę stymulację , leki już czekają ale ja znowu zaczynam się bać że znowu coś nie tak i tak w koło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny ja mialam 2cp i ja pamietam je jako kujacy ból w jajniku na wylot az do o***tu i brzuch pachnie a takie objawy to moze byc jakis torbiel miesniak bo tez je mialam pozdrawiam a tak wogole to mi sie wydaje ze my za bardzo sie wsłuchujemy w nasze cialo i dostajemy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia647
Jutro wielki dzień, dowiem się co się tam wyprawia we mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia to trzymam kciuki żeby wszystko było ok. Na którą masz wizytę? Zaraz po niej nam napisz co Ci tam wypatrzyli. Ja dziś już w pracy. Pare osób wiedziało że robię ivf i się dopytuje czy już jestem w ciąży. Muszę tłumaczyć że to jak normalna ciąża będę wiedziała jak okres się spóźni ;) Pani dyrektor nie pozwala mi nawet akt przenosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikulec
Kochane, dziś na świecie pojawił się nasz wyczekiwany synek Wojciech-51cm,3125g. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Warto walczyć o taki cu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikulec OGROMNE GRATULACJE !!! pewnie że dla takich chwil warto żyć i walczyć :) asiak to dobrze że masz taką szefową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak33
Kikulec gratuluję :) Życzę aby Wojtuś rósł duży i zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka77
Kikulec moje gratulacje niech twe najwieksze szczescie rosnie zdrowo Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kikulec zycze wam szczescia i samych pogodnych dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia647
Kikulec wielkie gratulację, takie wiadomości mega motywują :) Ja jutro usg mam dopiero na 17.40. Więc jeszcze pół dnia trzeba będzie czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kikulec, to teraz niech Wojtuś zdrowo rośnie i mama niech szybciutko dochodzi do siebie, no i radości z każdego wspólnego dnia :D Griszanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monisia daj znac po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikulec moje gratulacje życzę dużo zdrówka dla ciebie i Wojtusia duży chłopak i jak najmniej nieprzespanych nocy pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja już po wizycie,Dzidzia jest i pięknie rośnie, serduszko ślicznie bije i wszystko jest ok.Ma 7 mm i z wyliczeń lekarza to 6 tydzień i 6 dzień,czyli jutro 7 tydzień zaczynamy.Następna wizyta za 4 tygodnie Cieszę się strasznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monisia moje gratulacje teraz lezcie odpoczywajcie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia pięknie :-) Masz małego byczka :-) Oszczędzaj się i bierz witaminki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Kikulec gratulacje dla was i duzo zdrowia dla Wojtusia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy :) synuś jest wspaniały chociaż mało je. Ja obolała, ale z każdym dniem lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritka 7
kikulec - gratuluje! Wszystkiego dobrego! ja jeszcze w dwupaku ale do wrzesnia niedaleko ;) siwa- pozdrawiam, pamietam o Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiulec gartuluję, pewnie, ze to ogromny cud.. Szkoda tylko ze ja walcze o cud i nic!!Ale fajnie, ze Tobie sie udalo! Ritka ty tez juz na wylocie zycze szybkiego roazwiązania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Jak widzicie w mojej stopce wracam do Was po dłuuugiej przerwie. Chciałam wrócić do momentu w którym Was opuściłam ale tyle tego jest że nie jestem w stanie nadrobić :) W skrócie, pozbierałam się psychicznie i podchodzę do walki po raz kolejny. Tym razem atakuję od razu na in vitro i w innej klinice. Niestety jak zwykle kody pod nogi. Zabrałam się za to ponad pół roku temu, zaczęłam od kompletu badań ponowie i na dzień dobry wyszła Uroplasma. Wyleczyłam dziadostwo ) pewnie wiecie same jak długo to trwa) i na badaniach kontrolnych wyszła Mycoplasma. Co za dziadostwo!!! Kolejny antybiotyki i długie leczenie. W końcu jestem czyściutka. Czekam teraz na wyniki genetyczne, we wrześniu mają być ( bo to kolejne 6 tyg czekania) i mam nadzieję, że w październiku w końcu się uda podejść do in vitro. Trzymajcie kciuki! Dodajecie mnóstwo otuchy i z Wami to jest łatwiej to wszystko przechodzić. A ja postaram się jak najszybciej wdrożyć w wasze historie i wspierać również :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa13
Ritka7 czekam na wieści wszystko pojdzie szybko i bez problemowo buziaki i powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelo będę we wrześniu z Tobą podchodziła. Dziś zrobiłam test i jest negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala874n
asiunia test testem ale najwazniejsza jest krew. Nie gupkuj tak jak ja i biegnij na bete. Asiak nie masz mrozaczkow? ja jutro jade na wizyte i dowiem sie co i kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×